X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Witam się wciąż chora :(
    Owulacji wczoraj nie było i nawet bólu owulacyjnego nie miałam, a mam go zawsze. Nie wiem, może się przesunie. Wkurza mnie to, bo jak już sobie wycyrkluje kiedy trzeba się starać, to wszystko się rozregulowuje:( Wiem, że to planowanie to bez sensu i że seks powinien być spontaniczny, ale jak nie będę się kochać w TE dni, to nawet super seks mi nie pomoże zajść w ciążę.

    no wlasnie chorubsko zawsze wszystko rozleguluje ale moze przyjdzie owulacje ale pozniej a mierzysz temperature?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia-poczekam do niedzieli ale juz nie nastawiam sie na ciaze. mam wizyte u lekarza umowiona na 29 i wtedy dowiem sie co dalej robic. moze jakies wyniki, badania, cos w koncu musze zaczac robic zeby doczekac sie fasolki:)

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem prawdopodobnie juz po owulacji choć seksu sobie odmawiać nie będę znowu pojawiła się nadzieja, że ten cykl bedzie szczesliwy ....

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 mam mocno kciukasy :)
    Ja tez mam juz córcie. 19 miesieczną :) i rownież czeka na siostrzyczke lub braciszka :)

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia-ja tez miałam nadzieje, ze ten cykl bedzie szczesliwy ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuje na cos zupełnie innego. ale mam nadzieje ze tobie sie uda, powodzenia.

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzę temperaturę, już drugi cykl. Jest opcja, że dziś będzie owulacja. No ale zobaczymy.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja siostra miala owu dwa dni przed @ i od razu zaszła w ciążę dodam, że to jej pierwsze dziecko i ma 38 lat!

    Eavonne, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    3 mam mocno kciukasy :)
    Ja tez mam juz córcie. 19 miesieczną :) i rownież czeka na siostrzyczke lub braciszka :)

    ooo to fajnie to mamy coreczki w podobnym wieku:)moja juz do przedszkola chodzi mieszkamy w szwecji i tu dzieci szybko zaczynaja.ale lubi bardzo chodzic szczesliwa jest wiec nie musze sie stresowac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    oliwia-poczekam do niedzieli ale juz nie nastawiam sie na ciaze. mam wizyte u lekarza umowiona na 29 i wtedy dowiem sie co dalej robic. moze jakies wyniki, badania, cos w koncu musze zaczac robic zeby doczekac sie fasolki:)

    no najlepiej zrobic badania zeby sie nie stresowac.ja sobie tez robilam i wyszla mi prolaktyna wyzsza ktora hamowala mi owulacje ale juz jest ok:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mierzę temperaturę, już drugi cykl. Jest opcja, że dziś będzie owulacja. No ale zobaczymy.

    ja jestem za mierzeniem bo wtedy wiesz kiedy masz owulacje,ja wlasnie dzisiaj mam najpropodobniej:)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też wychodzę z tego założenia, że dzięki mierzeniu wiem kiedy była owulacja. Na pewno mam jeszcze dziś dzień płodny, bo wszystkie znaki na to wskazują:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Klif wrote:
    Mierzę temperaturę, już drugi cykl. Jest opcja, że dziś będzie owulacja. No ale zobaczymy.

    ja jestem za mierzeniem bo wtedy wiesz kiedy masz owulacje,ja wlasnie dzisiaj mam najpropodobniej:)

    oliwia mam nadzieję, że Ci się uda:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    oliwia wrote:
    Klif wrote:
    Mierzę temperaturę, już drugi cykl. Jest opcja, że dziś będzie owulacja. No ale zobaczymy.

    ja jestem za mierzeniem bo wtedy wiesz kiedy masz owulacje,ja wlasnie dzisiaj mam najpropodobniej:)

    oliwia mam nadzieję, że Ci się uda:)

    dzieki mikusia ja tez mam taka nadzieje trzymam za ciebie kciuki rowniez,a ja siedze od rana na forum a w domu nic nie zrobione ide brac sie za sprzatanie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No też wychodzę z tego założenia, że dzięki mierzeniu wiem kiedy była owulacja. Na pewno mam jeszcze dziś dzień płodny, bo wszystkie znaki na to wskazują:)

    ja wlasnie jak bym nie mierzyla temperatury i nie robila testow to bym niewiedziala kiedy mam owulacje bo nie mam zadnuch oznak;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jak zawsze wszystko ogarniete od rana lubie wczesnie wstawac aby miec wszystko na biezaco posprzatane, choc czasami jak dopadnie mnie lenistwo to normalnie nie wiem od czego zaczac a najgorzej jak mi sie sterta ubran nazbiera do prasowania!

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonił właśnie do mnie mój mąż i powiedział mi, że widział jak cztery bociany lecą w stronę mojego miasta i stwierdził, że na pewno przyniosą nam dzidziusia :)

    H30, mikusia, Eavonne, Brava, anika, ;oniqa, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie dzisiaj bardzo zle czuje jestem oslabiona i zmeczona to chyba ta pogoda tak na mnie dziala i w dodatku boli mnie glowa dzisiaj nie zawiozlam Córci do przedszkola i od rana meczy mnie pytaniami.... uffff

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Eavonne wrote:
    HEJKA WSZYSTKIM PRZYSZLYM MAMA!!!!! Cos czuje ze tu moje miejsce.. Chyba w marcu się nie udało bo test negatywny choć okresu nie ma. Ale pewnie do końca dnia się pojawi.
    Trzymam za nas wszystkie kciuki,bociany już do nas leca:-)))))

    czesc:)a ile juz ci sie spoznia okres??moze jest jeszcze szansa trzymam kciuki

    drugi dzień mi się spoznia ale wydaje mi się ze moja psychika jest tego powodem.Wierz mi ze można sobie wkrecic ze Ci się udało już raz tak miałam. Ja za dużo się tym przejmuje bo tak bardzo bym chciała..
    Ale szczerze mowiac NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!!!!!
    (ale bol miesiączkowy mialam i zniknal)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne trzymam kciuki, żeby to jednak była dzidzia:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Klif u mnie w domu nikt nie wie ze się staramy o dziecko wiec nie mam komu się wygadać..

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ