X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zrub to sobie szybciutko :) bo jezeli beta nie roznie dobrze to ewentualie da ci progesteron... szkoda ciazy i staran sprawdz to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wymysl ze przy pierwszej mialas problemy i boisz sie o drugom nasciemniaj cos... powinni... chociz roznie to bywa w w brytanii jak nie ninelo 3 miesiace to tam nic nie wskurasz szybciej poprostu olewaja to. im sie wtdaje ze ciaza to do piero po 3 miechach. a prywatnie bete nie mozesz sobie zrobic??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam jeszcze jutro bo kreska jest juz widoczna od tego pierwszego tesu tylko jest jasno rozowa w porownaniu do tej kontrolnej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tu jest tak samo do 3 miesiecy mozesz poronisz oni nie powtrzynuja ciazy.a ginekologowi nie moge sciemniec bo chodzilam do niego z corka i wie ze bylo dobrze a pozatyym dzwonie do jego pielegniarki a nie bezposrednio do niego ale napewno jutro sprobuje zadzwonic moze mnie gdzies wcisnie ake dzisiaj dopiero zaczelam 5tydzien wiec tak od 7najlepiej isc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ovu mi dzisiaj pokazuje ze mam 88procent na pozytywny test wiec moze ma racje;/jestem 2 dni po terminie miesiaczki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok nie martw sie bedzie dobrze :) wyluzuj i zadzwoń, zobacz co ci powie gin :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wlasnie nie mozna nawet prolaktyne na skierowanie robisz:(
    to bede czekac do jutra nie mam wyjscia.koncze kochana ide na sniadanko bo w brzuchu mi burczy:)to do pozniej:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy pierwszej ciazy chodzilam prywatnie na bete do prywatnego laboratorium placilam sporo ale zrobili mi :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane! Jestem mega szczęśliwa!!! Test ciążowy wyszedł POZYTYWNY!!! ( dwie kreski tak samo ciemne, mocno fioletowe) Boże jak ja się cieszę,że w końcu się udało!Normalnie sama jeszcze w to nie wierzę i cały czas zerkam na test ciążowy aby sie upewnic...

    deJzi, oliwia, Konwalia, Iwka, annia lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super, gratuluje !!!!!!!!! powiedz kochana ile cykli się starałaś?
    no takie wiadomosci z samego rana mi sie podobaja :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ovu jeden cykl, ale przed ovu ponad pół roku...jeju nadal nie mogę w to uwierzyć :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ty masz strasznie dlugie te cykle, wow... no coś nie samowitego GRATULUJE BĘDZIESZ MAMUSIA :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakrycznie długi ten cykl miałam, poprzednie miałam 28 dniowe. W tym cyklu coś się poprzestawiało, najpierw ovu pokazało owulację na 24 marca a potem przeskoczyło na 14.04 więc to był dziwny cykl ale jaki szczęśliwy!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2013, 06:14

    anika lubi tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :)
    HOPE - gratuluję :)
    Oliwia - bądź dobrej mysli .... ;)

    a ja drugi dzień z @ :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj maximka jak samopoczucie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witaj maximka jak samopoczucie??

    takie sobie Kochana ... popłakałam wczoraj sobie ... no bo w sumie wiesz ... ponad rok juz bez zabezpieczenia , u mnie niby wsio ok - wręcz ksiązkowe mam te cykle kuźwa :P .... mąz pójdzie na badanie nasienia ...

    chyba stres za duzo robi ... a u Ciebie jak ? :)

    deJzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope gratulacje a ile jesteś po terminie miesiączki ?mialas jakieś objawy ?bo u mnie nic a nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka moze spróbuj iść na monitoring cykl ja byłam właśnie teraz o chyba mi pomógł :€

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wporzo, juz pelny luz jak to minelo bzykanko... to jest niesamowity stres.. wrrrrr nie lubie.. teraz czas odpoczac :) zrelaksowac sie :)
    dokladnie wyslij mezusia na przeglad bo sie tylko meczycie...

    ok ja znikam mlodym sie zajac ,..... milego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif a jak tam u ciebie ?:)

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ