X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha wrote:
    Gośśśka- "dystrybutor" dobre haha ;-D Ale tak jak piszesz coś w w tym jest, że mężem też trzeba się zająć a nie wyłącznie myśleć o tym czy się teraz uda czy nie. A jak długo już starsz się o dzidzię?

    leci 8 miesiąc :P :) i tak jak tu wcześniej wspomniałam zaczynam się kojarzyć mężowi tylko z termometrem w dziobie hihihihiih :P dlatego obiecałam mu że w tym miesiącu zrobimy sobie taki miesiąc miodowy i nie przejmujemy się niczym :) :D :D .....dziwnie będzie tak bez termometru ale ciekawość zaczyna przechodzić w stres przy spadkach temp więc czas najwyższy zrobić sobie przerwę i zająć się mężem :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    anika wrote:
    Hej kobitki.
    Gośśśka- mój tez :) az co :D musi sie udać nie ma wyjścia.
    Ja tez sie biore za sprzątanko :D syf w domu a wieczorem mamy gości. Mój poszedł sobie na rower,córa w u babci a ja do 10.30 sobie smacznie spałam...ahhh :D

    no to widzę że też imprezka się szykuje :) to dobrze czasami trzeba zająć się sobą,przez ostatnie miesiące za bardzo absorbowała mnie fasolka i czas trochę odstawić to na bok,muszę zająć się mężem zamiast traktować go jak dystrybutor hiihihii :P

    No wlaśnie u nas tak samo. ja przez miesiąc myslalam tylko o tym. teraz postanowilam zająć sie sobą i swoją rodziną :)

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka życzę by był to owocny miesiąc miodowy :-)
    H30 mam podobie- jak widzę kobiety w ciąży lub z wózkiem to im zazdroszczę ;-) Jednak wiem, że każda z nas niedługo doczeka się upragnionego maleństwa więc głowa do góry Dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2013, 14:43

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc jest tam ktos?ale nudna sobota moj jeszcze w pracy a ja przed kompem:(

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorową porą :)
    Jak Wam minął dzień? Ja byłam dziś na dużych zakupach, a później musiałam troszkę ogarnąć chałupkę.
    Odczuwam ból na owulację, więc mam nadzieję że jutro temperatura wzrośnie i pojawi się na moim wykresie czerwona, pionowa linia :)
    Ciekawe, dla kogo kwiecień okaże się szczęśliwy. Mam nadzieję, że dla nas wszystkich.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo jest ktos:)klif ktory masz dzisiaj dzien cyklu?ja wlasnie jestem w okresie owulacyjnym::)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja owulacje mialam wczoraj miec wczoraj wedlug ginekologa a na wykresie nie pojawila mi sie jeszcze czerwona linia;/

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś 17 dc, a cykle mam 30-dniowe także najwyższy czas na owulację. Oliwia, mierzysz temperaturę i prowadzisz swój wykres na ovu?

    Miriam lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak klif mam wykres na ovu.dzisiaj mam 15dzien cyklu a wczoraj miałam owulacje napewno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi teraz wychodzi ze na 28dzien powinny dostać zawsze mi sie zgadza ze równo po 2tyg od owulacji jest okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty mierzysz temperaturę ?nie widzę twojego wykresu na ovu:(

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    ;oniqa wrote:
    cze,śc dziewczyny ja niestety znów do pracy postanowiłam że jak teraz sie nie uda to odpuszczam z pracą i na totalnym lajcie no ale chyba tak sie nie da bo niestety ja cały czas myśle no i do tego musze przesunąć testowanie z 23.04 na 25.04 bo ovu wykrył mi w 13 dc owulke a teraz znikła i czekam na ponowne wykrycie buzioaki dal Was życze miłego weekendu i owocnych starań :) :*

    mi tez ovu nie wyznaczyl jeszcze owulacji a mialam napewno wczoraj dlatego niezwracam az tak na to uwagi.

    :)
    będzie dobrze :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być wkoncu :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Witam wieczorową porą :)
    Jak Wam minął dzień? Ja byłam dziś na dużych zakupach, a później musiałam troszkę ogarnąć chałupkę.
    Odczuwam ból na owulację, więc mam nadzieję że jutro temperatura wzrośnie i pojawi się na moim wykresie czerwona, pionowa linia :)
    Ciekawe, dla kogo kwiecień okaże się szczęśliwy. Mam nadzieję, że dla nas wszystkich.

    oby Klif był :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak mam że jak widzę kobiete w ciąży to się dołuje i pytam sama siebie kiedy ja. No ale jak to mówią nic nie dzieje sie bez przyczyny.

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Klif wrote:
    Witam wieczorową porą :)
    Jak Wam minął dzień? Ja byłam dziś na dużych zakupach, a później musiałam troszkę ogarnąć chałupkę.
    Odczuwam ból na owulację, więc mam nadzieję że jutro temperatura wzrośnie i pojawi się na moim wykresie czerwona, pionowa linia :)
    Ciekawe, dla kogo kwiecień okaże się szczęśliwy. Mam nadzieję, że dla nas wszystkich.

    oby Klif był :)

    A ty już nie długo testujesz widzę:)powodzenia.widze ze tObie tez ovu nie pokazał owulacji

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazało ovulke 13 dc a później miałam znów mokry śluz i ovulka zniknęła dziwnie :/

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testy tez robisz do tego?ja sluzu wogle nie mam prawie:/

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak testuje 23 ale test chyba zrobie dopiero 25 ostatnio nie miałam okresu aż 58 dni dlatego wole zrobić troszke później

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tamtym miesiącu ovu złe pokazał owulacje teraz tez narazie nic

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ