X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Anuśla gratuluję zakończonej sesji i nowej pracy :)
    Kuzmoni daj znać po wizycie w klinice. No i życzę lekkiej gastroskopii.
    Fiorella naprawdę aż tak źle jest na Kopernika?
    Dla mnie proces "dostawania się" do szpitala (ze skierowaniem od lekarza), rejestracja, odsyłanie z okienka do okienka, brak informacji i czekanie, to trauma. Wolę zapłacić i rozmawiać z kimś kto mnie nie zbywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni u mnie mama juz wie ode mnie a wczesniej sie domyslala. Jak miałam tą cb w grudniu to jej powiedziałam, mowila, ze sie domysla ze sie staramy nie wychodzi. Zaczela cos mowic o jakichs ziolkach na plodnosc itd. ;) kochana jest.
    Gdzie masz gastroskopie robiona?
    Ja jutro mam kolonoskopie w poludnie :) ale jakos juz sie nie boje, bede sobie smacznie spała ;)


    Anuśla nie było tak zle :D Płyn całkiem dobrze wchodził (dodałam soku z cytryny) i parę h w WC spędziłam (zimno mi było i wzielam sobie bucik podgrzewany na stopy, gruby sweter i laptopa z serialem :D hehe). Ale pozniej kurcze takiej energii dostałam (pewnie przez to ze jest duzo elektrolitow w tym plynie), ze wysprzatalam prawie całe mieszkanie :P maz byl w szoku jak wrocił. Wszyscy mnie nastraszyli jak sie bede fatalnie czuła, ze skret jelit jest okropny i wymioty przez bol zoladka, kurcze nic z tego nie miałam :) Głodna jestem tylko jak dzik, ale landrynki owocowe mnie ratują i zioła, tyle mogę. Trzymajcie kciuki jutro w południe ;)


    Fiorella cieszę się, że już lepiej u Ciebie i wracasz do sił :) Niestety nie znam nikogo kto poszukuje kogos do takiej pracy :/
    Mam nadzieje, ze na wizycie same dobre newsy usłyszysz. Czy bedziesz sprawdzała droznosc teraz jakos? Czy jak sprawdzasz jajowody?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Dla mnie proces "dostawania się" do szpitala (ze skierowaniem od lekarza), rejestracja, odsyłanie z okienka do okienka, brak informacji i czekanie, to trauma. Wolę zapłacić i rozmawiać z kimś kto mnie nie zbywa.
    Ja tez sie tam mega wyczekałam przed zabiegiem a wczesniej tez mnie odsyłali z okienka do okienka jak o cos pytałam... Jednak ogolnie moge narzekac na personel :) Lekarz super, ordynator tez, pielegniarki i polozne delikatne i miłe

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Fiorella ja niestety mam tak samo. Przeraża mnie, że może będę tam musiała pójść.
    Selina będziesz spała, więc na pewno wszystko będzie dobrze.
    Narkozy sie juz nie obawiam a raczej tego co moge po niej uslyszec jak sie obudzę

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 lutego 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Hahaha, a może wy znacie albo macie kogoś kto szuka do pracy kogoś do biura (rozliczenia, faktury, płatności)???
    Mój kryzys głównie związany jest z odległością od pracy i dojazdem (1,5-2godziny w jedną stronę), tak ogólnie lubię to co robię, tylko fizycznie już czasem nie daje rady. Bo moje dojazdy to pół etatu!!!
    Nie znam niestety:-( ale łączę się w bólu dojazdów, bo m.in. dlatego zmieniłam pracę. Ja wracałam czasami 1,5 godz z Czerwonych Maków, więc wiem jakie to frustujace. No i w końcu wracając zmęczona sobie spier...lam rękę bo lazlam po pasach jak gapa. Ale w rachunkowości, fakturach itd. szybko coś znajdziesz.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem po kolono, narkozę zaniosłam wyjątkowo dobrze (póki co) :) Siedzę jeszcze na sali i czekam na wyniki. Jejku jak się cieszę, że mam to za soba!!

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja już jestem po kolono, narkozę zaniosłam wyjątkowo dobrze (póki co) :) Siedzę jeszcze na sali i czekam na wyniki. Jejku jak się cieszę, że mam to za soba!!
    Aaa mówiłam że narkoza jest przyjemna:-) nie pij wody dziś. Tak mi pielegniarka w szpitalu mówiła, że zauważyła, że po wodzie pacjenci często wymiotuja, po sokach mniej. No chyba że Ci zaleca inaczej. To trzymam kciuki za wynik.

    Selina lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Aaa mówiłam że narkoza jest przyjemna:-) nie pij wody dziś. Tak mi pielegniarka w szpitalu mówiła, że zauważyła, że po wodzie pacjenci często wymiotuja, po sokach mniej. No chyba że Ci zaleca inaczej. To trzymam kciuki za wynik.
    Piłam wodę po wyjsciu stamtad (bo Nospe musiałam popić, jelita kłuły), lekarz pozwolil od razu jesc i pic. Nic mi nie dolega :)
    Zjadłam juz zupe, drugie danie i herbatniki wcinam po trochu :P
    Wyniki mam dobre, nic mi nie znaleziono wiec jestem przeszczęśliwa :D

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 lutego 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow to super, zazdroszczę. Ja już miałam kilka skierowań na kolono i tak 4 lata już nie poszlam, tchórz. A jak jelita? Czujesz coś?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 9 lutego 2019, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiedzialyscie, że Gynecentrum jest w Krk? Czy to ja taka zapozniona? W sumie niepochlebne opinie o nich słyszałam, ale kto wie, może w Krk maja dobrych specjalistów.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dziewczyny wiedzialyscie, że Gynecentrum jest w Krk? Czy to ja taka zapozniona? W sumie niepochlebne opinie o nich słyszałam, ale kto wie, może w Krk maja dobrych specjalistów.
    Słyszałam, ale właśnie przez ich złe opinie z Katowic jakoś się tam nie wybieram

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 10 lutego 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina dobrze że już po i że wyniki masz dobre.
    Ja gastro mam w Prokocimiu:) liczę na to że lekarz który robi to małym dzieciom bardzie nieprawdę delikatny :D
    Jutro muszę na morfologie rano skoczyć.
    W ogóle sterujący ten tydzień będzie. I sporo wizyt u lekarzy..

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Selina dobrze że już po i że wyniki masz dobre.
    Ja gastro mam w Prokocimiu:) liczę na to że lekarz który robi to małym dzieciom bardzie nieprawdę delikatny :D
    Jutro muszę na morfologie rano skoczyć.
    W ogóle sterujący ten tydzień będzie. I sporo wizyt u lekarzy..
    Dobrze będzie na pewno! :) będę trzymać kciuki
    Ja miałam taki ciezki zeszły tydzien, dzis i wczoraj popołudniu czuje jakby ktos zabrał wielki ciezar z moich barkow. Z drugiej strony zajrzałam do finansów i po opłaceniu wszystkiego zwiazanego z firma, mieszkaniem itd. ...nie zostalo mi nic. No, moze 50zł. Załamałam się. No trudno, nie bede szła na pewno teraz do gastrologa ani robiła całego panelu tarczycy czy szukała endokrynologa (co sugerowała dietetyk). Trzeba się odkuć

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 10 lutego 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:31

    Selina lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 lutego 2019, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dobrze będzie na pewno! :) będę trzymać kciuki
    Ja miałam taki ciezki zeszły tydzien, dzis i wczoraj popołudniu czuje jakby ktos zabrał wielki ciezar z moich barkow. Z drugiej strony zajrzałam do finansów i po opłaceniu wszystkiego zwiazanego z firma, mieszkaniem itd. ...nie zostalo mi nic. No, moze 50zł. Załamałam się. No trudno, nie bede szła na pewno teraz do gastrologa ani robiła całego panelu tarczycy czy szukała endokrynologa (co sugerowała dietetyk). Trzeba się odkuć
    Selina a Ty już masz Luxmed?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 10 lutego 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Selina cieszę się, że kolonoskopia wyszła ok.
    Anuśla ja też słyszałam o tym, że Gynecentrum otworzyło oddział w Krakowie, ale tak jak pisze Selina ta klinika ma nienajlepsze opinie.
    No właśnie, czytałam też że to tasmociag. Ale u nas naprawdę nie ma w czym wybierać w porównaniu z Katowicami, więc i tak dobrze, że coś rusza.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 11 lutego 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:31

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 lutego 2019, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie niby są, ale Parens i Macierzynstwo maja slabe opinie i skuteczność chyba też. Artvimed raczej tylko się liczy. W Kato jest Angelius, Invimed, Bocian bodajże. Tylko ja trafiłam do Plastmedu o ironio losu, a poza tym Kato jest fajnie obstawione. Ponoc co 5 para ma problemy z płodnościa, co za masakra.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Anuśla niby są trzy kliniki, ale też zapotrzebowanie jest coraz większe. Zwłaszcza że całe podkarpackie jeździ się leczyć do Krakowa.
    Z drugiej strony, niby Provita ma takie super opinie, ale ciąż wcale nie ma aż tak dużo, przynajmniej tutaj na forum.
    To chyba tylko ja widzę co chwilę, że ktoś się w Angelisusie leczy :P Wystarczy to, że jak dzwonisz to terminy są za 6-8miesiecy i to nie do 1 lekarza jak w przypadku dr Ch.tylko do kilku. Wydaje mi się, że Angelius ma bardzo dużą skuteczność, po ich wątku też to widać. Stawiają przede wszystkim na diagnostykę niż przywalenia tekstem "Robimy ivf" i dopiero jak nie wychodzi to sprawdzanie histeroskopii czy laparoskopia czy wszystko ok czy badaniami immuno lub genetycznymi. Wiele klinik jak właśnie P. i M. u nas w mieście właśnie działa na opak, najpierw zgarnąć kasę za procedurę a dopiero później dociekać czemu nie wychodzi. Słabo

‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ