X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Kłot, mnie też kalendarzyk informuje, że powinna dzisiaj być @. Także zaraz dołączę 😉 o dziwo jeszcze nie ma plamień, więc jakiś inny cykl. A może my jesteśmy spod tej samej gwiazdy? Hihi, jakaś dobra faza księżyca albo nie wiem co, bo żadnych zabiegów nie miałam. Ja bardzo reaguję na zmiany pogody, więc śmieję się teraz w duchu, że to wpływ kosmosu,hihi, no bo innego pomysłu nie mam. Trzymam kciuki za letrozol, niech przyniesie jakiś pozytywny efekt.

    Też masz plamienia przed okresem?

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia88 wrote:
    Też masz plamienia przed okresem?

    Niestety tak. W tym cyklu wyjątkowo bez, no chyba że jeszcze wszystko przede mną. Ale wtedy będzie z kolei wyjątkowo dłuższy. Tak jakoś ... świątecznie 😉

    Tym_janku A jak Twoje mdłości?

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Niestety tak. W tym cyklu wyjątkowo bez, no chyba że jeszcze wszystko przede mną. Ale wtedy będzie z kolei wyjątkowo dłuższy. Tak jakoś ... świątecznie 😉

    Tym_janku A jak Twoje mdłości?

    Ja też mam plamienia i niby lekarz mówi ze to jest ok. Ale odkąd mam stymulowany cykl to tylko jeden dzień przed mam. A dawniej 3 dni przed.

    Allende lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 07:57

    Allende, tym_janek lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ku mojemu zaskoczeniu lepiej. Nie chodze jak na kacu caly dzien tylko jak poczuje jakis zapach co mi nie lezy to wtedy podchodzi mi wszystko do gory. Wymiotuje juz tylko raz przed spaniem o dziwo. Z jednej strony bardzo mnie to cieszy bo bylo fatalnie, z drugiej martwi, co sie stalo ze nagle taka poprawa samopoczucia. Wiecie jak jest, zawsze cos musi martwic.

    Z nowosci to jestem szalenie zmeczona, spalabym caly czas jakbym mogla. Z mloda razem zasypiam na drzemki, haha. Problematyczne jest to ze spie tak gleboko ze nawet budzik ani placz malej mnie nie budzi, na szczescie maz sie zrobil czujniejszy w nocy.

    Allende, Nona lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia88 też zwykle mam 3 dni przed.
    Nona, też zwykle mam krótkie cykle, takie właśnie 24-26 :D A dziś 25dc.
    Tym_janku pamiętam, że pierwszą ciążę też przespałaś :D stale śpiąca byłaś :) super, że lepiej Ci na żołądku :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • nimsi Autorytet
    Postów: 852 629

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest nas więcej z tymi plamieniami.. bo ja też mam. Ale co jest najciekawsze, jedni lekarze mówią: proszę się tym nie przejmować, damy duphaston. A inni wysyłaja na histero. A tak się zaczełam zastanawiać czy oprócz progesteronu jakieś inne hormony mogą powodować takie plamienia?

    c55fqqmzo2b8vflb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Anuśla na innym wątku przypomniała mi , że Was tutaj zaniedbałam :)
    Przez dość luźny dzień w pracy nadrobiłam Was w dwie godziny.

    U nas niestety jedno IVF nieudane.
    Z 6 dojrzałych komórek, udało się zapłodnić 4. 3 z nich przestały się rozwijać w 3 dobie.
    Jedna blastka 1BB niestety nie przyjęła się.
    Wyszłam już z dołka i mam zamiar walczyć dalej.
    W lutym czeka mnie histroskopia.

    Tym_janek życzę spokojnej ciąży!
    Reszcie z Was Kochane życzę wszystkiego co najlepsze na 2020 rok!

    Anuśla, Allende, Nona, tym_janek, boo123 lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia wywodzily się z tego że miałam te zrosty i krew nie mogła swobodnie się wydostać. Dr knafel kazała pojawić się u niej w 8dc i akurat wypada to 1.01... 2ego jej nie ma ale powiedziała że muszę się pojawić i jej koleżanka ma mi zrobić usg i sprawdzić jak rozwija się sytuacja z pecherzykami. Po letrozol mam uderzenia goraca ale to chyba normalne przy takich lekach ?

    tym_janek lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    U mnie plamienia wywodzily się z tego że miałam te zrosty i krew nie mogła swobodnie się wydostać. Dr knafel kazała pojawić się u niej w 8dc i akurat wypada to 1.01... 2ego jej nie ma ale powiedziała że muszę się pojawić i jej koleżanka ma mi zrobić usg i sprawdzić jak rozwija się sytuacja z pecherzykami. Po letrozol mam uderzenia goraca ale to chyba normalne przy takich lekach ?
    Klot, letrozol to odpowiednik clo lub lametty? Ja po dużych dawkach clo mialam uderzenia goraca, nawet 2 razy zaslablam.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Klot, letrozol to odpowiednik clo lub lametty? Ja po dużych dawkach clo mialam uderzenia goraca, nawet 2 razy zaslablam.
    Letrozol to lametta albo aromek. Mnie przy braniu tych leków strasznie głowa bolała...

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letrozol na szczęście nie zmniejsza endometrium A clo już tak. Więc to jest zupełnie co innego, jest to w ogóle lek na raka piersi. Głowa też mnie bardzo boli ale to też może być z kaca, wczoraj trochę popiliśmy na chrzcinach i jestem bardzo niewyspana a do 20 siedzę w pracy -.-

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie głowa po duphastonie boli. Ogólnie po hormonach tak jest więc trzeba sie uzbroić w cierpliwosc.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 27 grudnia 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek udało Ci się dzisiaj dostać do ginekologa?

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam l4, dostalam recepte na cos na wymioty, mam brac jakbym znow wymiotowala wiecej niz 3 razy na dobe. Na lewym jajniku torbiel, ale powinna sie wchlonac, więc do kontroli za 2 tygodnie i pewnie to mnie tak boli od czasu do czasu. Reszta wyglada ok. W macicy mam jednego mikro maluszka z bijacym serduszkiem <3

    Zarowno po cl jak i po letrozolu moze bolec glowa, moga byc uderzenia goraca, uczucie spuchniecia, zawroty glowy i generalnie wszystkie objawy co kojaza sie z menopauza mowiac najprosciej. Ale sa to zupelnie inne leki tyle ze maja podobne skutki uboczne :)

    kłot, Allende, Nona, kuzmoni1, Pia88, Rudzik1 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przynajmniej wizyta cię trochę uspokoiła bo zobaczyłaś serduszko masz zwolnienie na 2 tygodnie i w razie wymiotów leki. Tak że odpoczywaj i rośnijcie zdrowo

    tym_janek, Pia88 lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba dostałam alergii na swojego chłopa. Jak się domyślam na jego zarost. No szlag mnie jasny trafi.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Dziewczyny chyba dostałam alergii na swojego chłopa. Jak się domyślam na jego zarost. No szlag mnie jasny trafi.
    ja też się drapie po buzi i mam całą czerwoną jak mój mąż ma kilkudniowy zarost

    Wszystko ma swój czas...
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    ja też się drapie po buzi i mam całą czerwoną jak mój mąż ma kilkudniowy zarost

    Mnie oprócz tego niestety wychodzi pokrzywka i to dość rozległa, łącznie z rękami (ramię, przedramię)
    Już wykluczyłam kosmetyki, perfumy itd..
    Myślałam zawsze, że pokrzywka to reakcja na jakąś substancję, składnik czegoś, lek itp. Ale na zarost??😱 jakiś kosmos. Zastanawiam się jaki to może mieć wpływ na starania. Czy to jest wskazanie do zbadania immunologii?

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cos takiego jak pokrzywka fizyczna, wystepuje w wyniku zimna/ciepla/kontaktu z ciecza/na ucisk/zadrapania/uklucia. Moja mama tak ma, ze jak ja ukluje cos, nawet igly choinki przy ubieraniu, pobieranie krwi, przypadkowe uklucie o cos. Momentalnie ma pokrzywke w promieniu 15 cm od miejsca uklucia i schodzi jej tak do 2h.
    Tylko na zarost tak reagujesz czy jak przejedziesz sobie wlochata szczotka sztywna po twarzy czy szorstka częścią gabeczki do mycia naczyn to tez? Sprawdzalas?

    Pia88 lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ