X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    mogę do Was dołączyć? :) mam od razu jedno pytanko...jak to jest z temperaturą w drugiej fazie, czy po ewentualnym zapłodnieniu temperatura zawsze musi oscylować w okolicach 37? Przeglądałam kilka ciążowych wykresów i dziewczyny miały czasami 36,7...a może to zależy od podstawowej temperatury?

    7112c8c4df35c726f7e136e9ba737ebf.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2013, 07:51

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam swoja obecność w Waszych progach niestety @ przyszla mimo braku zaproszenia. Co za bezczelność nikt jej tu nie chciał. Mam nadzieje ze to jej ostatnia wizyta w tym roku!!!!!!
    Teraz wybieram się w końcu na badania czy wszystko w porządku..

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten piękny słoneczny dzień :)
    Didi, to zależy od temperatury podstawowej.
    U mnie temperatura nie wzrosła, a wręcz spadła choć powinnam mieć owulację. Czekam dalej ovu zaznaczyło mi, że owulacja powinna pojawić się między 11-13 kwietnia, także dziś też jest szansa.
    Miłego dnia:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi610 wrote:
    hej dziewczyny,
    mogę do Was dołączyć? :) mam od razu jedno pytanko...jak to jest z temperaturą w drugiej fazie, czy po ewentualnym zapłodnieniu temperatura zawsze musi oscylować w okolicach 37? Przeglądałam kilka ciążowych wykresów i dziewczyny miały czasami 36,7...a może to zależy od podstawowej temperatury?

    7112c8c4df35c726f7e136e9ba737ebf.png

    tak to zalezy ja w poprzedniej ciazy mialam temperature od 36,7 do 37,0 i tak na zmianne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Potwierdzam swoja obecność w Waszych progach niestety @ przyszla mimo braku zaproszenia. Co za bezczelność nikt jej tu nie chciał. Mam nadzieje ze to jej ostatnia wizyta w tym roku!!!!!!
    Teraz wybieram się w końcu na badania czy wszystko w porządku..

    no tak tak bedzie najlepiej przynajmniej bedziesz wiedziala czy wszysytko wporzadku.ja po 2miesiacach starach juz zrobilam podstawowe hormony no i wyszla prolaktyna wiedzialam ze cos jest nie tak bo nie mialam skokow temperatur brak owulacji.teraz obecnie staram sie o drugie dziecko to juz zrobilam odrazu i wyszla znowu wstretna prolaktyna;/ale juz po miesiacu wrocilo wszystko do normy i owulacja jest::)powodzenia zycze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie się dowiedziałam że moja przyjaciółka, znam ją całe życie...
    zaszła w drugą planowaną ciążę. czego jej szczerze gratuluję....:) w tym cyklu kupiła w drogerii testy owulacyjne. w opakowaniu było 5 sztuk a ona uzyła tylko dwa testy, ktore wskazały owulację w dniu kiedy w zasadzie według tylko obliczeń ustaliła kiedy owu miałaby wystapić więc jak już mówiłam potwierdziła to testami. uprawiała seks tylko jeden raz w tym cyklu i się jej udało! ja też tak chcę... bo ja np. tak miałam z pierwszą ciążą. i wiecie co znowu sie nakrecilam ze moze mi sie uda w tym cyklu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    właśnie się dowiedziałam że moja przyjaciółka, znam ją całe życie...
    zaszła w drugą planowaną ciążę. czego jej szczerze gratuluję....:) w tym cyklu kupiła w drogerii testy owulacyjne. w opakowaniu było 5 sztuk a ona uzyła tylko dwa testy, ktore wskazały owulację w dniu kiedy w zasadzie według tylko obliczeń ustaliła kiedy owu miałaby wystapić więc jak już mówiłam potwierdziła to testami. uprawiała seks tylko jeden raz w tym cyklu i się jej udało! ja też tak chcę... bo ja np. tak miałam z pierwszą ciążą. i wiecie co znowu sie nakrecilam ze moze mi sie uda w tym cyklu....

    misia ja tez wlasnie gadalam z moja dobra kolezanka i tez jest w ciazy w 8tygodniu:) ja tez mam taka cicho nadzieje ze to ten cykl:)

    mikusia, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki jak dzionek mija, przede mną dość ciężki dzień mam straszny bałagan w domku :P i muszę to ogarnąć :) a wieczorem postanowiłam spotkać się ze znajomymi na drineczka :P bo doszłam do wniosku że ten cykl odpuszczam muszę zrobić sobie przerwę by zgubić parę kilogramów przed latem i ogólnie się troszkę wyluzować mikusia i oliwia trzymam za Was kciuki :) na pewno się Wam uda :)

    mikusia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka ja się wczesnie obudziłam, i posprzątałam a teraz się nudzę nie mam co robić Córka jest od rana u mojej mamy i chyba zaraz wsiądę w samochód i do nich dołączę... my dzisiaj wyjeżdżamy do kuzyna na parapetówę do nowego domu, wracamy jutro ja pić nie będę bo i tak nigdy nie piję, z resztą moja kuzynka czyli zona tego co dzisiaj jedziemy ma dwie córeczki 5 lat i 3 latka i są bardzo rozpieszczone i doslownie wchodzą im na głowę więc czuję że jak moja Roksi do nich dołączy to przyjadę z bólem głowy do domu i bardzo zmeczona i tyle bede miala z tego rodzinnego spotkania...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    cześć dziewczynki jak dzionek mija, przede mną dość ciężki dzień mam straszny bałagan w domku :P i muszę to ogarnąć :) a wieczorem postanowiłam spotkać się ze znajomymi na drineczka :P bo doszłam do wniosku że ten cykl odpuszczam muszę zrobić sobie przerwę by zgubić parę kilogramów przed latem i ogólnie się troszkę wyluzować mikusia i oliwia trzymam za Was kciuki :) na pewno się Wam uda :)

    dzieki gosia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja mikusia ma drzemke wlasnie.ide sobie pocwiczyc poki spi:)milego wekeendu!

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    Gośśśka ja się wczesnie obudziłam, i posprzątałam a teraz się nudzę nie mam co robić Córka jest od rana u mojej mamy i chyba zaraz wsiądę w samochód i do nich dołączę... my dzisiaj wyjeżdżamy do kuzyna na parapetówę do nowego domu, wracamy jutro ja pić nie będę bo i tak nigdy nie piję, z resztą moja kuzynka czyli zona tego co dzisiaj jedziemy ma dwie córeczki 5 lat i 3 latka i są bardzo rozpieszczone i doslownie wchodzą im na głowę więc czuję że jak moja Roksi do nich dołączy to przyjadę z bólem głowy do domu i bardzo zmeczona i tyle bede miala z tego rodzinnego spotkania...:(

    jak się nudzisz wpadaj do mnie u mnie jest dużo do zrobienia :P hahhahhah ........mikuś najważniejsze jest pozytywne nastawienie i nie myślenie za dużo o fasolce ja myślałam na ten temat sporo i co nic,jak przyjdzie czas na małego brzdąca to przyjdzie :) ten miesiąc jest dla mnie że tak samolubnie podejdę do tematu :P

    mikusia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki.
    Gośśśka- mój tez :) az co :D musi sie udać nie ma wyjścia.
    Ja tez sie biore za sprzątanko :D syf w domu a wieczorem mamy gości. Mój poszedł sobie na rower,córa w u babci a ja do 10.30 sobie smacznie spałam...ahhh :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia ja też ostatnio dowiaduję się, że któraś z koleżanek jest w ciąży i to głównie te, które specjanie tego nie planowały;-) Może więc faktycznie tak jak tutaj piszecie jest odpuścić sobie na jakiś czas, poświęcać chwile sobie i swoim przyjemnościom. Ja co prawda dopiero zaczynam moje starania o dzidzię- jest to pierwszy miesiąć starań, 3 tygodnie po odstawieniu anty. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2013, 09:32

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Hej kobitki.
    Gośśśka- mój tez :) az co :D musi sie udać nie ma wyjścia.
    Ja tez sie biore za sprzątanko :D syf w domu a wieczorem mamy gości. Mój poszedł sobie na rower,córa w u babci a ja do 10.30 sobie smacznie spałam...ahhh :D

    no to widzę że też imprezka się szykuje :) to dobrze czasami trzeba zająć się sobą,przez ostatnie miesiące za bardzo absorbowała mnie fasolka i czas trochę odstawić to na bok,muszę zająć się mężem zamiast traktować go jak dystrybutor hiihihii :P

    mikusia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cze,śc dziewczyny ja niestety znów do pracy postanowiłam że jak teraz sie nie uda to odpuszczam z pracą i na totalnym lajcie no ale chyba tak sie nie da bo niestety ja cały czas myśle no i do tego musze przesunąć testowanie z 23.04 na 25.04 bo ovu wykrył mi w 13 dc owulke a teraz znikła i czekam na ponowne wykrycie buzioaki dal Was życze miłego weekendu i owocnych starań :) :*

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka- "dystrybutor" dobre haha ;-D Ale tak jak piszesz coś w w tym jest, że mężem też trzeba się zająć a nie wyłącznie myśleć o tym czy się teraz uda czy nie. A jak długo już starsz się o dzidzię?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym chciala nie myslec ale tak nie umiem niestety.jak juz dostane okres to jestem zla potem przechodzi i az do dni plodnych bez stresu ale jak sie zaczna plodne to zaczyna sie stresik czy moze sie udalo i tak do okresu czekam zeby szybko zlecialo;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    cze,śc dziewczyny ja niestety znów do pracy postanowiłam że jak teraz sie nie uda to odpuszczam z pracą i na totalnym lajcie no ale chyba tak sie nie da bo niestety ja cały czas myśle no i do tego musze przesunąć testowanie z 23.04 na 25.04 bo ovu wykrył mi w 13 dc owulke a teraz znikła i czekam na ponowne wykrycie buzioaki dal Was życze miłego weekendu i owocnych starań :) :*

    mi tez ovu nie wyznaczyl jeszcze owulacji a mialam napewno wczoraj dlatego niezwracam az tak na to uwagi.

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny, dziś jak wyszłam na zakupy wszędzie pełno dziewczyn z wózkami albo w ciąży trochę mnie to zdołowało i jak najszybciej chciałam wrócić do domu ... no cóż na wiosnę więcej ludzi wychodzi na spacery a więc trzeba przywyknąć do tego widoku ahhh jak też bym tak chciała

    f2w3dqk3c83qeku9.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ