X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14-17 kwietnia? Dobrze liczę?

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 11 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    To i ja się przyłączę jeśli można. Co prawda nadziei sobie zbyt wielkich nie robię, bo jestem po trzech stratach (pierwsza w 2011 roku). Na Ovu jestem od 2013 roku, wtedy też zaszłam w ciążę, którą również szybko straciłam, później długo, długo nic i trzecia ciąża w 2015 roku - poroniłam w 10/12 tygodniu. Miałam za wysokie TSH jak na staraczkę. Dopiero po trzeciej starcie wymusiłam na lekarzach leki na tarczycę - teraz jest super bo poniżej 2. Biorę też bromegon na obniżenie prolaktyny i oby dzięki temu w końcu się udało. Dodam, że nie mam jednego jajowodu z powodu wcześniejszej ciąży pozamacicznej - musieli mi usunąć całkiem. Także, to tak w wielkim skrócie :-)

    Dziś zaczęłam nowy cykl, nie mam pojęcia który ale chyb aż to kiedyś wyliczę :-p Wstępnie poproszę o wpisanie na 11 kwietnia, a co! Może się uda :)

    Pozdrawiam staraczki :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 11 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    14-17 kwietnia? Dobrze liczę?

    Jakoś tak by to wypadało.

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 11 marca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Wracam do gry do dłuższej przymusowej przerwie. Proszę o wpisanie mnie na 16.04.16 :)
    Kciukam za szczęśliwe zaciążanie!

    Paulette lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liste uzupelnie jutro :)

    Madziulla to co wpisywac? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie...jeszcze nie :) bo @ jeszcze nie ma :) poczekamy zeby wpisac jak najwłaściwsza date :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Hej. Dzięki za odpowiedź. FT 3 i Ft4 też były badane.
    Prolaktyna również - jest ok.
    Anty tpo i anty tg- nie wiem, co to jest, ale słyszałam, nie badałam.
    Progesteron w 7dpo badałam 2 msc temu, owulacja była, wynik ponad 18.
    Monitoring mi zaproponowano, ale lekarz nadal twierdzi, że jak po roku nie zajdę, to dopiero ewentualnie można coś zacząć działać.

    W tym cyklu, dokładnie za kilka dni, zawozimy nasienie do badania , może w tym tkwi problem. 3 miesiąc łyka już Fertilman

    HSG nie miałam nigdy.
    Antytpo i anty tg mowia np o hashimoto. Sa osoby ktore wyniki tarczycy podstawowe maja ok. A tu wychodza problemy i trzeba leczyc. Wiec warto sprawdzic.

    Z tym monitoringiem to znajdz innego lekarza. Mysle ze na poczatek warto od tego zaczac. No i hsg mysle ze obowiazkowo przed IUI. Bo jak pisalam. Nic nie da najlepsza jakos pleminkow jesli jajowody nie sprawne.
    I ten rok to wcale nie jest taki wygorowany termin. W uk czasami po półtora roku mowia ze jeszcze za wczesnie na diagnostyke.
    Nie ma co sie nastawiac od razu na zabiegi... Trzeba dac szanse naturze. A rok to raptem 11 mozliwosci (biorac pod uwage ze statystycznie kobieta raz na rok ma 1 cykl bez ovu).

  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Proszę o wpisanie na 10go

    Wszystkim życzę powodzenia i trzymam kciuki!
    Wreszcie musi się udać :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista uzupełniona :)

    Dobrze Madziulla to wpiszę już po @ ;) chociaż Ty tak nie wiem na kiedy się zapisać jak i ja ;) ale może u Ciebie szybciej zawita @

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Eniana Autorytet
    Postów: 398 756

    Wysłany: 12 marca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 poproszę :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka io
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie kochane na 1 kwietnia :)

    Mam jedną córkę z kwietnia 2015 i bardzo bym chciała zajść w ciążę zanim skończy mi się macierzyński ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 15:51

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 marca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj to nie fair....wlasnie policzylam ze jak Ridze beda sie trzymac dlugosci cyklu to w kwietniu nie ma co liczyc na test...

  • Zuzia1 Znajoma
    Postów: 23 24

    Wysłany: 12 marca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) Poproszę na 7.04. urodzinowa data, liczę że w końcu szczęśliwa.
    Nie chcę kwiatków, tylko II tłuste krechy na teście:)Czy to tak wiele:)

    Madziulla, Aga26, Paulette, emerald_m lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zuzio Gdynianko :P wdze ze udzielalas sie na watku Gameta Gdynia :D powodzenia i zycze 2 kresek na urodziny :)

    Zuzia1 lubi tę wiadomość

  • Zuzia1 Znajoma
    Postów: 23 24

    Wysłany: 12 marca 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Witaj Zuzio Gdynianko :P wdze ze udzielalas sie na watku Gameta Gdynia :D powodzenia i zycze 2 kresek na urodziny :)
    Pozwól,że podziękuję jak już je sobie wysiusiam :)
    Nie za wiele mam do powiedzenia w temacie Gamety, póki co nie podjęłam jeszcze specjalistycznego leczenia. Wyniki mamy ok ale cudu nie widać. Właśnie ten cykl ma być tym decydującym co robimy dalej gdyby nie wyszło... ale wierzę, że się uda. I tego sobie i Wam życzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam tez tego zycze. :) ja narazie tez nie byłam w klinice Gamecie. w zadnej klinice leczenia nieplodnosci. ale do Gamety wybieram sie za pare dni zaniesc nasienie meza. a jak za pare mies sie nie uda to planujemy podejsc do inseminacji. o invitro moge narazie zapomniec z wiadomych wzgledow...nie ma juz rzadowki i nie stac nas na to..ale narazie o tym nie mysle. jestem po hsg - badaniu droznosci jajowodow i jestem dobrej mysli ze 2-3 mies i sie w koncu po 3 latach uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana mąż robi jajecznice na śniadanie a potem mykamy na miasto ;)

    Zuzia1 lubi tę wiadomość

  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 13 marca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczyny :) proszę o wpisanie na 3 go kwietnia :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzec oczywiście przepadł.... więc proszę o wpisanie Mnie na 9 go kwietnia :)... jeeejku jeszcze miesiąc ...ale mam nadz. że szybko zleci ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci szybko :) po drodze święta więc jeszcze szybciej ;)

    gabryśka, Paulette lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ