X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny jak dzisiejsze testowanie??

    ja czekam do wtorku, bo nie chce sie niemile rozczarowac robiac test dzisiaj. narazie jest ok, @ nie widac, nawet plamic jeszcze nie zaczełam...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nadal nie mam owulki :( Chyba kwiecień będzie stracony :(

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja tak czekam na @, powinna przyjsc dzisiaj, ale zawsze dodaje sobie jeszcze 2 dni zapasowe zanim zrobie test. wole poczekac niz rozczarowac sie tylko jedna kreska. ale trzymajcie kciuki, moze tym razem juz na 9 miesiecy nie przyjdzie...

    oby Ci się udało:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif a czy owulacja może przebiegać bez skoku temperatury?

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No i nadal nie mam owulki :( Chyba kwiecień będzie stracony :(

    Klif no ja tez :(
    2 dni temu mialam dosc duzo sluzu ale juz teraz jest mniej a temperatura nadal w dole .... nigdy tak nie mialam :(
    dziewczyny jesli cykl jest bezowulacyjny to nie bedzie @, czy mmi braku owulacjii przychodzi @ ???

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava :( Wyczytałam przed chwilą, że czasem zdarza się że skok następuje 3 dni po owulacji. Mimo to trochę się martwię tym faktem, że nadal nie ma. Brava, my nawet brak skoku temperatury mamy razem:) Jedyny pozytyw w tej sytuacji, że możemy przeżywać to razem.
    Mycha, z tego co wiem to temperatura zawsze wzrasta, czasem o 1-2 stopnie, ale skok jest. A u mnie temperatura w dole:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2013, 14:29

    Brava lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny jak dzisiejsze testowanie??

    ja czekam do wtorku, bo nie chce sie niemile rozczarowac robiac test dzisiaj. narazie jest ok, @ nie widac, nawet plamic jeszcze nie zaczełam...

    kaarolaa trzymak kciuki może w brzuszku coś się dzieje :) czekamy na dobrą wiadomośc o 2 kreseczkach :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No i nadal nie mam owulki :( Chyba kwiecień będzie stracony :(

    Klif ja tez niby nie mam w 13 dc wyznaczyło mi a kilka dni temu mi znikneła a wiec chyab tez nie miałam może ovu sie pomyliło albo mam teraz bo na <3 mam mega ochote no i śluz jest taki zaraz męża biore w obroty :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam szczerze kochane koleżanki odkąd trafiłam przez przypadek na tą stronę i zaczełam pilnować tempki i wszystkich innych rzeczy to jeszcze nigdy w życiu tyle razy na miesiąc sie nie kochałam <3 nie wiem ale ta strona jakiś ma pozytywny wpływ na mnie :) :*

    KaRa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, czy wiecie dlaczego niektóre wykresy mają linie (owulacyjna i podstawową) przerywane a inne ciągłą kreską narysowane?

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulacja zaznaczona jest na wykresie linią ciągłą oznacza to, że nie ma żadnych wątpliwości co do terminu wystąpienia owulacji, gdyż została ona potwierdzona przez dostateczną ilość wskaźników płodności. Na przykład oprócz skoku temperatury w dniach okołoowulacyjnych wystąpił dodatkowo śluz płodny.

    Może się zdarzyć, że OvuFriend zaznaczy na Twoim wykresie owulację linią przerywaną (owulacja niepotwierdzona) co oznacza, że niedostateczna ilość wskaźników potwierdziła jej wystąpienie lub wystąpił czynnik który zakłócił tę interpretację. Na przykład, pomimo odnotowania skoku temperatury, wystąpiła niepłodna pozycja szyjki macicy lub negatywny test owulacyjny. W takiej sytuacji OvuFriend może podejrzewać, że owulacja wystąpiła (temperatura na to wskazuje), ale nie może jej potwierdzić (inne czynniki zaprzeczają tej interpretacji).

    Ma ja lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif, bardzo dziękuję za odpowiedź, tak właśnie przypuszczałam... ale potrzebowałam potwierdzenia :)
    O rany... @ mam wyznaczoną na wtorek... nie wiem czy uda mi się powstrzymać od testowania...

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Klif wrote:
    No i nadal nie mam owulki :( Chyba kwiecień będzie stracony :(

    Klif no ja tez :(
    2 dni temu mialam dosc duzo sluzu ale juz teraz jest mniej a temperatura nadal w dole .... nigdy tak nie mialam :(
    dziewczyny jesli cykl jest bezowulacyjny to nie bedzie @, czy mmi braku owulacjii przychodzi @ ???

    brava a ty niemialas owulacji 15dnia?bo mialas spadek temperatury i skok wedlug mnie moglas ja wtedy miec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Klif, bardzo dziękuję za odpowiedź, tak właśnie przypuszczałam... ale potrzebowałam potwierdzenia :)
    O rany... @ mam wyznaczoną na wtorek... nie wiem czy uda mi się powstrzymać od testowania...

    maja ja tez zawsze niemoge jakos sie powtrzymac i robie test szybciej chociaz sobie zawsze obiecuje ze poczekam hehe tymbardziej ze mam pelno testow w domu i korca:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny jak dzisiejsze testowanie??

    ja czekam do wtorku, bo nie chce sie niemile rozczarowac robiac test dzisiaj. narazie jest ok, @ nie widac, nawet plamic jeszcze nie zaczełam...

    karolla to trzymamy kciuki oby ci sie udalo:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem maz wszystkie testy Mi pochowal bo ja takze nie moge sie powstrzymac i robie przed czasem a potem jest wielkie rozczarowanie:(

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to spryciaz:)moj nawet niewie ze ostatnio robilam teraz dopiero drugi cykl sie staramy znowu sprobuje poczekac do terminu miesiaczki a jeszcze tyle czasu:(tak wolno mi leci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi akurat dzisiaj termin wypada, ale jeszcze czekam 2 dni. jesli chodzi o testy to mam dosc silna wole, chociaz nie moge sie juz doczekac.

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovu wyznaczyl na 20 kwietnia ale ja mam cykle regularne co 28 dni wiec spodziewam sie tej cholery 18 19 oby nie przylazla

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, pisałam już że przenoszę się na majowe starania bo objawy zbliżającej się @ ale coś mi tu nie gra... więc jeszcze chwilę tutaj pobędę

    9ewnqqmz9x52roeb.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ