X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla hej :) 3 wizyty u Janeczko to i tak dużo, podziwiam :P My po 1 zrezygnowaliśmy. Wyszliśmy ledwie z budynku, spojrzeliśmy na siebie z mężem i już wiedzieliśmy, że obydwoje myślimy to samo :D Co d usg w 2dc pewnie chciał zobaczyć czy nie powstała Ci jakaś torbiel i czy można stymulować do IUI, mnie tak w Macierzyństwie kazali przyjść i tak się właśnie tłumaczyli.
    Pabian podobno b.fajny gość :) Ogólnie mówi prosto z mostu co myśli, nie owija w bawełnę. Jednak jak idziesz do niego to miej wynik AMH już. Moja koleżanka zadowolona była, tylko on Ci IUI nie zrobi jak będzie taka potrzeba. Znajomą wysłał właśnie do Invimedu aż do Wrocka, choć nie wiem czy była aż taka potrzeba tak daleko, w każdym bądź razie tam miał doświadczonego lekarza w tym do polecenia jej (ona m.in.namówiła mnie na tą klinikę, tylko ja do Kato jeżdżę).


    Agnessa ile cykli ogólnie się staracie?

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to już kolejna wypowiedź, że dr J. gwiazdorzy. Coś w tym musi być. Co do HSG to przynajmniej ma się pewność czy wszystko jest drożne.

    A po co masz robić USG ? Ja Ci powiem. Żeby zostawić u nich jak najwięcej kasy. Uciekaj w takim razie dziewczyno stamtąd, bo z tego co piszesz to dr jest nastawiony tylko na kasę, a wszystko kosztuje i tak jak piszesz takie wizyty to ciężkie pieniądze więc lekarz mógłby chociaż na te 10 minut wizyty wykrzesać z siebie odrobinę empatii. Nikt nie oczekuje, żeby był jakiś mega miły i w ogóle, ale jakieś minimum powinien zachować. Przykre to :( Tym bardziej, że właścicielem kliniki.
    O Pabianie słyszałam dobre opinie, jednak nie byłam u niego. Może inne dziewczyny będą mogły na jego temat powiedzieć coś więcej.

    Agnessa trzymam kciuki :)

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla o widzisz Selina mnie ubiegła :)

    Selina a mówiła Ci koleżanka czemu jej Pabian IUI nie zrobił ? Jest od wyższych celów czy co ?:|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    Anuśla o widzisz Selina mnie ubiegła :)

    Selina a mówiła Ci koleżanka czemu jej Pabian IUI nie zrobił ? Jest od wyższych celów czy co ?:|
    Powiedział wprost, że nigdzie w Krakowie nie maja do tego dobrego sprzętu (do preparowania nasienia przy tej procedurze itd.), więc w sumie w szoku byłam, że tak powiedział. No i wysłał do Invimed. Ona jednak wcześniej była jeszcze w Macierzyństwie i tam miała do czynienia z Przybcieniem i same bluzgi na niego od niej usłyszałam ;) ogólnie on skreślił ich szanse, powiedział ze u nich tylko in vitro. Zrobili jej to IUI, ale totalnie się do tego nie przyłożyli, bo nie miała ani stymulacji przed, żeby podrasować pęcherzyki ani zastrzyku, jaja normalnie...
    Nie mam pojęcia i nie chcę wiedzieć czy Pabian ma z tego polecania jakieś profity, ale ja ze swojego póki co krótkiego doświadczenia widzę, że ta klinika ma zupełnie inne zasady, które są bardzo komfortowe i za wizyty nie zdzierają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 22:58

    hondek lubi tę wiadomość

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że jest szczery i nie owija w bawełnę.
    Selina Ty masz jakieś porównanie, bo przerobiłaś już krakowskie kliniki, a ja czerpię z Waszego doświadczenia. Zobaczymy czy tym_janek będzie zadowolona.

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    I podjęłam decyzję, idziemy do Wojciecha Pabiana (przyjmuje w Procretive). Czy któraś z was miała z nim styczność? Ma świetne opinie.

    Moja przyjaciółka do niego chodzi i jest zadowolona. Ale ona jeszcze nie stara się o ciążę, więc raczej w kontekście kontrolnych wizyt przy anty i ew. leczenia drobnych infekcji. Ale mówiła, że bardzo kulturalny i konkretny facet.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mówił, że mam przyjść 1-4 dc bo trzeba zobaczyć czy po primulocie nor się wszystkie, albo przynajmniej większość pęcherzyków powchłaniała zanim zaczniemy stymulować cykl kolejny. Bo jak się nie wchłonęły to stymulacja jest bez sensu bo znów nie będzie dominującego i wtedy inaczej do tematu trzeba będzie podejść (ale już nie mówił jak). I zdecydowanie wolę zapłacić za jedną wizytę więcej niż wydać te nieludzkie pieniądze na gonadotropiny i kłuć się w brzuch po to aby w 10 dc dowiedzieć się, że bez sensu. No ale ja mam PCOS więc tych pęcherzyków mam tam od cholery zawsze, więc w innym wypadku nie wiem po co monitoring tak wcześnie. Pewnie tak jak pisze Selina, czy nie ma torbieli jakiś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 23:12

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was jest nocnym markiem tak jak ja? ;)
    Pospalam dzis prawie 10h po wczorajszej wizycie u znajomych i piwkowaniu... umieralam wiekszosc dnia na bol glowy, myslalam najpierw ze to przez bromka w polaczeniu z tym wczesniejszym piwem (w sumie spory odstep czasowy byl a tez i piwo tylko 1), pozniej stwierdzilam ze to zatoki, wiec psikalam roznymi szprejami. Moze to poprostu ta pogoda, bo dzis caly dzien sypalo i 0 słonka :/ U tesciow do tego mi sie troche drzemnelo po ciescie i teraz kurcze spac nie moge :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chodzę spać gdzieś pomiędzy 2 a 4, niezależnie od tego czy wstanę o 9 czy o 12. Przed 9 nie wstaję, a nawet jak ktoś mnie wywlecze z łóżka to prawda jest taka, że mój mózg cały czas śpi i jestem totalne zombie do tej 9 mniej więcej właśnie ;) Ale ja tak mam od zawsze :) Jestem stworzona do strefy czasowej USA, haha :D

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Ja zawsze chodzę spać gdzieś pomiędzy 2 a 4, niezależnie od tego czy wstanę o 9 czy o 12. Przed 9 nie wstaję, a nawet jak ktoś mnie wywlecze z łóżka to prawda jest taka, że mój mózg cały czas śpi i jestem totalne zombie do tej 9 mniej więcej właśnie ;) Ale ja tak mam od zawsze :) Jestem stworzona do strefy czasowej USA, haha :D
    Haha :D strefa USA, dobre. Muszę mężowi w takim razie oznajmić, że tam trzeba zamieszkać.
    Ja zwykle budzik nastawiam na 8/8:30, zwlekam się o 9 ;) do pracy na 10. Jednak jutro mam na popo no i jakoś w kime mi się nie spieszy. Mąż się tu wierci z boku na bok, bo też za długo dziś pospał a chce wstać o 7 i iść na siłownię przed pracą. Podziwiam go naprawdę, bo wstaje tak 3x w tygodniu i jeździ ćwiczyć :O mnie by musieli zapłacić i to gruby hajs żebym tak wstała ;) i to jeszcze w takie zimnoooo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 00:25

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż w tygodniu wstaje ok. 6:30 do pracy, a w weekendy, jeżeli ma wolne, tak sam z siebie wstaje ok. 7-8 rano!! No ale chodzi też spać ok. 22, to swoją drogą.
    Ja mam ten komfort, że pracować mogę wtedy kiedy chcę i gdzie chcę, byleby był prąd i internet. Prawdę mówiąc zazwyczaj robię to właśnie w nocy, kiedy jest już cisza i spokój. od 11/12 do 15 i od 22 do 2/3 to mój najbardziej produktywny czas pracy :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    podjęłam decyzję, idziemy do Wojciecha Pabiana (przyjmuje w Procretive). Czy któraś z was miała z nim styczność? Ma świetne opinie.
    Ja miałam z nim do czynienia. Byliśmy kilka razy u niego. Plus dla niego że nie udaje że się zna na wszystkim tylko jak coś go zastanawia wysyła do kolegów i koleżanek specjalistów. Minus to ze te wizyty kosztują. Ja byłam kilka razy i nie zrobił mi nawet usg. Ponadto jak nam proponował pewien sposób leczenia a nie byłam do tego przekonana i pytałam o jakieś inne ewentualnie alternatywny to nie chciał w ogóle już rozmawiać. I jeśli chodź o sposób jego bycia niby kulturka ale taki bez emocji. To moje zdanie.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Mój mąż w tygodniu wstaje ok. 6:30 do pracy, a w weekendy, jeżeli ma wolne, tak sam z siebie wstaje ok. 7-8 rano!! No ale chodzi też spać ok. 22, to swoją drogą.
    Ja mam ten komfort, że pracować mogę wtedy kiedy chcę i gdzie chcę, byleby był prąd i internet. Prawdę mówiąc zazwyczaj robię to właśnie w nocy, kiedy jest już cisza i spokój. od 11/12 do 15 i od 22 do 2/3 to mój najbardziej produktywny czas pracy :)
    Faaajna praca :) czym się zajmujesz przez internet?
    Mój mąż tak wczesnej pracował przez 3lata, wstawał sobie razem ze mną i ja wychodziłam po 9 a on zasiadał do kompa i też praca. Ale jak wracałam wieczorem, to i ugotowane było i pranie wstawione echhh te czasy ;) hehe

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Faaajna praca :) czym się zajmujesz przez internet?
    Mój mąż tak wczesnej pracował przez 3lata, wstawał sobie razem ze mną i ja wychodziłam po 9 a on zasiadał do kompa i też praca. Ale jak wracałam wieczorem, to i ugotowane było i pranie wstawione echhh te czasy ;) hehe

    Jestem grafikiem :) Projektuję głównie elementy drukowane: katalogi, wizytówki i inne akcydensy, zaproszenia ślubne i inne okolicznościowe, winietki, plany, opakowania, plakaty, ulotki. Poza tym projektuję logo i całą indentyfikacje wizualną, robię grafiki na potrzeby mediów społecznościowych itd. W zasadzie wszystko poza stronami internetowymi, aplikacjami i grafiką 3D.

    Więc ja potrzebuję tylko swojego komputera, szkicownika i internetu aby mieć kontakt z drukarniami i z klientami :)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooooooo super :) tym_janek to w takim razie będziesz nam projektowała zaproszenia na chrzest. Co Ty na to ? :D Zarówno ja, jak i Selina po ślubie więc teraz kolej na dzidzi :)

    tym_janek, Selina lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo chętnie, mam nadzieję, że już niedługo ;)

    hondek lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh zaproszenia na chrzest :D no dobre

    Tym_janek znam sporo grafików :) jako że mój mąż to programista to przez niego kilku ich znam ;) Fajna praca :) Studiowałam na jakiejś technicznej uczelni czy na ASP?

    Byłam już na badaniu proga, dodałam sobie jeszcze kwas foliowy, zobaczymy czy mi trochę spadł, bo miałam za wysoki. Poza tym siknęłam rekreacyjnie na testa licząc że zobaczę jakiś cień kreski jeszcze po zastrzyku a tu dupa, nima nic. No trudno. W każdym bądź razie nie liczę też na 2 kreski w piątek, bo tak miałam testować. Jakoś nie czuję by coś się działo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 13:05

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Ja w piątek tez testuje jezeli @ do tego czasu sie nie pojawi. Chociaz bardziej dla swietego spokoju, bo na prawde w ogole nie licze na ten cykl.

    Z wyksztalcenia jestem psychologiem po UJ :) z grafiki samoukiem. Potem poszlam na licencjackie z grafiki na WSE aby po prostu miec papier, ale po 2 latach juz tak bylam tam wynudzona i nic nowego sie nie nauczylam, ze zrezygnowalam z ostatniego roku. Stwierdzilam, ze skoro mam klientow i to calkiem sporo, to papier mi do szczescia nie jest potrzebny :) Jeden mgr wystarczy w zupełności :)

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    O! Ja w piątek tez testuje jezeli @ do tego czasu sie nie pojawi. Chociaz bardziej dla swietego spokoju, bo na prawde w ogole nie licze na ten cykl.

    Z wyksztalcenia jestem psychologiem po UJ :) z grafiki samoukiem. Potem poszlam na licencjackie z grafiki na WSE aby po prostu miec papier, ale po 2 latach juz tak bylam tam wynudzona i nic nowego sie nie nauczylam, ze zrezygnowalam z ostatniego roku. Stwierdzilam, ze skoro mam klientow i to calkiem sporo, to papier mi do szczescia nie jest potrzebny :) Jeden mgr wystarczy w zupełności :)
    To ja @ mam mieć dopiero za tydzień, ale gin kazała testować jak skończę dupka. To testujemy razem :) o ile mnie nie podkusi w czwartek, bo mam mieć mega ciężki dzień w pracy. W sumie w ciąży nie powinnam wielu zabiegów wykonywać które robię m.in.tych z laserem. No ale nie ma co aż tak wybiegać narazie
    Co do zawodu, to wcale się nie dziwię że nie dokończyłaś tych studiów. Mój mąż ma lic.na polibudzie i pluje sobie w brodę, że mógł ten czas poświęcić na uczenie się zawodu samemu. Mówi że i tak wszystkiego się nauczył z książek a studia nic mu nowego nie dały, ma w pracy też mnóstwo samouków mądrzejszych niż nie jeden z mgr.przed nazwiskiem ;) Ja też poprzestałam na licencjacie i zaczęłam od razu pracę w zawodzie plus sporo szkoleń. Tak naprawdę to się teraz liczy a nie tytuły i uczelnie (noo wiadomo że nie w każdym zawodzie, ale w wielu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 14:10

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac z tym testowaniem :) a w piatek ktory to bedzie twoj dc? Czwartek nie bedzie za szybko?

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ