X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Kochane byłam wczoraj u gina :) wsio ok u mnie :) męża mam na badanie wysłać :P widziałam mojego graffa :P ma pęknąć za 2-3 dni ... czyli ... działamy :)

    to powodzenia!ja jutro ide zobaczyc jak u mnie rosnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    maximka to do dziela :) Zaczęłyśmy tego samego dnia, ciekawe jak moj Graaf hehe.

    nio ciekawe :) u mnie dziś już śluz płodny bardziej ... :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    olaola wrote:
    maximka to do dziela :) Zaczęłyśmy tego samego dnia, ciekawe jak moj Graaf hehe.

    nio ciekawe :) u mnie dziś już śluz płodny bardziej ... :)

    trzymam kciuki za fasolkę kochana!!!!!!!!!!!!!!! :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • KinYa Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wszystkie, którym zaczynają się płodne... u mnie pierwsze objawy są tak więc nic tylko się przytulać :) no i czekać na efekty ! Może w końcu się uda chociaż u nas to nie taka łatw sprawa...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • marcysia Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja dzis 27 dzien cyklu boli mnie lekko podbrzusze ale piersi nadal lekko opuchniete. pozostaje czekac. pozdrawiam i miłego wieczorku zycze

    Miriam lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia, kaarolaa, aisa - trzymam kciuki za Was! Potem Wy trzymajcie za mnie :D

    aisa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ się skończyła wiec zaczynam staranka od wczoraj pije zioła ks Sroki mąż łyka cały czas cynk mam nadzieję że i mi i Wam się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Gunia, kaarolaa, aisa - trzymam kciuki za Was! Potem Wy trzymajcie za mnie :D

    jakos czuje, ze jednak znow sie nie udało, jeszcze 4 dni ale wszystko wskazuje na to, ze jednak ta wredna małpa przyjdzie:( wiec pewnie zapisze sie do majowych staran...ale trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny:)

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny.Mój wykres w tym miesiącu szaleje,przesunąl mi @na 31 dc a ja zawsze dostaje w 27 28 dc niewiem o co chodzi.Ja sie będę trzymała swojej wersji że @ mam dostac 19,20 kwietnia.Bo w 17 dc test owulacyjny wyszedł negatywnie żadnych objawów owulacji

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KinYa wrote:
    trzymam kciuki za wszystkie, którym zaczynają się płodne... u mnie pierwsze objawy są tak więc nic tylko się przytulać :) no i czekać na efekty ! Może w końcu się uda chociaż u nas to nie taka łatw sprawa...

    Powodzenia życzę :) a wszystkie trudności niech znikają :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;Oniqa oczywiście, że nie przekreśliłam Twoich starań, trzymam mocno kciuki za Ciebie i przepraszam za moje przeoczenie ;)

    No i mąż mnie zaraził...gardło zaczyna boleć i zatoki trochę, kurczę :(
    Co do starań powinna dziś być owulacja, ale zobaczymy jak temperatura pokaże. Miłego dnia dziewczyny :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki u mnie starania zaczete dzis powinna byc owulacja zobaczymy czy kwiecien bedzie szczesliwy i laskawy dla mnie. Wczoraj znowu dopadlo mnie zwatpienie poniewaz dowiedzialam sie ze kolejna znajoma zaszla w ciaze i byla to wpadka. poczulam straszna niesprawedliwosc losu. Milego dnia zcze wszystkim :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka, ja też mam w takiej sytuacji podobne odczucia.
    Powiedzcie mi jak to jest, że czwarty dzień z rzędu wychodzi mi pozytywny test owulacyjny. Nie rozumiem tego.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także dowiedziałam się że połowa dziewczyn w moim bloku zaciążyła ,moze mi też sie uda.Trochę mnie to martwi że jedne tylko o tym wspomną i zaskoczą od razu a ja nieeee!!!!Ale dalej wierze że ja któregos dnia też będę miała czym się pochwalić przed sąsiadkami.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli chodzi o test owulacyjne to tylko raz ich uzylam i zrezgnowalam z nich obserwuje tylko kiedy mam dni plodne.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ich w tym cyklu używam, żeby zobaczyć czy pokrywają mi się z temperaturą ale te testy owulacyjne szaleją w moim przypadku. Bez sensu:(
    ps. Udało mi się w końcu ustawić awatar :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif jak ustawiłaś avatar? Ja z tym walczę już kilka dni i nic!
    EDIT: udało się :):)

    Jutro idę na badania krwi. Mam całą listę do zrobienia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2013, 09:59

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo witam wszystkie dziewczyny :) niby ovu wykrył mi dni płodne kilka dni temu później 3 dni niepłodnych a dzisiaj znów mi wykrył płodne a tamta owulacja znikneła z wykresu miała któraś z Was taką sytuacje?.

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    ;Oniqa oczywiście, że nie przekreśliłam Twoich starań, trzymam mocno kciuki za Ciebie i przepraszam za moje przeoczenie ;)

    No i mąż mnie zaraził...gardło zaczyna boleć i zatoki trochę, kurczę :(
    Co do starań powinna dziś być owulacja, ale zobaczymy jak temperatura pokaże. Miłego dnia dziewczyny :)

    Bardzo dziękuje :* :D

    Klif lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki... u mnie @ nadal brak...czuję się koszmarnie, brzuch mnie boli, mdli mnie, głowa mnie boli, więc poszłam dziś na betę. Wynik jutro...zobaczymy co się dzieje.Jak nie będzie ciąży to idę do ginekologa, bo coś jest nie tak...

    82doi09kxiyf6x26.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ