X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina zapisałaś się do immunologa?
    Wydzwaniam tam i znów się dodzwonić nie mogę, będę próbować. Nie mam też czasu dzwonić ciągle
    EDIT: powiedzieli że nadal nie podał nowych terminów, mam dzwonić k.poniedzialku/wtorku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 16:54

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 września 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No różnie tam jest z odbieraniem tel. Też kiedyś dzwoniłam chwile

    Wszystko ma swój czas...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 września 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Reset, witaj na pokładzie! Ze swojej strony dodam, że do suplementacji warto dodać cynk - jest bardzo ważny przy staraniach. Testy owulacyjne są niezłe, ale głównie te apteczne, nie te z allegro, bo one nigdy niczego nie pokazują. I niestety testy nie gwarantują, że owulacja się odbędzie, nawet jesli któryś wyjdzie pozytywny - tu pewność dać może tylko monitoring.

    A samo forum jest świetnym miejscem - dziewczyny dają sobie nawzajem mnóstwo wsparcia, mają też dużą wiedzę, więc naprawdę super, że do nas trafiłaś!

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 września 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J kiedyś miałam testy owu z allegro i dobrze pokazywały

    Wszystko ma swój czas...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    J kiedyś miałam testy owu z allegro i dobrze pokazywały

    A to widzisz, u mnie z kolei nigdy. Aż załowałam, że kupiłam chyba ze 40 ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szoku jestem, bo wczoraj 10dc a tu płodny śluz u mnie :O gdzie zwykle go mam k.15dc a owu 17dc. Jaja jakieś, bo nie miało przez co mi się poprzestawiać, nic nowego nie biorę i nic zbytnio nie zmieniałam (prócz eliminacji tego cukru). Jak owu będzie wcześniej to będę naprawdę zdziwiona, aż zrobię właśnie test owu dziś jak wrócę. No i libido mam takie, że nie jestem w stanie o niczym innym myśleć ;)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 29 września 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja w szoku jestem, bo wczoraj 10dc a tu płodny śluz u mnie :O gdzie zwykle go mam k.15dc a owu 17dc. Jaja jakieś, bo nie miało przez co mi się poprzestawiać, nic nowego nie biorę i nic zbytnio nie zmieniałam (prócz eliminacji tego cukru). Jak owu będzie wcześniej to będę naprawdę zdziwiona, aż zrobię właśnie test owu dziś jak wrócę. No i libido mam takie, że nie jestem w stanie o niczym innym myśleć ;)
    Selina ja mam płodny śłuz od kilku dni a dzisiaj USg i pęcherzyk z prawego jajnika i dr powiedział że owulka pewnie jutro będzie dzisiaj 14 dc przy 27/28 dniowych cyklach

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że tak może być, ale u mnie to poprostu dziwne. Nigdy nie miałam tak wcześnie płodnego śluzu, no chyba że będę go miała tydzień i owu standardowo 17dc.
    Zrobię ten owu test to może coś będę wiedzieć

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, u mnie na kilku monitoringach owulacja wychodziła ok.13-15 dc, najczęściej 14 lub 15 dc, tak tez zresztą ją czułam. W tym cyklu prawdopodobnie pojawiła się ok. 10 dc. Dlatego warto współżyć dokładnie co 2 dni od końca okresu (ja w tym cyklu współżyłam od 5 dc mimo że okres jeszcze się nie skończył). Owulacja po prostu czasem może się przesunąć i to w najmniej spodziewanym momencie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Selina, u mnie na kilku monitoringach owulacja wychodziła ok.13-15 dc, najczęściej 14 lub 15 dc, tak tez zresztą ją czułam. W tym cyklu prawdopodobnie pojawiła się ok. 10 dc. Dlatego warto współżyć dokładnie co 2 dni od końca okresu (ja w tym cyklu współżyłam od 5 dc mimo że okres jeszcze się nie skończył). Owulacja po prostu czasem może się przesunąć i to w najmniej spodziewanym momencie.
    No masz rację :) ciekawe czy tym samym cykl mi się skróci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 18:01

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No masz rację :) ciekawe czy tym samym cykl mi się skróci

    Przypuszczalnie, pod warunkiem, że owulacja przyjdzie wcześniej. Bo może na razie wydłużyły Ci się "dni płodne", a nie przesunęła sama owulka :-)

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow udało mi się wbić do dr Sydora na ten piątek :D Dzwonili do mnie z centrum medycznego, że doktor wyznaczył terminy i to w Krakowie, raptem parę min.ode mnie :) Najs. Już się nie mogę doczekać wizyty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 14:53

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 października 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    selina super. Weź dotychczasowe wyniki.

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    selina super. Weź dotychczasowe wyniki.
    Ofkors :) podekscytowana jestem ;) obym tylko z płaczem nie wyszła :P
    Myślisz że mogę wziąć też do niego wyniki mutacji i krzywych cukrowych? Czy to bez sensu?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź wszystkie dr sam oceni co dla niego będzie przydatne. Jest bardzo kontaktowy odpowiada na każde pytanie. To jeśli chcesz go coś zapytać to pytaj nie stęka nie wzdycha tylko odpowiada na pytania.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Weź wszystkie dr sam oceni co dla niego będzie przydatne. Jest bardzo kontaktowy odpowiada na każde pytanie. To jeśli chcesz go coś zapytać to pytaj nie stęka nie wzdycha tylko odpowiada na pytania.
    Dzięki za info :) tak zrobię

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 października 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszej wizycie miałam takie "siano" ale dr powiedział że on sam sobie przegladnie. Najpierw rozdzielił na to co mu się przyda a co nie. A potem spisywał z wyników.

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesqe widzę, że niebawem już masz termin! :) mam nadzieje, ze wpadasz u czasem nas podczytac. Daj znac co tam u Ciebie. Spakowana juz do szpitala? ;)

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 6 października 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina o której masz wizytę?

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Selina o której masz wizytę?
    Po 16

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ