X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    to karolaa i konwalia testuja we wtorek:)

    to oby do wtorku, konwalia powodzenia zycze i dwoch kreseczek. czekamy i testujemy razem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po moim poronieniu staram sie juz 18 miesiecy i nie zycze nikomu tak dlugiego czekania

    miriam mam nadzieje ze szybko ci sie uda, trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki:)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja po moim poronieniu staram sie juz 18 miesiecy i nie zycze nikomu tak dlugiego czekania

    miriam mam nadzieje ze szybko ci sie uda, trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki:)

    Ja trzymam za Ciebie i Twoje testowanie niech wykres zaświeci na zielono :) a po jakim czasie zaczęliście się starać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem spowrotem moja corcia jest chorutka biedna cala rozpalona mam nadzieje ze sie szybko wykuruje:(
    moja kolezanka tez jedna od poronienia stara sie 6miesiecy i nic:(
    ale trzeba miec nadzieje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no dokładnie zawsze myślałam ze to tak hop siup a to niestety nie tak

    ja tak samo wczesniej myslalam ze raz i juz bede w ciazy tak w sumie powinno byc a nie ze te co niechca dzieci odrazu zzachodza w ciaze a te co pragna nie moge zajsc to jest nie sprawiedliwe!

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    oliwia wrote:
    to karolaa i konwalia testuja we wtorek:)

    to oby do wtorku, konwalia powodzenia zycze i dwoch kreseczek. czekamy i testujemy razem.

    Nie dziękuję! :) Ja również trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie kwietnióweczki.

    Tak się jeszcze zastanawiam (chyba już sobie wymyślam) czy te bolące jajniki od ovu i ból jak na @ może być spowodowany braniem lekarstw... Choć w sumie w poprzednim cyklu też brałam bromocorn i tak nie miałam.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kaarolaa wrote:
    ja po moim poronieniu staram sie juz 18 miesiecy i nie zycze nikomu tak dlugiego czekania

    miriam mam nadzieje ze szybko ci sie uda, trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki:)

    Ja trzymam za Ciebie i Twoje testowanie niech wykres zaświeci na zielono :) a po jakim czasie zaczęliście się starać

    od pazdziernika 2011 tak na luzie, a od lutego 2012 juz porzadnie, myslałam ze szybko mi pojdzie tak jak z pierwsza ciaza, bo udało sie za drugim podejsciem i to totalnie na luziku. wtedy widywałam sie z moim P. raz na 2, 3 tygodnie i sie udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Miriam wrote:
    no dokładnie zawsze myślałam ze to tak hop siup a to niestety nie tak

    ja tak samo wczesniej myslalam ze raz i juz bede w ciazy tak w sumie powinno byc a nie ze te co niechca dzieci odrazu zzachodza w ciaze a te co pragna nie moge zajsc to jest nie sprawiedliwe!

    dokładnie tak ja już wariuje powoli tyle rzeczy nakupiłam na ovulke i dla mojego M ze masakra mam nadzieje ze się uda :) i tak na 100 procent do końca czego i wam życzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Miriam wrote:
    kaarolaa wrote:
    ja po moim poronieniu staram sie juz 18 miesiecy i nie zycze nikomu tak dlugiego czekania

    miriam mam nadzieje ze szybko ci sie uda, trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki:)

    Ja trzymam za Ciebie i Twoje testowanie niech wykres zaświeci na zielono :) a po jakim czasie zaczęliście się starać

    od pazdziernika 2011 tak na luzie, a od lutego 2012 juz porzadnie, myslałam ze szybko mi pojdzie tak jak z pierwsza ciaza, bo udało sie za drugim podejsciem i to totalnie na luziku. wtedy widywałam sie z moim P. raz na 2, 3 tygodnie i sie udało.

    no ja mam nadzieje ze teraz Wam się udało trzymam kciuki za testowanie :)

    możne jak my się staraliśmy wcześniej 2 lata to teraz pójdzie szybciej mam taka cicha nadzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    kaarolaa wrote:
    oliwia wrote:
    to karolaa i konwalia testuja we wtorek:)

    to oby do wtorku, konwalia powodzenia zycze i dwoch kreseczek. czekamy i testujemy razem.

    Nie dziękuję! :) Ja również trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie kwietnióweczki.

    Tak się jeszcze zastanawiam (chyba już sobie wymyślam) czy te bolące jajniki od ovu i ból jak na @ może być spowodowany braniem lekarstw... Choć w sumie w poprzednim cyklu też brałam bromocorn i tak nie miałam.

    kochana ja ci w tym nie pomoge bo nie wiem, ale mam nadzieje ze boli cie bo dzidzia szuka sobie miejsca na domek na 9 miesiecy. mnie oprocz piersi nic nie boli i dlatego nadal nie jestem pewna co do ciazy. przed okresem tez zawsze bola mnie piersi, a brzuch dopiero w dniu @ a czesto wcale mnie nie boli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    kaarolaa wrote:
    oliwia wrote:
    to karolaa i konwalia testuja we wtorek:)

    to oby do wtorku, konwalia powodzenia zycze i dwoch kreseczek. czekamy i testujemy razem.

    Nie dziękuję! :) Ja również trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie kwietnióweczki.

    Tak się jeszcze zastanawiam (chyba już sobie wymyślam) czy te bolące jajniki od ovu i ból jak na @ może być spowodowany braniem lekarstw... Choć w sumie w poprzednim cyklu też brałam bromocorn i tak nie miałam.

    mysle ze braniem lekow raczej nie ja tez bralam bromergon przy pierwszej ciazy teraz biore norplac i nic nie czuje tylko 2dni bolal mnie brzuch w okresie owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kaarolaa wrote:
    Miriam wrote:
    kaarolaa wrote:
    ja po moim poronieniu staram sie juz 18 miesiecy i nie zycze nikomu tak dlugiego czekania

    miriam mam nadzieje ze szybko ci sie uda, trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki:)

    Ja trzymam za Ciebie i Twoje testowanie niech wykres zaświeci na zielono :) a po jakim czasie zaczęliście się starać

    od pazdziernika 2011 tak na luzie, a od lutego 2012 juz porzadnie, myslałam ze szybko mi pojdzie tak jak z pierwsza ciaza, bo udało sie za drugim podejsciem i to totalnie na luziku. wtedy widywałam sie z moim P. raz na 2, 3 tygodnie i sie udało.

    no ja mam nadzieje ze teraz Wam się udało trzymam kciuki za testowanie :)

    możne jak my się staraliśmy wcześniej 2 lata to teraz pójdzie szybciej mam taka cicha nadzieje

    bardzo mozliwe, moja kuzynka w drugim cyklu po poronieniu zaszła, a meza siostra w trzecim cyklu i obie maja zdrowe i piekne dzieci.

    Miriam lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem, co przeżywacie/przeżyłyście. Nigdy nie byłam w ciąży i nie straciłam dzidziusia. Podziwiam Waszą wiarę i upór. Ja staram się "dopiero" 12 cykl z czego połowa była z polipem, więc raczej bez szans. Wierzę, że Pan Bóg ma wszystko zaplanowane i przyjdzie na nas wszystkie czas.

    Miriam, kaarolaa lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia dzięki za odpowiedź.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Dziewczyny nie wiem, co przeżywacie/przeżyłyście. Nigdy nie byłam w ciąży i nie straciłam dzidziusia. Podziwiam Waszą wiarę i upór. Ja staram się "dopiero" 12 cykl z czego połowa była z polipem, więc raczej bez szans. Wierzę, że Pan Bóg ma wszystko zaplanowane i przyjdzie na nas wszystkie czas.

    ja tez w to wierze i nie zamierzam sie poddac,bede wszystkiego probowała zeby miec swoje małe szczescie.

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez was dziewczyny podziwiam ale wiecie ze mozecie zajsc w ciaze i napewno wam sie uda:)u mnie to dopiero drugi cykl staran o drugie malenstwo a jestem zestresowana maksa nie umiem tego opanowac:(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie nie możemy się poddawać a każda y nas w końcu się doczeka swojego małego cuda :)

    Ziółka ks Sroki wypite wiec gonie spać bo rano do pracy Kochane życzę wam kolorowych snów i fasolki oczywiście

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a probowalyscie chodzic na monitoring cyklu?moze to by pomoglo?ja w tym cyklu bylam zobaczymy jakie beda efekty

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja zmykam. Dobranocki

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    ja tez was dziewczyny podziwiam ale wiecie ze mozecie zajsc w ciaze i napewno wam sie uda:)u mnie to dopiero drugi cykl staran o drugie malenstwo a jestem zestresowana maksa nie umiem tego opanowac:(

    Oliwia nie poddawaj się ja starałam się dwa lata i się udało chociaż nie do końca musisz wierzyć ze będzie ok dwa cykle to tak na prawde nie długo myślę ze niedługo Ci się uda trzymam kciuki

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ