X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Mi ovu wyznaczyl na 20 kwietnia ale ja mam cykle regularne co 28 dni wiec spodziewam sie tej cholery 18 19 oby nie przylazla

    a to juz niedlugo zazdroszcze a ja do 28kwietnia musze czekac, dzisiaj jeszcze bede serduszkowac na wszelki wypadek:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mi akurat dzisiaj termin wypada, ale jeszcze czekam 2 dni. jesli chodzi o testy to mam dosc silna wole, chociaz nie moge sie juz doczekac.

    ja to jakos nie moge potem sobie tlumacze ze lepiej szybciej wiedziec niz sobie robic nadzieje.to czekamy karola do wtorku na dobre wiesci:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozecie luknac na moj wykres od 5 dni boli mnie podbrzusze i piersi co to moze byc?

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raczej nie robie sobie nadzieji, ale wole poczekac. dam znac czy @ przyszła czy tez nie.

    oby sie juz nie zjawiła:)

    gosia28:(, Miriam, mikusia, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    mozecie luknac na moj wykres od 5 dni boli mnie podbrzusze i piersi co to moze byc?

    radzę Ci zrób test, tym bardziej jeśli normalnie przed okresem nie miałaś aż tak długo bólów poprzedzających

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mi akurat dzisiaj termin wypada, ale jeszcze czekam 2 dni. jesli chodzi o testy to mam dosc silna wole, chociaz nie moge sie juz doczekac.

    Karola TY TWARDZIELKO!!!! Jak to się robi? Co zrobić, żeby nie myśleć.. i nie testować za wcześnie?

    kaarolaa, Konwalia, mikusia lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robilam dzis negatywny :( moze byc za wczesnie?

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia to moze jeszcze za szybko bo temperature masz ladna kiedy powinnas dostac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja a ty kiedy testujesz bo widze ze tez juz jest blisko

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu.. oczywiście, ze za wcześnie! wytrzymaj jeszcze kilka dni... i zaznaczaj zielona kropkę! :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    maja a ty kiedy testujesz bo widze ze tez juz jest blisko

    Powinnam wstrzymać się chociaż do wtorku... Ovu wyznaczyło mi wtedy @... ale chyba nie dam rady... chyba jutro jakiś malutki teścik zrobię :) ha, ha...

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28 na test możne być za wcześnie bete lepiej zrobić trzymam kciuki

    kaarolaa ja bym nie wytrzyma trzymam kciuki za Ciebie :)


    kurde nie wytrzymałam zrobiłam test na ovu negatywny eh a w sumie wiedzialam ze za wcześnie mam nadzieje ze cykl będzie z ovulka :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to mysle ze jeden dzien szybciej mozesz juz spokojnie robic:)mnie jeszcze prawie 2tygodnie czekania czekaja:(

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    a to mysle ze jeden dzien szybciej mozesz juz spokojnie robic:)mnie jeszcze prawie 2tygodnie czekania czekaja:(

    Oliwko... dwa tygodnie czekania... owszem, ale teraz szybko do roboty! Serduszkujcie porządnie! Pracujcie na zielona kropeczkę! :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja możesz zrobić szybciej jeden dzień no i dać znać jak tam trzymam kciuki :)

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    gosia to moze jeszcze za szybko bo temperature masz ladna kiedy powinnas dostac?

    według ovu 19 a według mnie 17

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    probuje o tym nie myslec i tak dla pewnosci odczekac jeszcze dwa dni, bo nawet jesli sie udalo to po dwoch dniach kreska brdzie jeszcze lepiej widoczna. w pierwszej ciazy robiłam 18 dpo i kreski były bardzo widoczne. teraz tez chce poczekac jak najdluzej. szczerze to bardziej mnie dołuje negatywny test niz jak dostaje @, dlatego czekam hihi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    oliwia wrote:
    a to mysle ze jeden dzien szybciej mozesz juz spokojnie robic:)mnie jeszcze prawie 2tygodnie czekania czekaja:(

    Oliwko... dwa tygodnie czekania... owszem, ale teraz szybko do roboty! Serduszkujcie porządnie! Pracujcie na zielona kropeczkę! :)

    ja juz kochana od czwartku dzialam codzienie ledwo zyjemy:D dzisiaj ostatni dzien dzialania::)

    Konwalia, Miriam lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    oliwia wrote:
    gosia to moze jeszcze za szybko bo temperature masz ladna kiedy powinnas dostac?

    według ovu 19 a według mnie 17

    to zrob test 17 jak wedlug ciebie tak wychodzi nie bedziesz przynajmniej sie stresowac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    probuje o tym nie myslec i tak dla pewnosci odczekac jeszcze dwa dni, bo nawet jesli sie udalo to po dwoch dniach kreska brdzie jeszcze lepiej widoczna. w pierwszej ciazy robiłam 18 dpo i kreski były bardzo widoczne. teraz tez chce poczekac jak najdluzej. szczerze to bardziej mnie dołuje negatywny test niz jak dostaje @, dlatego czekam hihi:)

    Ja robiłam w pierwszej ciąży 2 dni po spodziewanej i nic nie było rano dopiero się pojawiły wyszły blade ale to dlatego ze wieczorem je robiłam a rano zrobiłam nowe i wyszły grube piękne krechy

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ