X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa a wy macie konflikt krwi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka ,klif jak tam u was?jestescie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    karolaa a wy macie konflikt krwi?

    tak ja mam minus a maz plus. po wczesniejszym poronieniu dostałam zastrzyk z immunoglobuliny anty-D i teraz miało byc juz OK.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wlasnie bo chcialam pytac bo my tez mamy.mojego siostra poronila i jej zapomnieli dac i potem juz nie mogla zajsc w druga ciaza bo ciagle poraniala:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    jezeli poronisz a tego nie chcemy ale mowie ze jezeli.... to wymus na nim cykl hormonalny bo tak nie moze byc!!!! jak ci nie da zmien lekarza i to natychniast. bo to nie jest normalne...
    ale kochanie nie zapeszam trzymam kciuki do poniedzialku i nie stresuj sie..

    a chodzisz prywatnie??

    to juz moj 3 lekarz, dopiero od pezdziernika u niego jestem i ten jest najlepszy. najpierw wyleczył mi zapalenie ktorego inni nie widzieli, zobaczył ze mam wodniaka na jajowodzie. zlecił cytologie bo inni mieli to gdzies, dał skierowanie na HSG i sam je wykonał, wyszło ze jajowody sa drozne ale macica jest nietypowego kształtu. teraz mam wizyte kontrolna własnie w poniedziałek i powie co dalej robic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    byłam u lekarza i prawdopodobnie poroniłam, dostałam dzisiaj krwawienia i bolu brzucha. na usg nie ma sladu pecherzyka, tylko złuszczajaca sie tkanka. dostałam lek na podtrzymanie ale nic z tego nie bedzie ...

    :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa no to dobrze ze wszystko sprawdzil mam nadzieje ze ci pomoze!wkoncu doczekasz sie upragnione dzieciatka
    a mi dzisiaj tempka spadla o 2stopni jutro testowanko i koniec stresu wrescie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak my baby mamy przejeb@#$$@$@#$@$ane!

    Czemu tak jest .... ? :(

    ale mi smutno, mega smutno :( upiję się w weekend a co tam ... konkretnie za nasze i wasze smutki :(


    buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki oliwia... :-)

    Ja chyba nie wytrzymam tego czekania... Jeszcze tydzień...

    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    karolaa no to dobrze ze wszystko sprawdzil mam nadzieje ze ci pomoze!wkoncu doczekasz sie upragnione dzieciatka
    a mi dzisiaj tempka spadla o 2stopni jutro testowanko i koniec stresu wrescie:)

    mui też spadła ... i brzusio boli typowo @ a kij z tym wszystkim , przynajmniej się napiję w weekend :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a u mnie też chyba @ zbliża się dużymi krokami, bo brzuch boli potwornie, jakieś takie skurcze mam i piersi, aż mnie pieką dosłownie :-(
    cholerstwo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie rano podbrzusze bolalo teraz juz nic ale tempka spadla to zly znak czekam z niepokojem na jutro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...podajmy sobie ręce ...
    :P

    ja mam to co Wy , bóle, piersi mnie wczoraj piekły wieczorem ... :P

    no nic ... dalej dziergamy ... podwijam kiece i lecę jak to się mówi :P na męzusia :P hihihihihihihihihihihihi w płodne oczywiście :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasza lista
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Nusia, HOPE83, kasiaks
    30.04.2013 Iwka
    5.05 Mycha
    08.05.2013 anika

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oniga jestes?testowalas dzisiaj?
    maximka a ty kiedy testujesz bo nie wida ciebie na liscie:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    oniga jestes?testowalas dzisiaj?
    maximka a ty kiedy testujesz bo nie wida ciebie na liscie:(

    no ja byłam zapisana na 30tego, jakoś mnie ktoś pominoł :(

    ja sobie dziś dla jaj zatestowałam :P testem z allegro który był dołączony jako gratis do owulacyjnych :P jedna gruba czerwona krecha :P a niebawem będzie jedna wielka czerwona plama :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to szybko zatestowalas jeszcze masz czas wiec moga wyjsc 2 kreski:)ja jakos dalam rade sie powtrzymac dokonca niewiem jakim cudem bo tez w tamty miesiacu szybciej robilam testy.ok lece bo moja mala do przedszkola do poziej:*

  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka twój wykresik wygląda bardzo ładnie. Moim zdaniem też jeszcze za szybko na testy...
    Trzymam kciuki, żeby wyszły II :-)

    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.zagladam i podczytuje i nie opuszczam pamiecia :) Niedawno wrocilam ze spacerku z moja chrzesniaczka na placu zabaw bylam.Teraz obiad.Okres sie skonczyl :D :D :D mozna dzialac :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • annia Przyjaciółka
    Postów: 127 31

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę dopisać się na listę testową...? :-)

    Na 01 lub 02 maja?

    Nie wiem jak wytrzymam, chyba tylko z Waszą pomocą...

    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    63dd70d34c366d44068230ece02a3951.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ