X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na łączeniu starego i nowego ;)
    Wysłałam Ci zaproszenie

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmellka masz wynik, bo zaglądam tu co chwilę zamiast pracować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby_55 wrote:
    Ja na łączeniu starego i nowego ;)
    Wysłałam Ci zaproszenie
    Zaakceptowałam

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 maja 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl czyli kolejna szansa

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dostałam dzisiaj wynik około 11 i jestem skołowana...

    wynik beta HCG z wczoraj 12,5 jutro idę powtórzyć wg miesiączki mam 6 tydz ciazy wg beta Hcg 3 tydz ciazy w poniedziałek tydzień temu beta wynosiła <0,1 wiem ze owulacja była późno ale sama nie wiem kiedy juz była

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby ładnie urosła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak taka mała beta to nie ma szans chyba na zdrowa ciąże :( czytałam ze niska beta to ciąża pozamaciczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 19:53

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Jak taka mała beta to nie ma szans chyba na zdrowa ciąże :( czytałam ze niska beta to ciąża pozamaciczna
    jakie zwykle miałas cykle? ilu dniowe?

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka, jeżeli nie miałaś owulacji potwierdzonej monitoringiem to tak na prawdę nie masz pojęcia kiedy ona była i równie dobrze, z jakiegoś powodu, mogła sie przesunąć. Ze spokojem, wdech, wydech. Powtórka bety jutro i zobacz jak przyrasta. To, że jest teraz niewielka ta beta to jeszcze nic nie znaczy :) Jak przyrost będzie mniejszy niż 60% po 48h, to kolejne powtórka za kolejne 48h, jak przyrost nadal będzie poniżej 60 % to wycieczka do ginekologa. Jak będzie powyzej 60% to wycieczka do ginekologa ale dopiero za jakieś 2-3 tygodnie, raczej 3 ;) I ze spokojem!

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Tym_janek mówi powtórz bete i zobaczysz co dalej

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do ginekologa chce iść w środę ale nie na usg tylko z wynikami bety i progesteronu dziewczyny z moim cyklem to jakas masakra mój najdłuższy rok temu 41 dni pózniej 35 dni pózniej 33,31,34, ostatnie wyglądały tak 29,29,30,38 (zakończony wywoływaniem ) i obecny ostatni raz byłam na monitoringu w 21 cyklu tak na prawde jednego dnia u trzech lekarzy dwoch ze nie było owulacji a trzeci ze była i dopiero co ale z pęcherzyka 15 mm wiec nie wiem w końcu czy była czy nie prawda taka ze 43 dnia cyklu beta wynosiła mniej niż 0,1 a 39 juz 12,5 jutro rano powtórka bety moze to i ciąża pozamaciczna moze nie ma jej w ogóle ale jakas taka spokojna sie zrobiłam.

    Dziewczyny ale jesli to bedzie zdrowa ciaza to ja wymodliłam u Świętej Rity

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od gina, cykl na straty....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 23:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka fakt, beta niska jak na ten dc. Musiałabyś owu mieć z 10dni temu, nie wiem, pewnie wszystko jest możliwe, ale jeszcze nie słyszałam o tak późnej owu.
    Nie chcę gasić niczyjego zapału, ale trochę jestem na tym forum i różne rzeczy już widziałam. Osobiście stałam się chyba bardziej realistką niż optymistką
    Zrób jutro betę i będziesz miała odpowiedź czy wszystko jest ok

    Co do sw.Rity: modliłam się do niej nie raz i nie dwa. Jeździłam na mszę, mam obrazek z modlitwą. Również mam pasek sw.Dominika i do niego się modliłam. Może to źle z mojej strony, że jak nie dostaje tego o co się modlę, to się odwracam, ale... poprostu nie mam siły. Tak bardzo wierzyłam każdego miesiąca, że się uda, czułam ten spokój i błogość dzięki modlitwom. Nie chcę "handlować wiarą", ale na chwilę obecną nie potrafię mieć takiej wiary jaką miałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina co do wiary ja Ciebie doskonale rozumiem ! Jesli chodzi o Betę dzisiaj pod rodzę do pracy zrobię, ale tez uważam ze cos jest nie tak bo jest bardzo niska

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 maja 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz jakieś wspomagacze np progesteron?

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    A bierzesz jakieś wspomagacze np progesteron?
    Nic nie biorę i do puki nie bede pewna ze ciąża jest tam gdzie trzeba nic nie wezme. Nie widzę sensu podtrzymywania chorej ciazy, która np samoistnie by sie zakończyła lub ektopowej. Ale z mojej nic nie bedzie dzisiaj zrobiłam test Quixx bo taki opisany ze super czuły ze po zabiegach invitro i biel nic zero nawet cienia cienia nie było wiec wszytskie nadzieje które gdzie we mnie głęboko były szlag trafił. Najgorsze jest to ze nie wiem co sie dzieje z moim ciałem ze nie mam na to wpływu to jest takie dołujące

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 maja 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o leki od lekarza. Bo ja mam niedomoge lutealna i po owu biorę duphaston

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziewczyny po 2 dniach Beta spadła z 12,5 do 7 ale progesteron wynosi 0,767 i juz mam brunatne lekka brunatna wydzielinę tak nie wiele ale jest wiec okres pewnie jutro. Ale co to oznacza ciąża biochemiczna - spotykałyście sie zeby taki był progesteron? Jestem w szoku bo 2 miesiące temu robiłam badania w normie w zeszłym miesiącu tez robiłam jakoś tydzień przed okresem i był wysoko dość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża biochemicznych to taka co beta minimalnie rośnie na tyle że usg nic nie pokazuje i potem spada.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    ziewczyny po 2 dniach Beta spadła z 12,5 do 7 ale progesteron wynosi 0,767 i juz mam brunatne lekka brunatna wydzielinę tak nie wiele ale jest wiec okres pewnie jutro. Ale co to oznacza ciąża biochemiczna - spotykałyście sie zeby taki był progesteron? Jestem w szoku bo 2 miesiące temu robiłam badania w normie w zeszłym miesiącu tez robiłam jakoś tydzień przed okresem i był wysoko dość
    Przykro mi bardzo :(
    Na to wychodzi, że to biochemiczna. Mogła to być wina proga, ale nie musiała. Pogadaj z lekarzem na wizycie, za pewne da Ci dupka na 2 fazę przy dalszych staraniach

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ