X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki jesteście kochane a co do kochania sie to wtedy kiedy mam ochote chociaż nie zawsze jest to możliwe ze wględu na różne godziny pracy. Powodzenia dziewczyny w <3 i zielonej kropeczki :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Gosska ja chyba tez sobie troche odpuszcze w następnym cyklu jak teraz znowu sie nie uda ja sie za bardzo w to wkrecam stresuje sie tymi temp wezme to na luz.Bo czasami mam wrazenie ze zachowuje sie jak jakas maszyna zaprogramowana.

    mam to samo piątek świątek czy niedziela dzwoni budzik na mierzenie temperatury mój mąż mnie widzi co chwilę z termometrem w dziobie hehehheheh :P co zaczyna podchodzić pod coś nie koniecznie zdrowego a potem się dziwię że nie wychodzi muszę wrócić to spontanicznego sexu bo wiecie co dziewczyny cholernie za nim tęsknie :P

    adzia, aisa lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mie tak samo nawet dzis mi powiedział że zamiast buziaka na dzień dobry to ja z termometrem w dziobie go witam!!!:)

    Gośśśka, aisa lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    U mie tak samo nawet dzis mi powiedział że zamiast buziaka na dzień dobry to ja z termometrem w dziobie go witam!!!:)

    hahhahahhahahhahha ale się teraz uśmiałam ,no to prawda u mnie to samo rano się budzę mierzenie ledwo wejdę do domu mierzenie to jest jakieś zryte :P

    adzia, ;oniqa lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet testy ciążowe mi pochował bo nigdy nie wytrzymałam do dnia spodziewanej@, zawsze robiłam je wczesniej a potem wiadomo juz załamka i złosć na każdego.Powiedział że tym razem mam wyluzować i nie myslec o tym co będzie to będzie!!!

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosska ja sie też teraz z tego smieje!!!Rano termometr w pysku wieczorem parzenie ziól a gdzie tak jak mówisz prawdziwa przyjemnosc z tego!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, utworzyłam konto parę dni temu. Nie mamy jeszcze dzieci, niedawno rozpoczęliśmy starania o pierwsze i mam nadzieję, że szybko się uda :)) Własnie rozpoczęłam nowy cykl i liczę, że ten szczęśliwy

    Gośśśka, ;oniqa, izunia.mo.84, aisa lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Nawet testy ciążowe mi pochował bo nigdy nie wytrzymałam do dnia spodziewanej@, zawsze robiłam je wczesniej a potem wiadomo juz załamka i złosć na każdego.Powiedział że tym razem mam wyluzować i nie myslec o tym co będzie to będzie!!!

    ja też nie wytrzymałam ani razu dlatego muszę spasować :P hahahhah jak widzę jakiś spadek to mam stresa :p i tak cały czas

    adzia, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc luzik:):):) 20 kwietnia już nie długo wytrzymam!!! Czy ta cholera przylezie czy zostawi mnie w spokoju na najbliższe 9 mies

    Gośśśka, ;oniqa, izunia.mo.84 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sobie to wszystko dzisiaj uświadomiłam to normalnie siedzę i sama z siebie się śmieje ten termometr mnie nie potrzebnie stresuje adzia a wy jak długo się staracie?ja od sierpnia tamtego roku ale tak bez żadnej wiedzy na ten temat a tak już na poważnie to od stycznia tego roku,byłam ostatnio u ginekologa i powiedział mi że wszystko u mnie w porządku mam normalnie owulacje regularne cykle itd a jednak nic bo ten stres wiecznie mi towarzyszy :P muszę odpuścić i zacząć cieszyć się sexem :P :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa, utworzyłam konto parę dni temu. Nie mamy jeszcze dzieci, niedawno rozpoczęliśmy starania o pierwsze i mam nadzieję, że szybko się uda :)) Własnie rozpoczęłam nowy cykl i liczę, że ten szczęśliwy

    no to trzymamy kciuki :) :) :) forum troszkę uzależnia więc trzeba uważać,ale spotkasz tu bardzo fajne dziewczyny i przez ten okres przyjemniej będzie Ci się przechodzić :)

    izunia.mo.84 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Więc luzik:):):) 20 kwietnia już nie długo wytrzymam!!! Czy ta cholera przylezie czy zostawi mnie w spokoju na najbliższe 9 mies

    mam nadzieje że zostawi Cię w spokoju trzymam za to kciuki do mnie natomiast franca przylazła 2 dni temu więc pasuje i mam nadzieje ze 6 maja już jej nie zobaczę :P

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dokładnie tak samo w czerwcu odstawiłam tabletki a w sierpniu tak jak Ty bez zadnej wiedzy zaczelimy sie starac w styczniu dokładnie tak samo byłam u lekarza i powiedział mi że wszystko jest ok tak jak Ty cykle mam regularne itd.Z ovu jestem od lutego i tak wszystko monitoruje i Świruje!!:)

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    Więc luzik:):):) 20 kwietnia już nie długo wytrzymam!!! Czy ta cholera przylezie czy zostawi mnie w spokoju na najbliższe 9 mies

    mam nadzieje że zostawi Cię w spokoju trzymam za to kciuki do mnie natomiast franca przylazła 2 dni temu więc pasuje i mam nadzieje ze 6 maja już jej nie zobaczę :P

    Trzymam kciuki za Ciebie!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    Gosska ja chyba tez sobie troche odpuszcze w następnym cyklu jak teraz znowu sie nie uda ja sie za bardzo w to wkrecam stresuje sie tymi temp wezme to na luz.Bo czasami mam wrazenie ze zachowuje sie jak jakas maszyna zaprogramowana.

    mam to samo piątek świątek czy niedziela dzwoni budzik na mierzenie temperatury mój mąż mnie widzi co chwilę z termometrem w dziobie hehehheheh :P co zaczyna podchodzić pod coś nie koniecznie zdrowego a potem się dziwię że nie wychodzi muszę wrócić to spontanicznego sexu bo wiecie co dziewczyny cholernie za nim tęsknie :P

    Gosieńka Ty w ustach mierzysz temperaturę?

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    Więc luzik:):):) 20 kwietnia już nie długo wytrzymam!!! Czy ta cholera przylezie czy zostawi mnie w spokoju na najbliższe 9 mies

    mam nadzieje że zostawi Cię w spokoju trzymam za to kciuki do mnie natomiast franca przylazła 2 dni temu więc pasuje i mam nadzieje ze 6 maja już jej nie zobaczę :P

    Trzymam kciuki za Ciebie!!!

    ja za Ciebie też kochana,widzę że myślimy identycznie,może trzeba z rodzicami pogadać bo może mam siostrę o której nie wiem hehheh nie a tak na poważnie psychika odgrywa w tym wszystkim największą rolę jak się nie uda na początku to potem jest coraz trudniej bo my kobiety mamy tendencję do wkręcania sobie głupot :P (przynajmniej ja tak mam hihihiih) wpadam ze skrajności w skrajność :)

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    damy rade Kochane :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    Gosska ja chyba tez sobie troche odpuszcze w następnym cyklu jak teraz znowu sie nie uda ja sie za bardzo w to wkrecam stresuje sie tymi temp wezme to na luz.Bo czasami mam wrazenie ze zachowuje sie jak jakas maszyna zaprogramowana.

    mam to samo piątek świątek czy niedziela dzwoni budzik na mierzenie temperatury mój mąż mnie widzi co chwilę z termometrem w dziobie hehehheheh :P co zaczyna podchodzić pod coś nie koniecznie zdrowego a potem się dziwię że nie wychodzi muszę wrócić to spontanicznego sexu bo wiecie co dziewczyny cholernie za nim tęsknie :P

    Gosieńka Ty w ustach mierzysz temperaturę?

    tak w ustach Izuś.......bo jak bym siedziała z nim jeszcze między nogami co chwilę to mój mąż chodź bardzo mnie kocha raczej by już tego wszystkiego nie ogarną :P :P

    adzia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosska hehehehehhe przestań mnie już rozsmieszać bo kawy nie mogę dopić

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nasze biedne chłopy!!!No czujesz termometr miedzy nogami,zioła w dziobie i co jeszcze wyczekiwanie na bociana!!!

    Gośśśka, H30 lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ