X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata trochę wina trochę maka

Oceń ten wątek:
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 14 marca 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny !
    Zaczynamy 6 cs z testami owu 5, a z mierzeniem temperatury i obserwacją szyjki i sluzu 2cs. Poznaje siebie :)
    Proszę o wpisanie na 13.04 :) to będzie najszczesliwsza 13 :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 14 marca 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc,ja jeszcze tydzien czekam na @,jesli nie przyjdzie bede wywoływac.Tez testowanie w nowym cyklu na kwiecien ale jeszcze nie znam daty,wszystko zalezy kiedy bedzie 1 dc na który czekam juz od 45 dni,cykl będzie z CLO.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,oraz znajome z innych wątków :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) witam wszystkie nowe dziewczyny :) mam nadzieję, że kwiecień nam ślicznie zaowocuje :)

    co prawda sama nie wiem kiedy będę testować, bo program wyznaczył mi owulację na 55 dc i dziś jest niby 5dpo :D więc może jednak jest coś na rzeczy.

    Lista uzupełniona mam nadzieję, że się nie pomyliłam i nikogo nie pominęłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) ja badał nie mam @ wiec czekamy dalej ;) przymula w pracy ;( chce do domu ;(

    Witam nowe dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja nie wiem, że jak tak to ta @ nie chce do nas zawitać, a jak jej nie chcemy to jest regularna jak w zegarku ...

    Ja dziś wolne sobie od szkoły zrobiłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce profilaktycznie zatestowac w sobote żeby nie potrzebnie nie wydawać 120 zł na badanie nasienia. Ale wątpię żeby coś na rzeczy było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo test tańszy :) a może jednak jest coś na rzeczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłabym najszczesliwsza na świecie ale wtedy wyjdzie ze nie potrzebnie wtranzolilam się w wątek kwietniowy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kochana pisalas o sobie i zawsze to jakies doswiadczenie dla innych :) wiec nawet jak by Ci test wyszedl pozytywnie czego Ci zycze to milo bedzie jak bedziesz dalej sie udzielac :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak wyjdzie pozytywny to na pewno będę tu pisać. Ale wątpię żeby teraz się udalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami lepiej sie nie nastawiac, ale z drugiej strony trzeba wierzyc ze sie udalo, bo jak bedziemy ciagle watpic to na prawde nigdy nam sie nie uda.

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiecień już coraz bliżej :D

    Paulette ja widze u Ciebie (chociaż sie nie znam) ale moze faktycznie pozna owulacja była :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seniorita wrote:
    kwiecień już coraz bliżej :D

    Paulette ja widze u Ciebie (chociaż sie nie znam) ale moze faktycznie pozna owulacja była :) :)
    coraz bliżej zbliża mi się termin porodu... grrr
    trzymam kciuki za was wszystkie zeby kwiecien byl jak najbardziej plodny :)

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    dzień dobry :) witam wszystkie nowe dziewczyny :) mam nadzieję, że kwiecień nam ślicznie zaowocuje :)

    co prawda sama nie wiem kiedy będę testować, bo program wyznaczył mi owulację na 55 dc i dziś jest niby 5dpo :D więc może jednak jest coś na rzeczy.

    Lista uzupełniona mam nadzieję, że się nie pomyliłam i nikogo nie pominęłam :)

    sorki ze pytam,skad u ciebie taki długi cykl,zawsze takie masz?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Prosze o wpisanie na 13go. 2 cykl z Clo-oby trzynastka była szczęśliwa. Zieloności życzę :)

    Paulette, Aurellka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    sorki ze pytam,skad u ciebie taki długi cykl,zawsze takie masz?
    Nic nie szkodzi. To moj pierwszy taki cykl odkad pamietam. Owszem mam dlugie bo od 31 do 35 srednio moje cykle sie wahaja, ale ten jest wyjatkowo dlugi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz jak teraz okres licze ze dostane na 23-go marca, tak nastepny normalny cykl i kolejny termin @ przypadalby na 26-go kwietnia, ale jesli okres sie przeciagnie to sie w koncu okaze ze nawet nie zdaze w kwietniu zatestowac.

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 15 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest jakaś lista? Ja testuję 10-11.04. Właśnie zaczęłam pierwszy okres od porodu. Nie nastawiam się, ale próbować trzeba :D

    Paulette lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette może ten cykl będziesz miała jeszcze dłuższy bo zielony :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulete gdzie Ci liste z pierwszej strony wcielo? :)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ