X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi mikusia:(trzymam kciuki za następny cykl.a ja ledwo daje nie zrobić testu mam nadzieje ze pykne do pt rana :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka jak tam u ciebie ?nie widać cię na forum :(

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki wczesniej nie moglam. Oliwia i karolaa wyslalam Wam zaproszenia na fb. u mnie dzis 36.9 temperatura a poza tym nadal na zmiane kluja mnie jajniki jak dzis powiedzialam o tym mojemu narzyczonemu to padlo stwierdzenie a oze jestes w ciazy mam nadzieje ze Jego slowa sie sprawdza tak bardzo bym tego chciala. tylko ten bol plecow mnie martwi :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziu tempka ładna, pokaż wykresik jak możesz :)

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu ciiisza :) kobitki pouciekały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2013, 14:41

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia pytałaś kiedy testuje ..... w sumie powinnam dostać @ jutro. Ale zatestować musiałam rano bo wczoraj bylam u lekarza i dwa sposoby mojego leczenia mam zależne od wyniku testu. Zatestowałam rano ok 5 bo tam tempke mierze codziennie... i w sumie poczekałam minutę i nic więc poszłam spać. Jednak jak wstałam był tam jakiś cień leciuteńki i kurka czemu nie odczekałam tych 5 minut. Nie wiadomo teraz czy to wynik po 2 godzinach dopiero. Więc jak na razie witamina Ci paracetamol w razie gorączki. A zobaczymy co będzie jutro. Niestety temperatura spadła od wczoraj więc marnie to widzę. Czuję jakbym zaraz miała mieć @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka to dobrze ze nie spada ci temperatura a jajniki niech sobie kuja oby fasolka u ciebie juz byla:)ja mojemu nic nie mowie jak zajde w ciazy to mu zrobie niespodzianke:)
    anastazja po 2godzinkach to moze byc nie wiarygodny jak nie dostaniesz okresu to powtorz go a tempka masz jeszcze wysoko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka wlasnie przyjelam twoje zaproszenie na fb:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2013, 15:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tam ktos?pusto cos:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczynki ponownie, mnie dzisiaj opuściła cała energia, łapie jakiegoś doła i jakoś tak mi smutno...wczoraj miałam jeszcze jakąś nadzieję, że będzie ciąża a dzisiaj ta nadzieja gdzieś sobie poszła...już bym chciała wiedzić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem co czujesz ja mam tak samo i coraz bardziej sie boje tego piatku tego ze nie wyjda te 2kreski:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki nie ma co poddawac sie smutnym smuteczkom :D !!! :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    kochana ...
    z tego co piszesz, to jeszcze nic straconego ...
    póki nie ma @ zawsze jest nadzieja . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    wiem co czujesz ja mam tak samo i coraz bardziej sie boje tego piatku tego ze nie wyjda te 2kreski:(

    No właśnie Oliwka, a ja się boję, że szybciej dostanę okres zanim zdążę zrobić test...

    oliwia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    :oniqa a kiedy masz dostać @???

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    kochana ...
    z tego co piszesz, to jeszcze nic straconego ...
    póki nie ma @ zawsze jest nadzieja . . .

    nadzieja zawsze jest lekarz powiedział że jak nie będzie ciąży to czeka mnie 6 miesięczne leczenie żeby zbić prolaktyne bo mam minimalnie za wysoką

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    maximka84 wrote:
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    kochana ...
    z tego co piszesz, to jeszcze nic straconego ...
    póki nie ma @ zawsze jest nadzieja . . .

    nadzieja zawsze jest lekarz powiedział że jak nie będzie ciąży to czeka mnie 6 miesięczne leczenie żeby zbić prolaktyne bo mam minimalnie za wysoką

    hmn ... a cykle masz regularne ... ?

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    :oniqa a kiedy masz dostać @???

    niby ovu mi wyznaczyło na jutro ale ja mam czasami długie cykle ostatnio miałam 58 dc

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    ;oniqa wrote:
    maximka84 wrote:
    ;oniqa wrote:
    Cześc dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina powiedział tak: że ciąży nie widzi i że mam jakąś błone i albo przygotowywuje sie do @ albo że to przygotowania do ciąży w poniedziałek ide na Beta hCG a wyniki za kolejny tydzień a więc 6 maja i albo dostane @ albo zrobie test 2 maja w moje urodzinki :( dziewczyny jestem dzisiaj mega załamana :(

    kochana ...
    z tego co piszesz, to jeszcze nic straconego ...
    póki nie ma @ zawsze jest nadzieja . . .

    nadzieja zawsze jest lekarz powiedział że jak nie będzie ciąży to czeka mnie 6 miesięczne leczenie żeby zbić prolaktyne bo mam minimalnie za wysoką

    hmn ... a cykle masz regularne ... ?

    właśnie nie

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ