X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 3 września 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą krzywą rozumiem, że czasem chcą skierowania, bo się pewnie boją, że przyjdzie im ktoś z nieodkrytą cukrzycą i zrobi się kłopot. Dlatego czasem mówi się, że można przyjść na krzywą z wynikiem gluzkozy sprzed najpóźniej miesiąca. Podpytam zresztą w najbliższym laboratorium. Chcę w przyszłym tygodniu znów iśc na wymazy, ciągle czuję, że z tą moją florą bakteryjną nie jest idealnie.

    Selina, dziewczyny tu na forum piszą, że najpierw się robi ANA 1, a potem, gdy coś wychodzi robi się ANA 2 (z mianem i typem świecenia) i - chyba -ANA 3.

    Dziwna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna dzięki, a jak z tymi komórkami no u Ciebie? Jaki %? I długo czekałas na wynik? Gdzie dokładnie to badalas i czy dużo kosztuje? ;)

    Anna Stesia tak też czytałam, że najpierw ana1.
    Jutro chce zbadać te insulinę, wynik glukozy niestety sprzed paru miesięcy mam :/ Zadzwonię i spytam co powiedzą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 01:03

    Dziwna lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 września 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komórki nk robiłam w prokocimiu bo tam ni mój immunolog kazał. Nie pamiętam ile kosztuje bo robiłam kilka badań coś koło 300. Wynik po ok tygodniu. Mój wynik ponad normę.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Komórki nk robiłam w prokocimiu bo tam ni mój immunolog kazał. Nie pamiętam ile kosztuje bo robiłam kilka badań coś koło 300. Wynik po ok tygodniu. Mój wynik ponad normę.
    Rozumiem, to ostatnie pytanie i już nie męczę ;) Do kogo chodzisz? w sensie do którego immunologa. Ja nigdy nie byłam a jak mi coś wyjdzie wolę wiedzieć gdzie się udać

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 września 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dr Wojciecha Sydora w przypadku szczepienia współpracuje z dr Pasnikiem z Łodzi i do niego kieruje na dalsze leczenie

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Byłam u dr Wojciecha Sydora w przypadku szczepienia współpracuje z dr Pasnikiem z Łodzi i do niego kieruje na dalsze leczenie
    O jakim szczepieniu mówisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obczailam już tego immunologa, spoko bo przyjmuje w jednym z centrów 5min ode mnie. W razie czego wiem gdzie się zgłosić :)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O szczepieniu limfocytami męża

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    O szczepieniu limfocytami męża
    Kurczę, to moja siostra to miała. Nie wiem czy dzięki temu zaszła, ale dopytam.
    Dziękuję za info :)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem z utrzymaniem ciąży nie z zajsciem

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawa jestem czy te problemy mogą utrudniać zajście czy tylko utrzymanie... No nic, czekam jeszcze 1,5tyg.i zrobię badania

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To ciekawa jestem czy te problemy mogą utrudniać zajście czy tylko utrzymanie... No nic, czekam jeszcze 1,5tyg.i zrobię badania
    Chyba wpływają na i to i to

    Wszystko ma swój czas...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten dr Paśnik to jakaś megasława, dziewczyny się do niego zjeżdżają z całej Polski. Szkoda, że jest tylko jeden taki specjalista na cały kraj.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno dobry specjalista ma dużą wiedzę i intuicję i bardzo milo wygląda.
    Paśnik jest uczniem prof. Malinowskiego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 19:09

    Wszystko ma swój czas...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie tak słyszałam. Bedziesz się decydowała na leczenie u niego?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr sydor z nim współpracuje i w razie potrzeby wysyła do niego na szczepienia

    Wszystko ma swój czas...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 września 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, czyli być może w ostateczności jakaś jedna wizyta w Łodzi? To chyba nie tak źle :-) Choć oczywiście szkoda, że nic nie może być proste i łatwe.

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 5 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożyjemy zobaczymy. Muszę zaufać lekarzom.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna a homocysteine, B12 i kwas na jakim masz poziomie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do Synevo na Basztowej i tam mają cały panel z NK związany, więcej limfocytów się oznacza czy coś, CD coś tam, nie zrozumiałam. To kosztuje 380zl a same komórki NK 300zl, pytanie czy jest sens robić ten cały panel? Nie wiem czy przy staraniach ma on sens?
    No i p.ciala Ana kosztują k.70zl
    Masakra :(

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ