X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa bedzie dobrze musi byc trzymam mocno kciuki i myslami i sercem jestem przy Tobie :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

    o Jezu, a tak się cieszyłyśmy :(
    nawet przytulić nie mamy Cię jak
    trzymaj się Słoneczko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja wiem ze nic nie bedzie, skoro nie ma sladu pecherzyka to juz po wszystkim, tyle z mojej radosci, za szybko sie cieszyłam, za szybko chciałam zeby wszystko było dobrze, zeby zobaczyc fasolke u tu nic. moze gdybym szybciej wybrała sie do lekarza?, moze wtedy udałoby sie utrzymac ciaze? moze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38 wrote:
    kaarolaa wrote:
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

    o Jezu, a tak się cieszyłyśmy :(
    nawet przytulić nie mamy Cię jak
    trzymaj się Słoneczko

    dzieki dziewczyny juz raz przez to przechodziłam i wiem jak to boli, a teraz ten bol sie powtarza. niech to wszystko ze mnie wyleci, wyczysci sie i zaczne znow starania, nie chce czekac, chce probowac i nie poddam sie. kiedys w koncu przytule maluszka...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba koniec nadzieji zaczyna sie juz u mnie ta wredna @ az plakac mi sie chce :-( juz mam typowe bole jak w pierwszym dniu @.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola- przytulam cie bardzo mocno-przykro mi strasznie bo serdecznie cieszylam sie Twoim szczesciem :( nie ma co myslec co by bylo gdyby-widze ze sie nie poddajesz i chcesz nadal walczyc-super!!!
    Madzianka-glowka o góry skarbie, bedziemy razem w maju walczyc!!! u mnie tez juz malpa nadchodzi wielkimi krokami :/ jeszcze sie nie zaczelo ale juz mam bole i typowe samopoczucie miesiaczkowe . Tez mi przykro ale staram sie nie zalamywac tylko walczyc nadal!!

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    kate38 wrote:
    kaarolaa wrote:
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

    o Jezu, a tak się cieszyłyśmy :(
    nawet przytulić nie mamy Cię jak
    trzymaj się Słoneczko

    dzieki dziewczyny juz raz przez to przechodziłam i wiem jak to boli, a teraz ten bol sie powtarza. niech to wszystko ze mnie wyleci, wyczysci sie i zaczne znow starania, nie chce czekac, chce probowac i nie poddam sie. kiedys w koncu przytule maluszka...

    Oj strasznie mi przykro Kochana! Nawet nie wiem co powiedzieć :-( a miało być tak pięknie...:-( nie poddawaj się!
    Może rzeczywiście jak którejś z nam się uda to trzeba lecieć do lekarza zaraz po jakieś leki podtrzymujące - tak na wszelki wypadek....

  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola tak mi przykro! Głowa do góry!
    Masz rację, nie poddawaj się...

    Buziaczki! :-*

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie...

    Mój synek odrabia lekcje a ja nie mogę się oderwać od forum ;-)

    Dobrze tak jakoś z wami :-)

    Zaczęło mnie mocno boleć jak na @ i kłuje mnie znowu jajnik...
    Nie wiem, co to może znaczyć. Do @ jeszcze 7dni...

    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola przykro mi i wspulczuje... szkoda ze nie polecialas do lekarza odrazu bo jak jest ciaza i jest plamienie to trzeba z tym isc do lekarza.. kurde szlak by to....
    teraz to prawie każda jest na podtrzymaniu !!!!!!! takie kurde czasu mamy GMO buuuuuuuuuu do dupy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kaarolaa wrote:
    kate38 wrote:
    kaarolaa wrote:
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

    o Jezu, a tak się cieszyłyśmy :(
    nawet przytulić nie mamy Cię jak
    trzymaj się Słoneczko

    dzieki dziewczyny juz raz przez to przechodziłam i wiem jak to boli, a teraz ten bol sie powtarza. niech to wszystko ze mnie wyleci, wyczysci sie i zaczne znow starania, nie chce czekac, chce probowac i nie poddam sie. kiedys w koncu przytule maluszka...

    Oj strasznie mi przykro Kochana! Nawet nie wiem co powiedzieć :-( a miało być tak pięknie...:-( nie poddawaj się!
    Może rzeczywiście jak którejś z nam się uda to trzeba lecieć do lekarza zaraz po jakieś leki podtrzymujące - tak na wszelki wypadek....

    mam takie poczucie winy, ze szybciej sie nie wybrałam do lekarza, gdybym odrazu poszła jak sie zaczeły te plamienia. a dzisiaj juz krew i bol brzucha, to pojechałam i juz po wszystkim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomnialam napisac
    masz racje nie poddawaj sie bedziemy sie wspierac !!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    karola przykro mi i wspulczuje... szkoda ze nie polecialas do lekarza odrazu bo jak jest ciaza i jest plamienie to trzeba z tym isc do lekarza.. kurde szlak by to....
    teraz to prawie każda jest na podtrzymaniu !!!!!!! takie kurde czasu mamy GMO buuuuuuuuuu do dupy.

    i teraz bedzie mnie to przesladowało, takie moje poczucie winy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola nie obwiniaj sie ta luteine trzeba brac odrazu po owulce wtedy by cos wskuralo...
    napisz co ci lekarz zasugerowal... da ci jakies leki czy jakis cykl z prochami??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    karola nie obwiniaj sie ta luteine trzeba brac odrazu po owulce wtedy by cos wskuralo...
    napisz co ci lekarz zasugerowal... da ci jakies leki czy jakis cykl z prochami??

    powiedział, ze najepwniej pecherzyk sie juz odkleił i wydalił z krwia, bo na usg go nie widac a endometrium jest powiekszone. dał mi dupfaston na podtrzymanie ale sam mowił ze nadzieji nie ma. wziełam juz 4 tabletki tak kazał i teraz jeszcze 3x po 1 do poniedziałku. w poniedziałek mam wizyte u mojego prowadzacego i wtedy zobacze co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa bardzo mi przykro:(:(az nie wiem co ci napisac:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nie wiadomo czy bo to cos dalo jak bys poszla do lekarza szybciej albo zadzwonila:(wiec nie ma co sie obwiniac na nastepny raz bedziesz wiedziala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    karolaa bardzo mi przykro:(:(az nie wiem co ci napisac:(

    tyle wystarczy, dla mnie to i tak duzo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezeli poronisz a tego nie chcemy ale mowie ze jezeli.... to wymus na nim cykl hormonalny bo tak nie moze byc!!!! jak ci nie da zmien lekarza i to natychniast. bo to nie jest normalne...
    ale kochanie nie zapeszam trzymam kciuki do poniedzialku i nie stresuj sie..

    a chodzisz prywatnie??

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ