X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Selina, udało się ogarnąć te leki? Trzymam mocno kciuki za testowanie <3

    Anuśla, dobrze, że w tym wszystkim masz wsparcie w mężu i razem walczycie. Mam nadzieję, że 3 podejście będzie udane zgodnie z powiedzeniem "do trzech razy sztuka". Odzywaj się czasem.

    Kuzmoni, a kiedy ci teraz @ ma wypaść? Może nie przyjdzie :)

    Basia, i jak tam? @ przyszła czy testowane? ;)

    U mnie dobrze wszystko. Mała już waży prawie pół kg, wierci się tak, że jak teoria temperamentu jest prawdziwa (jak dziecko się dużo rusza to ma bardzo energiczny temperament, a jak mało to jest spokojne po urodzeniu) to coś czuję, że łatwo nie będzie ;) Dziś mam spadek formy bo się totalnie nie wyspałam, a w ciąży deficyt snu objawia się uczuciem bycia na kacu dnia następnego, ale poza tym wszystko spoko.
    Zapisałam się na terapię do psychologa poznawczego w kontekście moich lęków przed porodem, bo od pewnego czasu prześladuje mnie myśl, że coś pójdzie nie tak i mała, ja albo obie tego nie przeżyjemy. Jakkolwiek to irracjonalnie nie brzmi, tak mam, więc postanowiła coś z tym zrobić. Daję sobie czas do 30 tc, jak będzie poprawa to super, jak nie będzie to chyba psychiatra pozostaje. Zobaczymy. Staram się podchodzić do tematu racjonalnie. Nie wiem czy gin powinnam mówić o tej terapii czy nie?
    Ciesze sie że ciąża przebiega dobrze :) a co do lęków jak będę w ciąży pewnie będę miała tak samo... ale lekarzowi zawsze warto mówić o wszystkim.
    @ nie przyszła ale jeszcze nie testowalam bo tak się boje rozczarowania... ale chyba jak rano nie przyjdzie to spróbuje...

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowalam i nic.... okresu nie ma, ciąży też...:(((((( cos się poprzestawialo. Do tej pory byłam wyregulowana a tu ostatnio jakieś plamienia po @ teraz opóźnienie. Nie wiem co jest. W każdym razie znowu dołek jest.

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    Zatestowalam i nic.... okresu nie ma, ciąży też...:(((((( cos się poprzestawialo. Do tej pory byłam wyregulowana a tu ostatnio jakieś plamienia po @ teraz opóźnienie. Nie wiem co jest. W każdym razie znowu dołek jest.
    u mnie ostatnio tez tak bylo @ spóźniła się o 4 dni. a w tym cyklu znowu jakies dniowe plamienia ale na UsG w 12 dc nic nie było niepokojącego.

    Wszystko ma swój czas...
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    u mnie ostatnio tez tak bylo @ spóźniła się o 4 dni. a w tym cyklu znowu jakies dniowe plamienia ale na UsG w 12 dc nic nie było niepokojącego.
    To dlaczego tak może sie dziać skoro do tej pory wszystko było ok?

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    To dlaczego tak może sie dziać skoro do tej pory wszystko było ok?
    stres?? u mnie był 1cs to niby nic nie chciałam ale jednak min napinka

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki za badanie meza. Pojdzie pewnie na dniach :)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Trzymajcie kciuki za badanie meza. Pojdzie pewnie na dniach :)

    K C I U K I !!!

    Wszystko ma swój czas...
  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy :)

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:) dam znać jak będą wyniki. A to trochę potrwa :)
    Kto w najbliższej przyszłości testuje??

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dzięki:) dam znać jak będą wyniki. A to trochę potrwa :)
    Kto w najbliższej przyszłości testuje??
    Selina chyba

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina chyba
    Taką przyszłość, że dopiero w środę :D
    Laski nie czuję nic jak zwykle

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Taką przyszłość, że dopiero w środę :D
    Laski nie czuję nic jak zwykle
    i sie nie dopatruj to samo przyjdzie

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    i sie nie dopatruj to samo przyjdzie
    Masz rację. Gro kobiet nie czuje kompletnie nic nawet przy pozytywnej becie ;)

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Masz rację. Gro kobiet nie czuje kompletnie nic nawet przy pozytywnej becie ;)
    A wy już kupiliscie wycieczkę?
    My dzisiaj kupilismy loty na wrzesień. Osad początku starań tj 15 miesięcy a nawet dużej nie planowaliśmy wakacji samolotowych bo może się uda. Dziś kupiliśmy lotu na za trzy miesiące. Stwierdzilismy ze jesli sie uda to super. I najwyżej stracimy tylko ten zakup.
    A jak nie to mamy pocieszenie.
    Po powrocie planujemy IUI. Czyli teraz próbujemy naturalnie jeszcze przez 3 miesiące.

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    A wy już kupiliscie wycieczkę?
    My dzisiaj kupilismy loty na wrzesień. Osad początku starań tj 15 miesięcy a nawet dużej nie planowaliśmy wakacji samolotowych bo może się uda. Dziś kupiliśmy lotu na za trzy miesiące. Stwierdzilismy ze jesli sie uda to super. I najwyżej stracimy tylko ten zakup.
    A jak nie to mamy pocieszenie.
    Po powrocie planujemy IUI. Czyli teraz próbujemy naturalnie jeszcze przez 3 miesiące.
    Tak, kupilismy bilety na przełom pazdziernika i listopada. Wypad organizujemy sami, lecimy w 4 osoby :) Juz tam byliśmy 2lata temu sami w podrozy poslubnej a teraz chcemy zwiedzic inne miejsca i juz w pare osob :) Jak bede w ciazy, to mam nadzieje, ze bede mogla leciec, bo na bilety sporo wydalismy :P
    My po kilku miesiacach staran polecielismy w ta podroz poslubna, pozniej latalismy samolotem tylko krotkie dystanse i teraz 1szy raz od 2 lat polecimy znow dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 23:49

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem my urlop w drugiej połowie lipca nie kupuje wakacji wcześniej tylko jakiegos lasta weźmiemy w lipcu owulacja wypadnie nam akurat na urlopie moze odpoczynek wpłynie pozytywnie

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    My z mężem my urlop w drugiej połowie lipca nie kupuje wakacji wcześniej tylko jakiegos lasta weźmiemy w lipcu owulacja wypadnie nam akurat na urlopie moze odpoczynek wpłynie pozytywnie
    My tak samo

    Wszystko ma swój czas...
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my juz sie troche staramy i nie lubie tak czekac.
    Mamy kupione bilety w fajnej cenie , ogarnie się potem nocleg :). A jakbym zaszła w ciążę to koszt zakupu biletów bedzie niczym:) chetnie yeraz tyle zaplace zeby muec pewność ze sie uda :)
    A w ciazy dlugie loty nie sa wskazane podobno, wiec ja z gory zakladam ze bedzie trzeba zrezygnowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 12:46

    Nona lubi tę wiadomość

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak, że uważam, że latanie w ciąży nie zaszkodzi, ale sama dla świętego spokoju nie zdecydowałabym się na lot :)

    Za to jak latałam podczas starań, to wszędzie przy bramkach mówiłam, że jestem w ciąży i nie chcę przechodzić przez bramkę. Dużo bramek w ten sposób przeszłam i nigdy nie było problemu - puszczali mnie bokiem jak np. ludzi z rozrusznikiem i sprawdzali ręcznie.
    Tak naprawdę są chyba dwa podstawowe problemy z lataniem - promieniowanie kosmiczne i to na bramkach. Z tym, że raczej wszędzie piszą, że żadne z nich nie jest na tyle duże, by zaszkodziło. Gdzieś też czytałam, że sporo stewardess traci ciąże - ale tak szczerze, to podejrzewam, że procent jest ten sam, co u reszty kobiet, po prostu mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że 20-30% poronień to norma.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Krakowa, mam szybkie pytanko, ktore laboratorium @polecacie@ jesli chodzi o ceny? ;-) oczywiscie jak najnizsze i zeby dlugo sie nie czekalo ;-)

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ