X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    annia wrote:
    Hej! Czytam Was i czytam aż w końcu postanowiłam napisać :-)
    Proszę zobaczcie na mój wykresik. Chyba mam kłopot z ocenianiem śluzu...
    To mój pierwszy wykres z Ovu. Chyba nie wytrzymam z testem do @ :-(

    Trzymam kciuki za Was wszystkie!

    4ab8025775a7b1f70509a004785d12c9.png

    hmn kochana witaj witaj :)
    wg. mnie nie ma źle, co Ci sprawia trudność ... ?
    Tu na OVU jest taki rozdział -pytania i odpowiedzi - tam fajnie o śluzie jest napisane, poczytaj tam :)

    dobry wykresik fajna tempka wszytko jak nalezy sluzik tez dobry i w dobrym momencie :)

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mnie coraz bardziej rozkłada choróbsko ... najlepsze, że to ja chora zostałam z dzieckiem w domu. które tez jest na chorobowym i nie bardzo wie jak ma się sobą zająć (ma 3 lata). A ja teraz leże i nie wyglądam a ona bajki ogląda masakra ;P wstyd mi. Ale siły nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie pisze o tym sluzie bo az se musze poczytac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja wrote:
    dziewczyny mnie coraz bardziej rozkłada choróbsko ... najlepsze, że to ja chora zostałam z dzieckiem w domu. które tez jest na chorobowym i nie bardzo wie jak ma się sobą zająć (ma 3 lata). A ja teraz leże i nie wyglądam a ona bajki ogląda masakra ;P wstyd mi. Ale siły nie mam.

    a moze jekas alergi bo mowili ze po tej spoznionej wiosnie wszytko na raz teraz pyli i jedt podobne do choroby tzn. te objawy.. zeby tego nie mylic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok do wieczorka kobitki ..pa

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie alergia u mnie dziecko miało gorączkę ponad tydzień i dopiero potem antybiotyk dostało ...zaraziło meża, który się męczył tez tydzień i po tygodniu antybiotyk - jakies grypsko. Teraz mnie dopadło od wtorku (wtedy też gorączka się pojawiła)...ale na szczęście teraz bez gorączki ogólnie mam obniżoną tempkę i dreszcze ... katar itp od wczoraj na zwolnieniu.

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam czy ta @ przyjdzie żeby wiedzieć czym się leczyć. Niby ma być dzisiaj czekam ;P spadek tempki jest wiec pewnie małpica bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    a gdzie pisze o tym sluzie bo az se musze poczytac

    Pytania i odpowiedzi i tam szukaj ;)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    madzianka wrote:
    U mnie chyba tez sie zbliza ta wredna @ a moze nie? tak dziwnie mi w podbrzuszu ciagle latam do lazienki i sprawdzam czy jest juz @ i tak dobrze bo dzis mam 27 dzien cylku a ostatnio przychodzila w 25 albo 26 dniu cyklu ciekawe czy jutro przyjdzie?

    Od wczoraj madzianka mam tak samo, i do tego plecy w dole bolą.. ale do @ to mam 5 dni jeszcze :/

    no ja jutro powinnam dostac ale tempka na razie mi nie spadla i to mnie pociesza.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Emilka WSK wrote:
    madzianka wrote:
    U mnie chyba tez sie zbliza ta wredna @ a moze nie? tak dziwnie mi w podbrzuszu ciagle latam do lazienki i sprawdzam czy jest juz @ i tak dobrze bo dzis mam 27 dzien cylku a ostatnio przychodzila w 25 albo 26 dniu cyklu ciekawe czy jutro przyjdzie?

    Od wczoraj madzianka mam tak samo, i do tego plecy w dole bolą.. ale do @ to mam 5 dni jeszcze :/

    no ja jutro powinnam dostac ale tempka na razie mi nie spadla i to mnie pociesza.

    Wierzę,że sie uda! <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    U mnie chyba tez sie zbliza ta wredna @ a moze nie? tak dziwnie mi w podbrzuszu ciagle latam do lazienki i sprawdzam czy jest juz @ i tak dobrze bo dzis mam 27 dzien cylku a ostatnio przychodzila w 25 albo 26 dniu cyklu ciekawe czy jutro przyjdzie?

    a goń zarazę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38 wrote:
    madzianka wrote:
    U mnie chyba tez sie zbliza ta wredna @ a moze nie? tak dziwnie mi w podbrzuszu ciagle latam do lazienki i sprawdzam czy jest juz @ i tak dobrze bo dzis mam 27 dzien cylku a ostatnio przychodzila w 25 albo 26 dniu cyklu ciekawe czy jutro przyjdzie?

    a goń zarazę :)

    żeby to się tak dało przegonić . . . . :(

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam tak podkrazone oczy ze wygladam jakbym pol nocy nie spala :-P

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i najpewniej nie ma ciazy, moj organizm ja odrzucił, mam potworne bole brzucha i krwawienie. dostałam dufpaston ale juz nie mam nadzieji, ze cos tam jest. na usg nic nie było widac, no nic czekam do poniedziałku na wizyte u mojego lekarza. zobaczymy co mi powie, jest mi cholernie przykro i znow mam doła, dlaczego mnie to spotkało?

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38 wrote:
    madzianka wrote:
    U mnie chyba tez sie zbliza ta wredna @ a moze nie? tak dziwnie mi w podbrzuszu ciagle latam do lazienki i sprawdzam czy jest juz @ i tak dobrze bo dzis mam 27 dzien cylku a ostatnio przychodzila w 25 albo 26 dniu cyklu ciekawe czy jutro przyjdzie?

    a goń zarazę :)

    A sio zarazo zapraszam ponownie za 9 miesiecy :-)

    kate38 lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja też jakaś taka przybita jestem a tu jeszcze na godz 14 do pracy, ale pociesza mnie fakt że za kilka dni owulacja hahah, mam nadzieję ze bedzie bo tamten cykl prawdopodobnie bezowulacyjny był...

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    Hej , ja też jakaś taka przybita jestem a tu jeszcze na godz 14 do pracy, ale pociesza mnie fakt że za kilka dni owulacja hahah, mam nadzieję ze bedzie bo tamten cykl prawdopodobnie bezowulacyjny był...

    to witaj w klubie, ja chyba juz nigdy sie nie usmiechne :(

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa co sie stało że tak napisałas??

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    juicca wrote:
    Hej , ja też jakaś taka przybita jestem a tu jeszcze na godz 14 do pracy, ale pociesza mnie fakt że za kilka dni owulacja hahah, mam nadzieję ze bedzie bo tamten cykl prawdopodobnie bezowulacyjny był...

    to witaj w klubie, ja chyba juz nigdy sie nie usmiechne :(

    Karolkaa co dzis taka smutna jestes?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej przykro mi Kaarolaa , widziałam na majowych...;( ale może akurat w poniedziałek okaże sie ze jest ciaża
    wspieram całym sercem i 3mam kciuki żeby ta dzisiejsza wizyta okazała sie pomyłką,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2013, 11:32

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ