X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 15 lutego 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    pg/ml

    Czyli mialas ok. 271 pg/ml. Czyli jak najbardziej pelnowartosciowe jajo ;)

    Tym_janku, dajesz nadzieję <3

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 16 lutego 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja mam jeszcze takie pytanie, może któraś ma jakiś pomysł.
    Bo już dużo wiem, że czasami się tak dzieje, że pęcherzyk się zaleje krwią, bo pękło naczynko i bla bla bla...
    Tylko ta teoria mówi, że czasami się tak dzieje, to rozumiem. A co, jeśli za każdym razem? o czym to świadczy? albo co z tym zrobić? :/ tak sobie wyobrażam, że po ovitrelle też może się zalać krwią przecież :/ i raczej to nie wygląda optymistycznie, prawdopodobnie ta krew więzi jajeczko. Czy tylko ja tak mam, że za każdym razem pęcherzyk krwotoczny?? :( :( :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 09:59

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 16 lutego 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak za kazdym razem to albo naczynka masz slabe albo jest ich za duzo na jajniku (taki wariant anatomiczny). Moze tez pecherzyki za duze rosna przed peknieciem. Jak sa slabe to mozna wzmocnic. Rutyna uszczelnia naczynia krwionosne - rutinoscorbin ma ja na przyklad. Jak za duze pecherzyki to adekwatnie wczesniej podane ovi powinno rozwiazac problem. Jak wariant anatomiczny to nic z tym nie zrobisz, mozna wystymulowac jajniki i pobrac komorki do iv. No ale zkladam ze iv traktujemy jako ostatecznosc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:26

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 17 lutego 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie rosną za duże... 22-26mm Max.
    Naczynia krwionośne rzeczywiście mam słabe, tzw. pajączki na buzi, udach tez mi sie robią. In vitro to ostateczność, tak jak mówisz 😔 popróbuję jeszcze z ovitrelle, może ta rutyna? Ale ja już wymiękam jak chodzi o ilość supli, mój żołądek nie daje rady. Jest mi tak niedobrze odkąd biorę miovarian, że wykorkuję niedługo. Do tego jest garść innych leków typu d3, koenzym q10 itd, więc przeraża mnie kolejna sztuka 😔 Ale co zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2020, 12:25

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 17 lutego 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak masz tendencję z naczynkami to warto spróbować. Mi w pierwszej ciąży często krew z nosa leciała i krwawiły dziąsła, to właśnie dentystka mi kazała rutinoscorbin 3 razy dziennie 1 tabletka i rzeczywiście po 2 tygodniach dziąsła przestały być problemem, nos chyba potrzebował troszkę dłużej - jakieś 3/4 tygodnie zanim się uspokoiło całkiem. Teraz od początku już biorę aby uniknąć leczenia tych nadkarzeń w buzi... ble...

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie ! 🙈
    Jestem po wizycie i mam zrobić fenotyp KIR w Prokocimiu. Moje pytanie brzmi czy trzeba się tam jakoś zapisywać ? I czy długo czeka się na wynik ?

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • Pomarancza Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 19 lutego 2020, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy znacie dobrego ginekologa na nfz w krakowie?

    better_angie lubi tę wiadomość

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 20 lutego 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_mi wrote:
    Dziewczyny mam pytanie ! 🙈
    Jestem po wizycie i mam zrobić fenotyp KIR w Prokocimiu. Moje pytanie brzmi czy trzeba się tam jakoś zapisywać ? I czy długo czeka się na wynik ?

    Hej masz skierowanie czy prywatnie? Bo na Galla też robi A prywatnie 430 zl.

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 20 lutego 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu dziewczyny które mają wyniki badań nasienia męża z podwyższonym MAR?

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 21 lutego 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:57

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 22 lutego 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik1 wrote:
    Allende może zajrzyj tutaj:
    https://ovufriend.pl/forum/meskie-sprawy/test-mar-igg-pozytywny,6179,156.html

    Dzięki Rudzik, już wcześniej tam zaglądałam. Chciałam popytać wśród "swoich" 😉

  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej masz skierowanie czy prywatnie? Bo na Galla też robi A prywatnie 430 zl.

    Prywatnie miałam zrobić i pojechałam na Prokocim . Wszystko szybko i sprawnie poszło i na wyniki się czeka 10 dni a koszt 460 , wiec drożej o te 30 zł ale przy tych kosztach tych wszystkich badań to te 30 zł nie robi wielkiej różnicy 😞

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janku, napisałam na priv do Ciebie, zerknij :*

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Dziewczyny nie pamiętam czy któraś z Was chodziła do hematologa ? Polecacie jakiegoś? Sisotra szuka, ale nie chce iśc do jakiegoś na Błoniach.

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Hej !
    Dziewczyny nie pamiętam czy któraś z Was chodziła do hematologa ? Polecacie jakiegoś? Sisotra szuka, ale nie chce iśc do jakiegoś na Błoniach.
    Ja byłam u dr sledziowskiego na Kopernika zrobił mi brakujące badania ale nie potrafię określić czy pomógł i czy go polecić innym

    Wszystko ma swój czas...
  • Katja___ Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka9 wrote:
    Hej !
    Dziewczyny nie pamiętam czy któraś z Was chodziła do hematologa ? Polecacie jakiegoś? Sisotra szuka, ale nie chce iśc do jakiegoś na Błoniach.

    Ja polecam z Kopernika dr. Szymon Fornagiel, specjalista i ok człowiek, mi bardzo pomógł. Przjmuje też w Luxmedzie (ja tam byłam), ale rzadko i ciężko go tam złapać.

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 26 lutego 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,
    wpadłam się pochwalić maleństwem aa7229aeea62.jpg
    Ale czadowo już widać, byłam w szoku że tak już wszystko widać <3 Wszystko prawidłowo się rozwija, krwiak jeszcze jest ale mniejszy, więc mogę jeszcze "brudzić".
    Dowiedziałam się że dr Knafel nie prowadzi ciąż, tylko do 12tc. No i oczywiście prenatalne robi, także wybieram się do dr Zmaczyńskiego. Najprawdopodobniej w moim wypadku będzie cesarka bo mam małą miednice, ale jeszcze nie na 100%. Szkoda bo chciałam rodzić naturalnie. Podobno dr Zmaczyński robi ładne cięcia, ale nawet się nie zastanawiałam nad nikim innym jeśli nie Knafel. Tym_janek a Ty u kogo prowadzisz ciążę? I gdzie będziesz rodzić?

    Zulugula, OdpuszczonaNona, Rudzik1, Asasa, Allende, Pia88, tym_janek, Katja___, nimsi lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 09:00

    kłot lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot, ślicznie! Pozytywnie zazdroszczę :)


    Będę Was podczytywać, ale na czas kolejnej procedury i Wielkiego Postu mówię bye. Potrzebuję pobyć sama ze swoimi myślami. Gdyby kogoś interesowało to skrobnę w międzyczasie coś w pamiętniku. Ściskam Was i życzę powodzenia!

    kłot lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Kłot cudownie. Piękny widok!

    a ja dalej szukam w Krakowie lekarza który ogarnia PAI i obniżone białko S i da mi jednoznaczna odpowiedź czy mam prowadzić ciążę na heparynie...
    A rajtar ciosek nie prowadzi na heparynie ? Wiem że ona końskie dawki duphaston dawała mojej klientce ale może nie jest przeciwna też heparynie 🤔

    Wszystkim wam życzę takiego szczęścia ❤ ja już też przestałam wierzyć że się uda i właśnie jak już na chłodno to wszystko brałam to się udało więc coś w tym jest. Wiruski rozsylam @$!^×/÷(@;%×&(!,÷^÷&÷(;!;_÷)/₩&!,÷(

    OdpuszczonaNona lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ