Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

• madzianka Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa bedzie dobrze musi byc trzymam mocno kciuki i myslami i sercem jestem przy Tobie :-)

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

o Jezu, a tak się cieszyłyśmy :(
    nawet przytulić nie mamy Cię jak
    trzymaj się Słoneczko

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja wiem ze nic nie bedzie, skoro nie ma sladu pecherzyka to juz po wszystkim, tyle z mojej radosci, za szybko sie cieszyłam, za szybko chciałam zeby wszystko było dobrze, zeby zobaczyc fasolke u tu nic. moze gdybym szybciej wybrała sie do lekarza?, moze wtedy udałoby sie utrzymac ciaze? moze :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38 wrote:
    kaarolaa wrote:

trzymaj się Słoneczko

dzieki dziewczyny juz raz przez to przechodziłam i wiem jak to boli, a teraz ten bol sie powtarza. niech to wszystko ze mnie wyleci, wyczysci sie i zaczne znow starania, nie chce czekac, chce probowac i nie poddam sie. kiedys w koncu przytule maluszka...

• madzianka Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba koniec nadzieji zaczyna sie juz u mnie ta wredna @ az plakac mi sie chce :-( juz mam typowe bole jak w pierwszym dniu @.

2grdxgdsv8in25va.png
  • Brava Ekspertka

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola- przytulam cie bardzo mocno-przykro mi strasznie bo serdecznie cieszylam sie Twoim szczesciem :( nie ma co myslec co by bylo gdyby-widze ze sie nie poddajesz i chcesz nadal walczyc-super!!!
    Madzianka-glowka o góry skarbie, bedziemy razem w maju walczyc!!! u mnie tez juz malpa nadchodzi wielkimi krokami :/ jeszcze sie nie zaczelo ale juz mam bole i typowe samopoczucie miesiaczkowe . Tez mi przykro ale staram sie nie zalamywac tylko walczyc nadal!!

km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    kate38 wrote:
    kaarolaa wrote:

trzymaj się Słoneczko

dzieki dziewczyny juz raz przez to przechodziłam i wiem jak to boli, a teraz ten bol sie powtarza. niech to wszystko ze mnie wyleci, wyczysci sie i zaczne znow starania, nie chce czekac, chce probowac i nie poddam sie. kiedys w koncu przytule maluszka...

Oj strasznie mi przykro Kochana! Nawet nie wiem co powiedzieć :-( a miało być tak pięknie...:-( nie poddawaj się!
    Może rzeczywiście jak którejś z nam się uda to trzeba lecieć do lekarza zaraz po jakieś leki podtrzymujące - tak na wszelki wypadek....

• annia Przyjaciółka

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola tak mi przykro! Głowa do góry!
    Masz rację, nie poddawaj się...

Buziaczki! :-*

kaarolaa lubi tę wiadomość

63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • annia Przyjaciółka

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie...

Mój synek odrabia lekcje a ja nie mogę się oderwać od forum ;-)

Dobrze tak jakoś z wami :-)

Zaczęło mnie mocno boleć jak na @ i kłuje mnie znowu jajnik...
    Nie wiem, co to może znaczyć. Do @ jeszcze 7dni...

4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola przykro mi i wspulczuje... szkoda ze nie polecialas do lekarza odrazu bo jak jest ciaza i jest plamienie to trzeba z tym isc do lekarza.. kurde szlak by to....
    teraz to prawie każda jest na podtrzymaniu !!!!!!! takie kurde czasu mamy GMO buuuuuuuuuu do dupy.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kaarolaa wrote:
    kate38 wrote:
    kaarolaa wrote:

trzymaj się Słoneczko

Oj strasznie mi przykro Kochana! Nawet nie wiem co powiedzieć :-( a miało być tak pięknie...:-( nie poddawaj się!
    Może rzeczywiście jak którejś z nam się uda to trzeba lecieć do lekarza zaraz po jakieś leki podtrzymujące - tak na wszelki wypadek....

mam takie poczucie winy, ze szybciej sie nie wybrałam do lekarza, gdybym odrazu poszła jak sie zaczeły te plamienia. a dzisiaj juz krew i bol brzucha, to pojechałam i juz po wszystkim.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomnialam napisac
    masz racje nie poddawaj sie bedziemy sie wspierac !!!!

kaarolaa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    karola przykro mi i wspulczuje... szkoda ze nie polecialas do lekarza odrazu bo jak jest ciaza i jest plamienie to trzeba z tym isc do lekarza.. kurde szlak by to....
    teraz to prawie każda jest na podtrzymaniu !!!!!!! takie kurde czasu mamy GMO buuuuuuuuuu do dupy.

i teraz bedzie mnie to przesladowało, takie moje poczucie winy...

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola nie obwiniaj sie ta luteine trzeba brac odrazu po owulce wtedy by cos wskuralo...
    napisz co ci lekarz zasugerowal... da ci jakies leki czy jakis cykl z prochami??

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    karola nie obwiniaj sie ta luteine trzeba brac odrazu po owulce wtedy by cos wskuralo...
    napisz co ci lekarz zasugerowal... da ci jakies leki czy jakis cykl z prochami??

powiedział, ze najepwniej pecherzyk sie juz odkleił i wydalił z krwia, bo na usg go nie widac a endometrium jest powiekszone. dał mi dupfaston na podtrzymanie ale sam mowił ze nadzieji nie ma. wziełam juz 4 tabletki tak kazał i teraz jeszcze 3x po 1 do poniedziałku. w poniedziałek mam wizyte u mojego prowadzacego i wtedy zobacze co dalej.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa bardzo mi przykro:(:(az nie wiem co ci napisac:(

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nie wiadomo czy bo to cos dalo jak bys poszla do lekarza szybciej albo zadzwonila:(wiec nie ma co sie obwiniac na nastepny raz bedziesz wiedziala

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    karolaa bardzo mi przykro:(:(az nie wiem co ci napisac:(

tyle wystarczy, dla mnie to i tak duzo :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezeli poronisz a tego nie chcemy ale mowie ze jezeli.... to wymus na nim cykl hormonalny bo tak nie moze byc!!!! jak ci nie da zmien lekarza i to natychniast. bo to nie jest normalne...
    ale kochanie nie zapeszam trzymam kciuki do poniedzialku i nie stresuj sie..

a chodzisz prywatnie??

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego