X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    U mnie to był chyba 6cs, wysłał mnie mój ówczesny gin do którego chodziłam prywatnie. Badanie było na NFZ w szpitalu i sam je przeprowadził, więc jak najbardziej da się na NFZ.Najlepiej chyba iść do lekarza, który pracuje w szpitalu i on pomoże to ogarnąć.

    Mozesz powiedzieć do kogo chodziłaś ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Ja robiłam teraz w 14cs poniewaz po lekarzach zaczęliśmy chodzić po roku dopiero. Wcześniej nie badalismy się w ogóle. Ale polecam sprawdzić najpierw jakość nasienia :)

    Tak jakość nasienia chce w sierpniu zeby maz zbadał ale tez bym chciała od razu zrobić HSG.

    Ja robiłam badania w pierwszym cyklu starań hormony czy jest owulacja itd wszystko w porzadku i drugi cykl starań sie rozjechał całkowicie teraz trzeci 38 dc po prostu siąść i płakać . Juz na 4 cs powtarzam wszytskie hormony ale nie mogę. Sie doczekać tego @ a robiłam Betę w 12 dc po dombiemanej owulacji i wyszła negatywna a teraz juz sama nie wiem czy była czy nie ta owulacja bo okresu dalej nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 może powtórz betę, mogło być jeszcze w trakcie zagnieżdżania i dlatego nic nie wyszło
    Choć u mnie było teraz podobnie.
    Beta negatywna a @ brak.
    Poszłam do gina, kazał poczekać dwa dni, zrobić jeszcze raz betę i jak będzie negatywna to zacząć brać lamette żeby w ten sposób zacząć cykl.
    No i dopiero wtedy się rozkręciła.

    Co do HSG to Ja też będę miała robione przez mojego gina prywatnego na NFZ u niego w szpitalu.

    Jak chcesz to Ci na priv napiszę do kogo chodzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby_55 wrote:
    Karmelllka90 może powtórz betę, mogło być jeszcze w trakcie zagnieżdżania i dlatego nic nie wyszło
    Choć u mnie było teraz podobnie.
    Beta negatywna a @ brak.
    Poszłam do gina, kazał poczekać dwa dni, zrobić jeszcze raz betę i jak będzie negatywna to zacząć brać lamette żeby w ten sposób zacząć cykl.
    No i dopiero wtedy się rozkręciła.

    Co do HSG to Ja też będę miała robione przez mojego gina prywatnego na NFZ u niego w szpitalu.

    Jak chcesz to Ci na priv napiszę do kogo chodzę.
    U mnie zeszłym cykl sie tak odjechał z tym ze w zeszłym cyklu żadnych przypowieści okresu nie było wręcz uważam ze ciąże urojona miałam i dostałam dupka po jednej tabletce właśnie w 38 dc dostałam okres ni ale ten cykl juz ładnie dawał znać o zbliżającym okresie i nic. Podaj mi prosze namiary a gdzie jest skrzynka priv? Bo ja jeszcze sie to nie rozeznalam haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciół.
    Jak zaakceptujesz to Ci napiszę wtedy na priv

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    U mnie zeszłym cykl sie tak odjechał z tym ze w zeszłym cyklu żadnych przypowieści okresu nie było wręcz uważam ze ciąże urojona miałam i dostałam dupka po jednej tabletce właśnie w 38 dc dostałam okres ni ale ten cykl juz ładnie dawał znać o zbliżającym okresie i nic. Podaj mi prosze namiary a gdzie jest skrzynka priv? Bo ja jeszcze sie to nie rozeznalam haha

    Ja brałam dupka przez 10 dni, przestałam brać i okresu dalej nie było, więc lekarz kazał zacząć lamette, żeby nie tracić czasu niepotrzebnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest dziwne bolały mnie piersi przy dotyku pózniej trochę przestały a dzisiaj bolą przy dotyku znowu... wariuje chce juz dostać ten @ i zacząć spokojnie nowy cykl

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 26 maja 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Mozesz powiedzieć do kogo chodziłaś ?
    Priv :-)

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 26 maja 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę że nie tylko mój cykl taki dziwny. Czekam na @ i mam nadzieję że lada chwila zawita

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżu teraz teraz przed chwilka zrobiłam test!!! Dziewczyny jest bladzioch matko co ja mam robic teraz wierzyć w to?

    Zrobiłam najtańszy test peseczmowy z rossmanna facelle jakoś tak taki zwykły pasek pierwszy raz go miałam myślicie ze mogą kłamać

    baby_55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, proponuję jutro powtórzyć z porannego moczu, wtedy jest większe stężenie hcg

    Ale po cichu gratuluję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny wczoraj zrobiłam dwa testy oba popołudniu w odstępie 1 godziny oba z bladziochami, noc nie przespana dzisiaj o 6 zrobiłam dwa rożne testy jeden wyraźniejsza kreska ale dalej blada drugi biały poddałam sie jak zobaczyłam ten biały, ale po 9 zrobiłam jeszcze jeden i bladzioch jest. Na szczęście 4 min autem ode mnie labolatorium czynne w niedziele pojechałam puściłam krwi na betę wynik jutro do godziny 12:00 zniosę jajo - skoro robią pobieranie w niedziele powinny być wyniki Max do godz :( ehh teraz czekanie

    Robiłam BHCG w poniedziałek teoretycznie był to 12 dzien po owulacji beta wyszła <0,1 był to 33 dc dziś mam 39 dc. Jak sie sytuacja wyklaruje opisze wam cała sytuacje bo to jest jakis zakręcony miesiąc a mnie :/ ale na razie nastawiam sie nautralnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka kciuki za betę :)

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 27 maja 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka, kciuki! :) 4 cs to wcale nie tak długo i może rzeczywiście zaskoczyło bez problemów :) powodzenia :)

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 27 maja 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie po staremu... witajcie plamienia! :/ grrr... nic z tego nie będzie. A miałam już nadzieję, że ten cykl jakiś inny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    A u mnie po staremu... witajcie plamienia! :/ grrr... nic z tego nie będzie. A miałam już nadzieję, że ten cykl jakiś inny.
    Przykro mi :/
    Ja jak się teraz nie uda będę cisnęła o laparo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Karmelka, kciuki! :) 4 cs to wcale nie tak długo i może rzeczywiście zaskoczyło bez problemów :) powodzenia :)
    W sumie to jestem jeszcze w 3 cyklu starań 4 ca miał być czerwcowy, wpisałam w stopkę 4 bo bylam pewna ze okres zaraz przyjdzie dziś 40 dc w sumie rano myślałam ze dostałam okres bo było bardzo mokro ale to taka wydzielina :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    W sumie to jestem jeszcze w 3 cyklu starań 4 ca miał być czerwcowy, wpisałam w stopkę 4 bo bylam pewna ze okres zaraz przyjdzie dziś 40 dc w sumie rano myślałam ze dostałam okres bo było bardzo mokro ale to taka wydzielina :/
    Nadal nie masz wyniku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmellka trzymam kciuki, daj znaka jak dostaniesz wynik :)

    Allende nie doczytałam tego więc zapytam czy bralas acard, koleżance przy plamieniach pomógł właśnie acard, żadne lutki czy dupki nie pomagały, dopiero acard zadziałał

    Selina dobrze widziałam że Tym ruczaju mieszkasz, jeśli tak to sąsiadki jesteśmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby taak na ruczaju :) tym nowym jeśli tak można ująć

    baby_55 lubi tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ