X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 10 marca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam słychac laseczki? :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po owulce, zaczynam schizować. Dziś mi się śniły "dwie kreski na teście". Teraz czas mi się będzie dłużył i to bardzo.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak się zaczęłam przejmować ,że z tego wszystkiego już nie wiem, kiedy powinnam mieć dokładnie okres.bynajmniej- ten tydzień jeszcze nie a w nast. - nie znam dnia ani godziny ;)
    a tak poza tym, to w szkole mnie wkurzyli. załatwiałam sobie praktyki w szpitalu, oddziałowa się zgodziła, załatwiłam podpisy itp. i okazuje się, że dla mnie i dla koleżanki już nie ma miejsca, bo inni nas wyprzedzili. gdybym była w ciąży, to mogłabym to mieć w d.. ale kurcze wredna kobieta, że komuś obiecuje a potem lipa...
    no i dziś wszystkim opowiadałam jak to brat mojego m. nie wziął mojego męża na ojca chrzestnego. wszyscy zdegustowani, ale pocieszają, że przynajmniej drogich prezentów kupować nie trzeba ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    ja tak się zaczęłam przejmować ,że z tego wszystkiego już nie wiem, kiedy powinnam mieć dokładnie okres.bynajmniej- ten tydzień jeszcze nie a w nast. - nie znam dnia ani godziny ;)
    a tak poza tym, to w szkole mnie wkurzyli. załatwiałam sobie praktyki w szpitalu, oddziałowa się zgodziła, załatwiłam podpisy itp. i okazuje się, że dla mnie i dla koleżanki już nie ma miejsca, bo inni nas wyprzedzili. gdybym była w ciąży, to mogłabym to mieć w d.. ale kurcze wredna kobieta, że komuś obiecuje a potem lipa...
    no i dziś wszystkim opowiadałam jak to brat mojego m. nie wziął mojego męża na ojca chrzestnego. wszyscy zdegustowani, ale pocieszają, że przynajmniej drogich prezentów kupować nie trzeba ;)
    Jesteś służba zdrowia?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 marca 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    studiuję pielęgniarstwo, jestem na drugim roku. wcześniej inne studia skończyłam. jestem najstarsza na roku :)
    pisząc to właśnie słyszę w wiadomościach, że zamierzają zwalniać pielęgniarki- tną koszty. hmmm mam nadzieję, że jak skończę szkołe, to nie będzie mnie czekać bezrobocie.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek zanim skonczysz to wszystko sie 10 razy zmieni, a co do ludzi to niestety falszywosc staje sie coraz bardziej popularna...
    ja dzis mam ostatnia dawke CLO i w pon do USG :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 12 marca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia a co tam u Ciebie?


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 marca 2014, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    studiuję pielęgniarstwo, jestem na drugim roku. wcześniej inne studia skończyłam. jestem najstarsza na roku :)
    pisząc to właśnie słyszę w wiadomościach, że zamierzają zwalniać pielęgniarki- tną koszty. hmmm mam nadzieję, że jak skończę szkołe, to nie będzie mnie czekać bezrobocie.
    Oj kochana kiedyś wspomnisz moje słowa grubo pożałujesz wyboru zawodu tak jak żałuje ok 90% pielęgniarek starszych i młodszych to już nie są te czasy normalnej pracy. Ni pchaj się do wielkich molochów. To moja rada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 01:46

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 marca 2014, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ale na mnie w tym cyklu działa wiesiołek takiej ilości śluzu a jest i tak średnia to nie miałam nawet w dni płodne. Może w końcu w tym cyklu się uda. 20 marca do ginka muszę z nią przedyskutować temat problemów ze śuzem płodnym.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 13 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 czyżbyś pracowała w służbie zdrowia? ja wiem, że pielęgniarek mało a pracy dużo i mega odpowiedzialność plus czasem brak szacunku. mimo wszystko widzę siebie w tej pracy. u mnie w miejscowości jest mały szpital, są jeszcze przychodnie- więc się zobaczy gdzie mnie chcą :) bo mam nadzieję, że gdzieś jest moje miejsce :)

    dziewczyny ja jutro do ginekologa na usg :) jestem ciekawa co i jak :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana życzę Ci powodzenia w przyszłej pracy :-) Tak jestem ze służby zdrowia i wiem że nie jest różowo.
    A jak tam Twój mąż i Wasze staranka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 17:14

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia. staranka były kiepskie i wymuszone, ale cały czas mam nadzieję, że jednak będą II kreski. głupia jestem, że się łudzę, ale zawsze tak mam, jak zaczynam mieć objawy okresowo-ciążowe. przed staraniami- albo nie miałam objawów albo na nie nie zwracałam uwagi. od kiedy się staramy to normą są przedokresowe bóle brzucha czy jajników, bóle piersi itp. tak jest w tym cyklu. @mam dostać w najbliższą środę.
    co do praktyk to już w niedzielę idę na oddział na.. 12 h! po prostu by jak najszybciej odrobić praktyki wakacyjne będę chodzić w weekendy po 10 i 12 h. nie wolno mi narzekać..

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie masz praktyki gdzieś w Bydzi?Pewnie Jurasz lub Biziel:-)
    A z tymi facetami jest różnie właśnie gdzieś mi mignął pamiętnik, w którym kobitka pisała o swoich perypetiach małżeńskich związanych ze zmniejszoną ochotą na sex przez męża. To jest straszne w przypadku starań o dziecko. Niektórym się wydaje, że są super zdrowi ale wielu niestety ma chorobę związaną ze zmniejszonym popędem płciowym. I to się leczy. Tylko facet nigdy się do tego nie przyzna !!!! Ale trudno jak facet nie chce to trzeba go sposobem złapac. To, że jemu mniej zależy na dziecku to nie znaczy że kobitkom. I wtedy robic swoje nie pytac się, nie mówic tylko działac dla siebie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 17:52

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Gdzie masz praktyki gdzieś w Bydzi?Pewnie Jurasz lub Biziel:-)
    A z tymi facetami jest różnie właśnie gdzieś mi mignął pamiętnik, w którym kobitka pisała o swoich perypetiach małżeńskich związanych ze zmniejszoną ochotą na sex przez męża. To jest straszne w przypadku starań o dziecko. Niektórym się wydaje, że są super zdrowi ale wielu niestety ma chorobę związaną ze zmniejszonym popędem płciowym. I to się leczy. I to róweniż jest choroba !!Tylko facet nigdy się do tego nie przyzna !!!! Ale trudno jak facet nie chce to trzeba go sposobem złapac. To, że jemu mniej zależy na dziecku to nie znaczy że kobitkom. I wtedy robic swoje nie pytac się, nie mówic tylko działac dla siebie :-)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś byłam u gina, zrobił badanie usg i powiedział, że fizjologicznie wszystko jest prawidłowo. na suchość pochwy kazał mi żel stosować ( tylko podczas stosunku) no i to wszystko. jak mu mówiłam o bólach, że nawet się kochać nie mogłam tak bolało, to on powiedział że to dobrze. na usg nie mógł za dużo stwierdzić i jak zwykle kazał robić badania nasienia. tłumaczyłam, że mąż pracuje a badanie trzeba w innym mieście, że on nie może się często tak zwalniać z pracy, ale nie wymusiłam badań dla siebie. czyli następna wizyta pewno za 100 lat...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ale mąż może oddac nasienie w domu do jałowego pojemnika tylko, że Ty wtedy musiałabyś to dowieźc w ciągu godziny do laboratorium i tu jest faktycznie problem. Ale dobrze, że chociaż u Ciebie jest wszystko w porządku. Spróbuj consive plus.:-)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia, ogółem mój mąż łyka androvit i używamy właśnie już drugi cykl conceive plus. właśnie w nast. cyklu dodamy do tego zioła o.sroki i oboje będziemy je pić. badania nasienia mąż zamierza zrobić w maju- czerwcu albo i jeszcze później, bo ja zamierzam na zarobek w wakacje jechać....
    w następnym tygodniu mam mieć okres i wtedy będę planować. moje bóle powoli mi przechodzą, więc myślę, że i tym razem nam nie wyszło :(
    a co u was? misia jak będziesz gadać z ginem o śluzie, to napisz nam tu co i jak , bo mi żadnych tabletek nie polecał, tylko żel w czasie stosunku. jak dla mnie to za mało! ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej asioczek ja idę do gina 20 marca. Jasne wszystko napiszę co mi powiedziała ale szczerze mówiąc to w tym cyklu podziałał na mnie wiesiołek ale przy częstym współżyciu znów robię się sucha. Biorę również wit. C, która powoduje, że śluz staje się mniej gęsty i bardziej płynny.
    A mój mężulek też stosuje androvit do tego wit C, wiesiołek, L-karnitynę i cynk. To wszystko przepisał mu androlog.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) A ja od dziś zaczynam CLO ogólnie to będzie 3 cykl z CLO ale pierwszy po 4mce przerwy które były związane z przerwą po poronieniu...od 3 cykli też co wieczór oddaję się pod opiekę św.Dominika to i mnie bardzo "wycisza" no i jestem po 3 miesięcznej kuracji anty. Mam nadzieję, że to wszystko nie pójdzie na marne i będzie pozytywny efekt<3 chociaż póki co mąż jest chory, ma antybiotyk to i pewnie żołnierzyki mogą być osłabione mam nadzieję, że nie aż tak bardzo choć badanie nasienia męża wyszło OK ;) dziś się już prawie skończyła @ po odstawieniu 3 opakowania anty. przed tym wszystkim moje cykle trwały 30-31 dni mam nadzieję, że wrócą do normy po tych anty, że owulacja nie nastąpi szybciej :P bo w ndz mąż wyjeżdża i wraca w śr...a tak jeszcze przede mną 22.03 wizyta na usg żeby zobaczyć czy CLO coś tam "działa" chociaż jak miałam cykle 30-31 dni to nie wiem czy coś tam będzie widać :P ale wierzę, że teraz musi być dobrze <3 i Wam Kochane życzę cierpliwości, wiary i żeby Was nie opuściła nadzieja, że się uda :)

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hej :) A ja od dziś zaczynam CLO ogólnie to będzie 3 cykl z CLO ale pierwszy po 4mce przerwy które były związane z przerwą po poronieniu...od 3 cykli też co wieczór oddaję się pod opiekę św.Dominika to i mnie bardzo "wycisza" no i jestem po 3 miesięcznej kuracji anty. Mam nadzieję, że to wszystko nie pójdzie na marne i będzie pozytywny efekt<3 chociaż póki co mąż jest chory, ma antybiotyk to i pewnie żołnierzyki mogą być osłabione mam nadzieję, że nie aż tak bardzo choć badanie nasienia męża wyszło OK ;) dziś się już prawie skończyła @ po odstawieniu 3 opakowania anty. przed tym wszystkim moje cykle trwały 30-31 dni mam nadzieję, że wrócą do normy po tych anty, że owulacja nie nastąpi szybciej :P bo w ndz mąż wyjeżdża i wraca w śr...a tak jeszcze przede mną 22.03 wizyta na usg żeby zobaczyć czy CLO coś tam "działa" chociaż jak miałam cykle 30-31 dni to nie wiem czy coś tam będzie widać :P ale wierzę, że teraz musi być dobrze <3 i Wam Kochane życzę cierpliwości, wiary i żeby Was nie opuściła nadzieja, że się uda :)


    hej :) ja rowniez zaczelam 3 cykl z CLO niestety poprzedni sie nie udal bo meza nie bylo... ale teraz bierze urlop, w poniedzialek na USG 12dc i mam nadzieje ze teraz ``zaskoczymy´´

    wszystkiego odbrego dla Was :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ