X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    oliwia wrote:
    maja a ty kiedy testujesz bo widze ze tez juz jest blisko

    Powinnam wstrzymać się chociaż do wtorku... Ovu wyznaczyło mi wtedy @... ale chyba nie dam rady... chyba jutro jakiś malutki teścik zrobię :) ha, ha...

    Ja się zawzięłam i czekam w tym cyklu do wtorku. Jak jutro nie będzie żadnych plamień, to we wtorek testuję. Ten cykl mam jakiś inny. Od ovu bolą mnie jajniki i mam bóle @. Nie zaznaczam ich na wykresie, bo nie chce sugerować się statystyką i punktami. Mam tylko nadzieję, że to nie polip, czy torbiel.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no widzisz u kazdej to pewnie inaczej.ja robilam w pierszy dzien spodziewanej miesiaczki i odrazu piekne 2 kreski a zrobilam bo myslalam ze dostane okres bo tak brzuch bolal jak na

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ma ja wrote:
    oliwia wrote:
    maja a ty kiedy testujesz bo widze ze tez juz jest blisko

    Powinnam wstrzymać się chociaż do wtorku... Ovu wyznaczyło mi wtedy @... ale chyba nie dam rady... chyba jutro jakiś malutki teścik zrobię :) ha, ha...

    Ja się zawzięłam i czekam w tym cyklu do wtorku. Jak jutro nie będzie żadnych plamień, to we wtorek testuję. Ten cykl mam jakiś inny. Od ovu bolą mnie jajniki i mam bóle @. Nie zaznaczam ich na wykresie, bo nie chce sugerować się statystyką i punktami. Mam tylko nadzieję, że to nie polip, czy torbiel.

    Konwalia nie zakładaj od razu torbieli czy czegoś podobnego mam nadzieje ze to fasolka trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Ma ja wrote:
    oliwia wrote:
    maja a ty kiedy testujesz bo widze ze tez juz jest blisko

    Powinnam wstrzymać się chociaż do wtorku... Ovu wyznaczyło mi wtedy @... ale chyba nie dam rady... chyba jutro jakiś malutki teścik zrobię :) ha, ha...

    Ja się zawzięłam i czekam w tym cyklu do wtorku. Jak jutro nie będzie żadnych plamień, to we wtorek testuję. Ten cykl mam jakiś inny. Od ovu bolą mnie jajniki i mam bóle @. Nie zaznaczam ich na wykresie, bo nie chce sugerować się statystyką i punktami. Mam tylko nadzieję, że to nie polip, czy torbiel.

    oo to moze fasolka sobie miejsce robi:):)bo tak to sie czuje jak na okres!

    Miriam, Konwalia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jakos mam te same przeczucia co przy pierwszej ciazy... po prostu wiedziałam ze jestem w ciazy i teraz tez to czuje, ale nie chce sie nakrecac bo jak sie rozczaruje to bedzie zle ale po prostu nawet sie tak zachowuje jakbym wiedziala na bank ze jestem w ciazy sama nie wiem jak to Wam kobietki jasno opisac

    Konwalia, Tinka85 lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie bym tego nie zakładała, ale już tak miałam...

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalia temperature masz ladna oby sie tak trzymala.mi spada w dniu okresu zawsze juz rano wiem po temperaturze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a ja jakos mam te same przeczucia co przy pierwszej ciazy... po prostu wiedziałam ze jestem w ciazy i teraz tez to czuje, ale nie chce sie nakrecac bo jak sie rozczaruje to bedzie zle ale po prostu nawet sie tak zachowuje jakbym wiedziala na bank ze jestem w ciazy sama nie wiem jak to Wam kobietki jasno opisac

    mikusia zycze ci tego zeby ci sie sprawdzilo:)a kiedy masz termin okresu?

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a ja po 2 latach starań nie czułam ze to ciąża bolało mnie jak na małpkę i test zrobiłam tylko dla tego ze mój M mnie o to prosił a byłam pewna ze obudzę się z małpą a tu mile zaskoczenie lecz trwało to krotko :( teraz zaczynam od nowa starania mam nadzieje ze uda się szybciej i do końca :)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Konwalia wrote:
    Ma ja wrote:
    oliwia wrote:
    maja a ty kiedy testujesz bo widze ze tez juz jest blisko

    Powinnam wstrzymać się chociaż do wtorku... Ovu wyznaczyło mi wtedy @... ale chyba nie dam rady... chyba jutro jakiś malutki teścik zrobię :) ha, ha...

    Ja się zawzięłam i czekam w tym cyklu do wtorku. Jak jutro nie będzie żadnych plamień, to we wtorek testuję. Ten cykl mam jakiś inny. Od ovu bolą mnie jajniki i mam bóle @. Nie zaznaczam ich na wykresie, bo nie chce sugerować się statystyką i punktami. Mam tylko nadzieję, że to nie polip, czy torbiel.

    oo to moze fasolka sobie miejsce robi:):)bo tak to sie czuje jak na okres!

    Tak się czuje przed @, ale chyba nie od ovu?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalia wykres wygląda ładnie wierze ze to kiełkuje fasolka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalia wykres wygląda ładnie wierze ze to kiełkuje fasolka :)

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to moze jest nadzieja jak cie juz od owulacji boli:)konwalia jeszcze tylko 2dni i bedzie wiadomo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to karolaa i konwalia testuja we wtorek:)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no a ja po 2 latach starań nie czułam ze to ciąża bolało mnie jak na małpkę i test zrobiłam tylko dla tego ze mój M mnie o to prosił a byłam pewna ze obudzę się z małpą a tu mile zaskoczenie lecz trwało to krotko :( teraz zaczynam od nowa starania mam nadzieje ze uda się szybciej i do końca :)

    Miriam jesteśmy z Tobą i wspieramy. Wierze,że tym razem będzie do końca.

    Miriam lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no a ja po 2 latach starań nie czułam ze to ciąża bolało mnie jak na małpkę i test zrobiłam tylko dla tego ze mój M mnie o to prosił a byłam pewna ze obudzę się z małpą a tu mile zaskoczenie lecz trwało to krotko :( teraz zaczynam od nowa starania mam nadzieje ze uda się szybciej i do końca :)

    miriam przykro mi strasznie mam nadzieje ze szybko ci sie uda zajsc znowu::)a ile jeszcze po poronieniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia dziękuje i trzymam kciuki żeby do Ciebie nie przyszła ta wredota :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia po poronieniu jestem miesiąc i 12 dni lekarze mówią rożnie ze 2 miesiące ze pol roku ze do porodu czyli do września ale ja postanowiłam od razu bo jeżeli to będą kolejne 2 lata starań to wole zacząć szybciej i zaczęliśmy w tym miesiącu dokładnie 11 kwietnia czyli miesiąc i 9 dni od poronienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2013, 18:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak masz racje tez bym szybciej zaczela sie starac tymbardziej ze to nie jest takie prosto zajsc w ciaze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie zawsze myślałam ze to tak hop siup a to niestety nie tak

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ