X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    A mojemu M to też nie spieszno przy motorze grzebie a moje ziółka trzeba zaparzyć ON to robi najlepiej!!!

    Miriam lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    nie narzekaj dobrze że na podwórku chce się bawić a nie jak teraz większość dzieci przed kompem siedzi z resztą w jego wieku na pewno miałaś identycznie :P :D

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    adzia wrote:
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    A mojemu M to też nie spieszno przy motorze grzebie a moje ziółka trzeba zaparzyć ON to robi najlepiej!!!

    hahhahha widzę że nie ma lekko tak jak mój :)

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosssia prosze Cie w biegu zje kolacje na szybciora tak jak TY wezmie prysznic i zasiądzie na kompa!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    adzia wrote:
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    A mojemu M to też nie spieszno przy motorze grzebie a moje ziółka trzeba zaparzyć ON to robi najlepiej!!!

    hahhahha widzę że nie ma lekko tak jak mój :)

    Co też fanatyk motoryzacji?

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedziałam mojemu że nie będę mierzyć w tym miesiącu temperatury i robić testów owulacyjnych no to on że jakoś mi nie wierzy......nie wiem skąd ten pogląd :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    adzia wrote:
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    A mojemu M to też nie spieszno przy motorze grzebie a moje ziółka trzeba zaparzyć ON to robi najlepiej!!!

    hahhahha widzę że nie ma lekko tak jak mój :)

    Co też fanatyk motoryzacji?

    czy Ci ziółka parzy?hahahahah

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    adzia wrote:
    A ja tego mojego zaraz z dworu wołam bo nie chce przyjsć ,słonce wyszło i poleciał grać w piłkę,a jutro na 8 do szkoły,smyk jeden!!

    A mojemu M to też nie spieszno przy motorze grzebie a moje ziółka trzeba zaparzyć ON to robi najlepiej!!!

    hahhahha widzę że nie ma lekko tak jak mój :)

    Co też fanatyk motoryzacji?

    nie mój fanatyk piłki nożnej nie wiem czy to nie gorsze :P :) chodź nie chce wiem na ten temat wszystko :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Nas za dobrze znają!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mojego piłka nie interesuje całe szczęscie!!!Mój na żużlu jezdził i sentyment do motorów pozostał.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Mikusia nie nakręcaj sie tak bardzo.Każda z nas serduszkuje ile wlezie ,szczegulnie kiedy trzeba.I jak widzisz nasze wykresy, nie zawsze sa takie jakbysmy chciały z wynikiem pozytywnym.Dam Ci kochana rade nie nakręcaj sie tak nie mysl o tym i miej nadzieję i wiarę że sie uda.Kiedys musi!!!Powodzenia!!!

    wiem, dlatego postanowiłam, że jutro zrobię coś dla siebie wybiorę się do galerii na zakupy i postaram spojrzeć na to z nieco innej perspektywy:) i oczywiście muszę mieć "stosunkowo udany cykl" a nie taki w pogoni za serduszkiem:)

    adzia lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczynki! Mojemu cały czas się śni, że albo mamy bobo, albo jestem w ciąży. Tej nocy we śnie oświadczyłam mu, że spodziewamy się dzidziusia. Podświadomie to wszystko przeżywa. Mam nadzieję, że jego sen jest proroczy :)

    adzia, Gośśśka, Miriam, marcysia lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gossska będe kończyć kochana bo własnie wszedł do domu ide go wymoczyć w wannie jutro się odezwie spokojnej nocki życzę pa pa!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój grał w piłkę do tej pory z kumplami umawiają się i chodzą grać mówię Ci Polska i Niemiecka liga cała moja :P do głowy można dostać :P ale kofam tego mojego łobuza całym serduchem :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka jesteśmy równolatkami, tylko ja w sierpniu będę 5 lat po ślubie. Też żałuje, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy, ale nie byłam wcześniej gotowa...

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Hejka Dziewczynki! Mojemu cały czas się śni, że albo mamy bobo, albo jestem w ciąży. Tej nocy we śnie oświadczyłam mu, że spodziewamy się dzidziusia. Podświadomie to wszystko przeżywa. Mam nadzieję, że jego sen jest proroczy :)

    a u mnie jest na odwrót to mnie sie codziennie coś na podobe śni i dodatkowo śnię że w czasie kiedy podejrzewam że mam owu to nie kochamy się z dziwnych powodów i budzę się taka przestraszona zaraz myslę który dzisiaj i czy się kochałam już czy dopiero to czas przed owu, normalnie się już gubię, zaraz zwarjuję!!!!!!!!

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Hejka Dziewczynki! Mojemu cały czas się śni, że albo mamy bobo, albo jestem w ciąży. Tej nocy we śnie oświadczyłam mu, że spodziewamy się dzidziusia. Podświadomie to wszystko przeżywa. Mam nadzieję, że jego sen jest proroczy :)

    Zobaczcz więc nie tylko my tak bardzo pragniemy tej istotki.Oni też Konwalia na swój sposób sie tym wszystkim stresują!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2013, 17:26

    Miriam, Konwalia lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    adzia wrote:
    Mikusia nie nakręcaj sie tak bardzo.Każda z nas serduszkuje ile wlezie ,szczegulnie kiedy trzeba.I jak widzisz nasze wykresy, nie zawsze sa takie jakbysmy chciały z wynikiem pozytywnym.Dam Ci kochana rade nie nakręcaj sie tak nie mysl o tym i miej nadzieję i wiarę że sie uda.Kiedys musi!!!Powodzenia!!!

    wiem, dlatego postanowiłam, że jutro zrobię coś dla siebie wybiorę się do galerii na zakupy i postaram spojrzeć na to z nieco innej perspektywy:) i oczywiście muszę mieć "stosunkowo udany cykl" a nie taki w pogoni za serduszkiem:)

    I tak kochana zrób!!!

    mikusia lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze chciałam po narodzinach naszej córeczki ja odchować do wieku szkolnego wczesniej nie chciałam za szybko drugiego dziecka, pewnie to dlatego ze mamy za dobrze mała skończyła 2 tyg i przesypiała caluśkie noce!!!!!!! teraz ma 5 lat i pod koniec marca przyszedl impuls oboje zapragnelismy drugiego dziecka:)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Gośśśka jesteśmy równolatkami, tylko ja w sierpniu będę 5 lat po ślubie. Też żałuje, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy, ale nie byłam wcześniej gotowa...

    no właśnie ja też a teraz kiedy bym chciała to coś nie wychodzi dlatego już mówiłam adzi że sobie ten cykl odpuszczam, ciągle z termometrem siedzę co nie jest normalne mam zamiar w ty miesiącu przypomnieć sobie miesiąc miodowy :P :) bo stęskniłam się za spontanicznym sexem,którego w naszym zwiąsku jest ostatnio znikoma ilość ze względu na moje zrycie czerepu że się tak wyrażę hiihihih :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ