X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Czekam niecierpliwie na efekty ze staranek marcowych :-) A jak u was?

    mikusia lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane jak to wkoncu jest- Czy owulacja wystepuje tuz PRZED czy tuz PO skoku temperatury?? Bo ja juz glupieje!! Jesli wystepuje PRZED skokiem to teoretycznie nie ma sie co wtedy starac skoro jajeczko jest gotowe do zaplodnienia tylko przez 24 godz...

    mikusia lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Dziewczynki moje kochane jak to wkoncu jest- Czy owulacja wystepuje tuz PRZED czy tuz PO skoku temperatury?? Bo ja juz glupieje!! Jesli wystepuje PRZED skokiem to teoretycznie nie ma sie co wtedy starac skoro jajeczko jest gotowe do zaplodnienia tylko przez 24 godz...

    ja mam brava zawsze tak ze na jeden dzien pred spada mi temperaura znacznie a nastepny rosnie a pare kresek.

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wlasnie wrocilam z monitoringu jest wszystko dobrze jutro gora za dwa dni powinna wystapic owulacja testy owulacyjnie tez dzsiaj mi wyszly pozytywnie wiec jestem pelna nadziei:)

    aisa lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi lekarz powiedział , że zamiast testów owulacyjnych lepiej kupić sobie ładną bluzkę ... i przestałam testować

    Brava, maximka84, mikusia lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia- dziekuje za odpowiedz ale chodzi mi o sama owulacje. czy jest tak ze wystepuje owulacja i tuz po jej wystapieniu tempka podskakuje?? czy na odwrót? skok tempki a tuz po nim wystepuje owulacja?

    mikusia lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MI lekarz powiedział, że tempka rośnie po owu.

    Brava lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny w 13dc pokazywało mi że wystapiła owulacja dzisiaj wpisałam obserwację na wykresie i moja owulacja znikneła miała któraś z Was taką sytuację ?? piszcie dziewczyny bo już z tego nic nie rozumie :(

    mikusia lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Wisna!
    Ktos jeszcze sie wypowie?? Pliss :)

    mikusia lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/wyznaczanie-dni-plodnych-i-owulacji/czy-temperatura-jest-wiarygodnym-zrodlem-potwierdzenia-wystapienia-owulacji,61.html

    Brava poczytaj tutaj.

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    jestem tu nowa!
    dosłownie przed chwilą się tutaj zalogowałam
    staramy się z mężem o drugie dziecko w zasadzie dopiero teraz od tego cyklu zaczęliśmy się starać, mamy juz 5 letnią córeczkę i bardzo chcemy chłopca dodam, że moje cykle są zawsze regularne bo trwają 28 dni i zazwyczaj... owu jest po 14 dniach, czyli... wczoraj (10.04) teoretycznie miała być owulacja jedyne co zaobserwowałam to sluz który na to wskazywał wczesniej nigdy nie obesrwowalam swoich dni plodnych przy pierwszej ciazy staralismy sie tylko jeden cykl i kochalismy sie codziennie wiec praktycznie od razu sie udalo. teraz kochalismy sie 9.04 wieczorem, wczoraj 2 razy rano i wieczorem i dzisiaj rano i tak sie nakrecilam ze maze o tym by byc w ciazy wiem wiem wiem ze nie powinnam sie az tak nakrecac ale potrzebuje wsparcia i otuchy bo zwarjuje...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma tu nikogo?
    jak myslicie sa szanse na ciaze?

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ktoś dzisiaj testuje????? :) jakieś wieści dotyczące fasolek? :D :) :)

    mikusia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gosska jutro Gunia termin @ ma na 12.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki pomocy!!!

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewczynki pomocy!!!

    hej dziewczyny w 13dc pokazywało mi że wystapiła owulacja dzisiaj wpisałam obserwację na wykresie i moja owulacja znikneła miała któraś z Was taką sytuację ?? piszcie dziewczyny bo już z tego nic nie rozumie

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia nie nakręcaj sie tak bardzo.Każda z nas serduszkuje ile wlezie ,szczegulnie kiedy trzeba.I jak widzisz nasze wykresy, nie zawsze sa takie jakbysmy chciały z wynikiem pozytywnym.Dam Ci kochana rade nie nakręcaj sie tak nie mysl o tym i miej nadzieję i wiarę że sie uda.Kiedys musi!!!Powodzenia!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ;oniqa wrote:
    dziewczynki pomocy!!!

    hej dziewczyny w 13dc pokazywało mi że wystapiła owulacja dzisiaj wpisałam obserwację na wykresie i moja owulacja znikneła miała któraś z Was taką sytuację ?? piszcie dziewczyny bo już z tego nic nie rozumie

    kochana bez stresu kochajcie się prostu teraz spontanicznie,najlepsza rada wyluzować a fasolka wtedy na pewno się pojawi :) ......ja to chyba dziewczyny sobie odpuszczę mierzenie w tym miesiącu temperatury za bardzo się potem wkręcam :P i nic z tego nie wychodzi :P

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ;oniqa wrote:
    dziewczynki pomocy!!!

    hej dziewczyny w 13dc pokazywało mi że wystapiła owulacja dzisiaj wpisałam obserwację na wykresie i moja owulacja znikneła miała któraś z Was taką sytuację ?? piszcie dziewczyny bo już z tego nic nie rozumie

    Czesc kochana Ja także tak miałam w poprzednim cyklu ale po dwóch dniach znowu mi wyznaczyło owu.Moze tem którą wpisałas to spowodowała.Ja dzis takze zgłupiałam bo moje cykle sa regularne 27,28 dni a teraz przesunąl mi owu z 14dc na 16 dc i @ o 3 dni.Ale ja wiem że jak ta cholera przyjdzie to najpózniej 20 kwietnia a nie 22.

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosska ja chyba tez sobie troche odpuszcze w następnym cyklu jak teraz znowu sie nie uda ja sie za bardzo w to wkrecam stresuje sie tymi temp wezme to na luz.Bo czasami mam wrazenie ze zachowuje sie jak jakas maszyna zaprogramowana.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ