X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Gossska będe kończyć kochana bo własnie wszedł do domu ide go wymoczyć w wannie jutro się odezwie spokojnej nocki życzę pa pa!!!

    oki buziaki i do usłyszenia :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Konwalia wrote:
    Hejka Dziewczynki! Mojemu cały czas się śni, że albo mamy bobo, albo jestem w ciąży. Tej nocy we śnie oświadczyłam mu, że spodziewamy się dzidziusia. Podświadomie to wszystko przeżywa. Mam nadzieję, że jego sen jest proroczy :)

    Zobaczcz więc nie tylko my tak bardzo pragniemy tej istotki.Oni też Konwalia na swój sposób sie tym wszystkim stresują!!!

    Mój M jest bardzo uczuciowy i nie wstydzi się tych uczuć okazywać. Wiem jak bardzo chce dzidziusia. Tak samo jak ja zagląda do wózków :D

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    adzia wrote:
    Konwalia wrote:
    Hejka Dziewczynki! Mojemu cały czas się śni, że albo mamy bobo, albo jestem w ciąży. Tej nocy we śnie oświadczyłam mu, że spodziewamy się dzidziusia. Podświadomie to wszystko przeżywa. Mam nadzieję, że jego sen jest proroczy :)

    Zobaczcz więc nie tylko my tak bardzo pragniemy tej istotki.Oni też Konwalia na swój sposób sie tym wszystkim stresują!!!

    Mój M jest bardzo uczuciowy i nie wstydzi się tych uczuć okazywać. Wiem jak bardzo chce dzidziusia. Tak samo jak ja zagląda do wózków :D

    dlatego trzeba dziewczynki wrzucić na luz dla Naszego i mężów zdrowia ..... mój ma już 33 latka więc już strasznie czeka na tą mała kruszynkę ale do póki się nie odblokuje i przestanę stresować to nic z tego nie będzie,czuje to no i zresztą ostatnie 9 miesięcy starań jest tego najlepszym dowodem :/ :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia my też oboje dzieci lubimy i też do wózków zerkamy hihi

    Konwalia lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka my się nie zafiksowujemy, a mierzę tempki, aby poznać swoje ciało i w razie czego zaobserwować anomialie. W listopadzie miałam usuwanego polipa, który prawdopodobnie był ze mną od czerwca, ale nie zuważałam tych niestandardowych objawów, więc teraz chce tego uniknąć. Uważam, że dzidziusia nie można za bardzo chcieć. A popaczeć do wózeczków to zawsze można :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Gośśśka my się nie zafiksowujemy, a mierzę tempki, aby poznać swoje ciało i w razie czego zaobserwować anomialie. W listopadzie miałam usuwanego polipa, który prawdopodobnie był ze mną od czerwca, ale nie zuważałam tych niestandardowych objawów, więc teraz chce tego uniknąć. Uważam, że dzidziusia nie można za bardzo chcieć. A popaczeć do wózeczków to zawsze można :D

    no to ty przynajmniej zdrowo do tego podchodzisz bo ja to poleciałam ze skrajności w skrajność i muszę wrzucić teraz na luz :P :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Konwalia wrote:
    Gośśśka my się nie zafiksowujemy, a mierzę tempki, aby poznać swoje ciało i w razie czego zaobserwować anomialie. W listopadzie miałam usuwanego polipa, który prawdopodobnie był ze mną od czerwca, ale nie zuważałam tych niestandardowych objawów, więc teraz chce tego uniknąć. Uważam, że dzidziusia nie można za bardzo chcieć. A popaczeć do wózeczków to zawsze można :D

    no to ty przynajmniej zdrowo do tego podchodzisz bo ja to poleciałam ze skrajności w skrajność i muszę wrzucić teraz na luz :P :D

    Powodzenia! Wiem, że to trudne... Ja jeszcze parę cykli poobserwuje się, a potem też odpuszczam te statystyki :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Gośśśka wrote:
    Konwalia wrote:
    Gośśśka my się nie zafiksowujemy, a mierzę tempki, aby poznać swoje ciało i w razie czego zaobserwować anomialie. W listopadzie miałam usuwanego polipa, który prawdopodobnie był ze mną od czerwca, ale nie zuważałam tych niestandardowych objawów, więc teraz chce tego uniknąć. Uważam, że dzidziusia nie można za bardzo chcieć. A popaczeć do wózeczków to zawsze można :D

    no to ty przynajmniej zdrowo do tego podchodzisz bo ja to poleciałam ze skrajności w skrajność i muszę wrzucić teraz na luz :P :D

    Powodzenia! Wiem, że to trudne... Ja jeszcze parę cykli poobserwuje się, a potem też odpuszczam te statystyki :)

    uda nam się teraz więc co tu obserwować w kolejnych cyklach???? :P no chyba że fasolkę :P :D

    Konwalia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):) no baa :D tylko ćśśśś, żeby nie zapeszać :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    :):) no baa :D tylko ćśśśś, żeby nie zapeszać :D

    ok :) już nic nie mówię :)muszę zmykać kochana bo tak się rozgadałam dzisiaj że zaraz w statusie na Autorytet wskoczę a w domu nic nie zrobione, nawet odżywkę mam jeszcze na włosach hihiihii

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kochane mam takie pytanie, dla niektórych z was pewnie dziwne, ale jak juz wczesniej wspominalam, nigdy nie interesowalam sie moja owulacja i nie mierzylam temp ani niczego szczegolnie nie obserwowalam, glównie dlatego ze nigdy nie czulam bolu owulacyjnego... ale prowadzac swoj wykres nie potrafie okreslic wygladu szyjki macicy wiem ze to smieszne ale powiedzcie czy ja mam ja sama "wymacac" :) >>>?????????????

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a ja kochane mam takie pytanie, dla niektórych z was pewnie dziwne, ale jak juz wczesniej wspominalam, nigdy nie interesowalam sie moja owulacja i nie mierzylam temp ani niczego szczegolnie nie obserwowalam, glównie dlatego ze nigdy nie czulam bolu owulacyjnego... ale prowadzac swoj wykres nie potrafie okreslic wygladu szyjki macicy wiem ze to smieszne ale powiedzcie czy ja mam ja sama "wymacac" :) >>>?????????????

    mogę wysłać ci linka do strony gdzie masz zdjęcia jak to mniejwięcej wygląda ale nie radze przy tym jeść :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    mikusia wrote:
    a ja kochane mam takie pytanie, dla niektórych z was pewnie dziwne, ale jak juz wczesniej wspominalam, nigdy nie interesowalam sie moja owulacja i nie mierzylam temp ani niczego szczegolnie nie obserwowalam, glównie dlatego ze nigdy nie czulam bolu owulacyjnego... ale prowadzac swoj wykres nie potrafie okreslic wygladu szyjki macicy wiem ze to smieszne ale powiedzcie czy ja mam ja sama "wymacac" :) >>>?????????????

    mogę wysłać ci linka do strony gdzie masz zdjęcia jak to mniejwięcej wygląda ale nie radze przy tym jeść :P

    wysylaj :P

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Nie to by było już przeznaczenie,ale nie daleko Rybnik.

    Hej dziewczyny ja jestem też ze śląska dokładnie z Tychów :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    mikusia wrote:
    a ja kochane mam takie pytanie, dla niektórych z was pewnie dziwne, ale jak juz wczesniej wspominalam, nigdy nie interesowalam sie moja owulacja i nie mierzylam temp ani niczego szczegolnie nie obserwowalam, glównie dlatego ze nigdy nie czulam bolu owulacyjnego... ale prowadzac swoj wykres nie potrafie okreslic wygladu szyjki macicy wiem ze to smieszne ale powiedzcie czy ja mam ja sama "wymacac" :) >>>?????????????

    mogę wysłać ci linka do strony gdzie masz zdjęcia jak to mniejwięcej wygląda ale nie radze przy tym jeść :P

    gdy sama nie wiedziałam jak to na początku ogarnąć wchodziłam na różne strony dotyczące ciąży i szyjki macicy w jednym z tematów był link jak to wygląda u dziewczyny która zgodziła się wziąść udział w projekcie związanym z tym tematem opisy są po angielsku ale jak coś możesz wrzucić to w translator google ,ale tak jak uprzedzałam są to prawdziwe zdjęcia http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc kochane życzę Wam miłego wieczorku

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka widzę, że nie możesz się z nami rozstać.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    adzia wrote:
    Nie to by było już przeznaczenie,ale nie daleko Rybnik.

    Hej dziewczyny ja jestem też ze śląska dokładnie z Tychów :)

    ;oniqa muszę już zmykać ale jutro chętnie potrajkoczę ale super kolejna Ślązaczka :D buziaki słońce i do usłyszenia :) :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Gośśśka widzę, że nie możesz się z nami rozstać.

    no kurcze nie mogę!!!!!!!! dobra koniec wylogowuje się i zmykam hehhehhheheehh buuuuuuuuuuuuuuziaki

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka dzięki!!!!!!!!! za link!!!!!!!!!! mnie to nie razi:) nawet trochę bawi!!! dobrej nocy Ci życzę:)

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ