X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Gosska hehehehehhe przestań mnie już rozsmieszać bo kawy nie mogę dopić

    hahhahah zrobiłaś mi smaka na kawusie idę sobie zrobić :P :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszy mnie to, że jest tak prężnie funkcjonująca pomocna strona :) Niestety wiedzy nie mam zbyt wiele na temat planowania ciąży, więc sporo stąd się można dowiedzieć. Na razie od miesiąca biorę tylko kwas foliowy, o mierzeniu temp zapominam wciąż (ale może to dobrze? jeśli nie będę aż tak się 'nakręcać' może będzie łatwiej zajść w ciążę?). Jedyne co mnie martwi to nieodpuczający stres (praca dyplomowa-terminy gonią, a ja w polu, w pracy nienajlepsza atmosfera, brak zadowolenia - aż nie chce się tam chodzić..) Ciągle czuję węzeł w brzuchu i milion myśli niezbyt pozytywnych krążących w głowie. Jak sobie radzicie ze stresem?

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Te nasze biedne chłopy!!!No czujesz termometr miedzy nogami,zioła w dziobie i co jeszcze wyczekiwanie na bociana!!!

    mój to jeszcze był na badaniach wysłała go :P i po powrocie do domu powiedział mi że nigdy nie przypuszczał że będzie musiał płacić za tak wątpliwą przyjemność hiihihi oj biedne te nasze chłopy .....ja jestem ze Śląska to już wogóle mamy tu temperamenty :) :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aher kochana mysl pozytywnie !!!Masz tyle spraw na głowie wiec mysl o tym a o ciąży jak najmniej uwież mi to pomaga.Bo inaczej można kota dostać my własnie z Gosską do tego doszłysmy.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Aher kochana mysl pozytywnie !!!Masz tyle spraw na głowie wiec mysl o tym a o ciąży jak najmniej uwież mi to pomaga.Bo inaczej można kota dostać my własnie z Gosską do tego doszłysmy.

    Aher zgadzam się z adzia w 100 % weź nasze słowa pod uwagę bo za jakieś 9 miesięcy będziesz na Naszym miejscu dochodząc do tych samych wniosków na tym samym forum z inną funfelom :)

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że szkoda mi jest tylko mojego synka ciagle sie pyta czy już jestem w ciąży,a Ja mu mówię że będzie pierwszą osobą która sie o tym dowie.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oprócz was kochane bo tutaj tylko po przebudzeniu zaraz zaglądam!!:)

    Gośśśka, Miriam lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    No oprócz was kochane bo tutaj tylko po przebudzeniu zaraz zaglądam!!:)

    no ja też,ale tego to już nie mam zamiaru zmieniać dobrze mi tu z Wami :) idę pod prysznic bo po tej kawusi dostałam nawet energii by ruszyć się z kanapy :P będę później buziaki kochane i do usłyszenia ...... adzia ten cykl skończ ale jak da radę wprowadź ograniczenia do jednego mierzenie dziennie temperatury,by organizm nie dostał szoku tak od razu :P (wiem co mówię hihihi).....fajnie się gadało,ale się dzisiaj uśmiałam dzięki kochane :)

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Tobie również dziękuje do usłyszenia!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Powiem Wam że szkoda mi jest tylko mojego synka ciagle sie pyta czy już jestem w ciąży,a Ja mu mówię że będzie pierwszą osobą która sie o tym dowie.

    adzia spójrz na to w ten sposób masz już przynajmniej jednego małego brzdąca a drugi pojawi się kiedy przyjdzie na to czas :)bez stresu jaki teraz w Tobie siedzi ja np mam 29 lat i jeszcze nigdy nie byłam w ciąży jestem po ślubie nie cały rok a z mężem ogólnie 10 lat,że my też się wcześniej nie zdecydowaliśmy...... ach tak to jest gdy odkłada się coś na później

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Gossienko ale trzymam Kciuki za Ciebie.Kochana a skąd jestes bo ja też jestem ze slaska

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie człowiek czeka nie wiem na co!!!Więc sama wiesz ze Ślązary sie tak łatwo nie poddają.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się wymoczyłas pod tym prysznicem?Kurcze faktycznie ta kawa pobudziła Cie do życia!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Wiem Gossienko ale trzymam Kciuki za Ciebie.Kochana a skąd jestes bo ja też jestem ze slaska

    ooooooooo :) z Gliwic a ty?tylko nie mów że też bo nie wytrzymam heheheh :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to by było już przeznaczenie,ale nie daleko Rybnik.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Nie to by było już przeznaczenie,ale nie daleko Rybnik.

    nie no nie wierze hehehhehe ale jaja no bardzo nie daleko muszę Ci powiedzieć że Rybnik bardzo się zmienił ostatnimi czasy na lepsze ślicznie tam macie :)

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Już się wymoczyłas pod tym prysznicem?Kurcze faktycznie ta kawa pobudziła Cie do życia!!!

    tak i czuję się super :) ale znów zasiadłam na kanapie i się nie ruszam hihiihihi :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No muszę przyznać Ci rację dużo się zmieniło na lepsze!No to teraz wiem dlaczego się tak rozumiemy!!!Swojskie klimaty!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    No muszę przyznać Ci rację dużo się zmieniło na lepsze!No to teraz wiem dlaczego się tak rozumiemy!!!Swojskie klimaty!!!

    no ba, mój tata jest tam często bo jest instruktorem nauki jazdy, no właśnie nawet zadawanie egzaminów na prawko nam zabraliście hihiihihih :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ