X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    no mam taką nadzieje:)
    a widzę, że Ty równolatko również ze śląska jesteś :)

    i też Kasia jestem :P nio to jakie okolice ? Ja okolice Raciborza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    maximka84 wrote:
    kasiaks wrote:
    podczytuje sobie was dziewczyny i stara to chyba ja jestem 30 na karku i starania o pierwsze dziecko dopiero. W okól podobnie jak u Was same matki i ciężarne.
    Ale cierpliwie czekam na swoją kolej bo kiedyś nadejdzie :))

    :) jak miło że nie ja jedyna mam to 18tkę na karku :P

    no kiedyś musi nadejść nasz czas . . .

    Ty maximka nie narzekaj, patrz jak masz wykres ładny :) Mamusia :)

    :P wiesz, w zeszłym cyklu miałam bardzo podobnie ... tyle że te jajniki nie rwały , a miałam tempke ładną i nagle buch z 37,10 do 36,38 ...i @ przyszła, więc i w tym miesiącu może być podobnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Oczywiście że nadejdzie. Na każdego przyjdzie czas :) stara? no co Ty ważne że się młodo czujemy:)Ja sie czuje tak na 19 latek :P

    maximka84 zerknęłam na wykresik naprawdę bardzo ładny jest :)więc trzymam kciuki za nas :)

    kaarolaa ja nigdy temperatury nie mierzyłam w w tym cyklu mierzyłam i nawet na usg byłam na obserwacji owu. i 12 kwietnia pęcherzyk miał 21 mm a w poniedziałek już go nie było. Więc owu miałam między 12 a 15 kwietnia pomimo że ovufriend mi zaznaczyło na 16 co jest nie prawdą :)

    Lekarz w piątek powiedział by przez weekend z łóżka nie wychodzić ciężko było nam to zrealizować bo gości mieliśmy z okazji naszej 5 rocznicy ślubu :)



    wow 5 latek, super :) my we wrześniu 3 :D

    Kochany Mężuś ... tak bardzo chciałabym mu podarowac ten największy skarb ... Boże jakby się cieszył . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja spadam na maj! wlasnie dostalam okresu... no nic bedzie dobrze pozdarwaim was i rzyczę wam wspaniałych i sybkich fasolek :)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no to super :) 3 latka to też ładnie:)

    Mój to się cieszył jak dziecko jak pierwszy raz zaszłam w ciąże, skakał z radości:) no ale radość trwała krótko. Teraz widzę, ze coś w nim przygasło i nawet ciężko mu się mówi o dzieciach...

    Dziewczyny chyba zaraz polece po test jak wy wytrzymujecie w tej niepewności

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    kochane ja spadam na maj! wlasnie dostalam okresu... no nic bedzie dobrze pozdarwaim was i rzyczę wam wspaniałych i sybkich fasolek :)

    :***

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję mikusia i również życzę majowego za fasolkowania :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    O no to super :) 3 latka to też ładnie:)

    Mój to się cieszył jak dziecko jak pierwszy raz zaszłam w ciąże, skakał z radości:) no ale radość trwała krótko. Teraz widzę, ze coś w nim przygasło i nawet ciężko mu się mówi o dzieciach...

    Dziewczyny chyba zaraz polece po test jak wy wytrzymujecie w tej niepewności

    ... a byłaś w ciąży... ?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    mikusia wrote:
    kochane ja spadam na maj! wlasnie dostalam okresu... no nic bedzie dobrze pozdarwaim was i rzyczę wam wspaniałych i sybkich fasolek :)

    :***

    <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    mikusia wrote:
    kochane ja spadam na maj! wlasnie dostalam okresu... no nic bedzie dobrze pozdarwaim was i rzyczę wam wspaniałych i sybkich fasolek :)

    :***

    <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Iwka wrote:
    O no to super :) 3 latka to też ładnie:)

    Mój to się cieszył jak dziecko jak pierwszy raz zaszłam w ciąże, skakał z radości:) no ale radość trwała krótko. Teraz widzę, ze coś w nim przygasło i nawet ciężko mu się mówi o dzieciach...

    Dziewczyny chyba zaraz polece po test jak wy wytrzymujecie w tej niepewności

    ... a byłaś w ciąży... ?

    Tak w 2011 ale poroniłam w 11 tygodniu ciąży

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wywiało Was babki ... jesteście ?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    maximka84 wrote:
    Iwka wrote:
    O no to super :) 3 latka to też ładnie:)

    Mój to się cieszył jak dziecko jak pierwszy raz zaszłam w ciąże, skakał z radości:) no ale radość trwała krótko. Teraz widzę, ze coś w nim przygasło i nawet ciężko mu się mówi o dzieciach...

    Dziewczyny chyba zaraz polece po test jak wy wytrzymujecie w tej niepewności

    ... a byłaś w ciąży... ?

    Tak w 2011 ale poroniłam w 11 tygodniu ciąży

    :( :( :(
    Aniołeczek ... na pewno czuwa nad Wami ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Oczywiście że nadejdzie. Na każdego przyjdzie czas :) stara? no co Ty ważne że się młodo czujemy:)Ja sie czuje tak na 19 latek :P

    maximka84 zerknęłam na wykresik naprawdę bardzo ładny jest :)więc trzymam kciuki za nas :)

    kaarolaa ja nigdy temperatury nie mierzyłam w w tym cyklu mierzyłam i nawet na usg byłam na obserwacji owu. i 12 kwietnia pęcherzyk miał 21 mm a w poniedziałek już go nie było. Więc owu miałam między 12 a 15 kwietnia pomimo że ovufriend mi zaznaczyło na 16 co jest nie prawdą :)

    Lekarz w piątek powiedział by przez weekend z łóżka nie wychodzić ciężko było nam to zrealizować bo gości mieliśmy z okazji naszej 5 rocznicy ślubu :)



    dlatego ja wiem ze mogłam miec owulacje 31 marca, a to akurat były moje urodziny i strasznie zamarzyłam sobie, zeby sie udało i bach udało sie. ja tez nie mierzyłam, dopiero tu na owu zaczełam :)głownie odliczałam dni od pierwszego dnia @, przy regularnych cuklach to nie problem, zaczynałam serduszkowac w 11 dc a konczyłam w 15 dc. raz byłam tylko na usg podczas dni płodnych i był pecherzyk 23 mm.u mnie nawet sluzu nie było, musiałam sie wspomagac wiesiołkiem co nie przynosiło zbyt duzego rezultatu.

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Iwka wrote:
    maximka84 wrote:
    Iwka wrote:
    O no to super :) 3 latka to też ładnie:)

    Mój to się cieszył jak dziecko jak pierwszy raz zaszłam w ciąże, skakał z radości:) no ale radość trwała krótko. Teraz widzę, ze coś w nim przygasło i nawet ciężko mu się mówi o dzieciach...

    Dziewczyny chyba zaraz polece po test jak wy wytrzymujecie w tej niepewności

    ... a byłaś w ciąży... ?

    Tak w 2011 ale poroniłam w 11 tygodniu ciąży

    :( :( :(
    Aniołeczek ... na pewno czuwa nad Wami ...

    Czuwa nad każdą z nas :*

    maximka84 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszające jest przynajmniej to , że ''robienie dzieci'' jest takie kuźwa przyjemne :P :D :)

    Iwka, kate38, Gośśśka, Konwalia lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Iwka wrote:
    Oczywiście że nadejdzie. Na każdego przyjdzie czas :) stara? no co Ty ważne że się młodo czujemy:)Ja sie czuje tak na 19 latek :P

    maximka84 zerknęłam na wykresik naprawdę bardzo ładny jest :)więc trzymam kciuki za nas :)

    kaarolaa ja nigdy temperatury nie mierzyłam w w tym cyklu mierzyłam i nawet na usg byłam na obserwacji owu. i 12 kwietnia pęcherzyk miał 21 mm a w poniedziałek już go nie było. Więc owu miałam między 12 a 15 kwietnia pomimo że ovufriend mi zaznaczyło na 16 co jest nie prawdą :)

    Lekarz w piątek powiedział by przez weekend z łóżka nie wychodzić ciężko było nam to zrealizować bo gości mieliśmy z okazji naszej 5 rocznicy ślubu :)



    dlatego ja wiem ze mogłam miec owulacje 31 marca, a to akurat były moje urodziny i strasznie zamarzyłam sobie, zeby sie udało i bach udało sie. ja tez nie mierzyłam, dopiero tu na owu zaczełam :)głownie odliczałam dni od pierwszego dnia @, przy regularnych cuklach to nie problem, zaczynałam serduszkowac w 11 dc a konczyłam w 15 dc. raz byłam tylko na usg podczas dni płodnych i był pecherzyk 23 mm.u mnie nawet sluzu nie było, musiałam sie wspomagac wiesiołkiem co nie przynosiło zbyt duzego rezultatu.

    Fajnie taki prezent na urodzinki :) teraz już tylko z górki :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewuszki muszę kończyć bo my tu gadu gadu a robota moja sama się nie robi ;) do wieczorka

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Dobra dziewuszki muszę kończyć bo my tu gadu gadu a robota moja sama się nie robi ;) do wieczorka

    papapapapa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    kochane ja spadam na maj! wlasnie dostalam okresu... no nic bedzie dobrze pozdarwaim was i rzyczę wam wspaniałych i sybkich fasolek :)

    Mikusia bardzo mi przykro! A jesteś pewna że to okres a nie plamienie????

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ