X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrej nocki i owocnych staran :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie nakręciłam na ten Maj ;) o jeju Masakra

    Miriam lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam jutro wolne i nie musze wstawać o 5 ;))

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane ja tez juz uciekam bo tez musze rano wstac
    dobrej nocki zycze :)

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkich snów ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    adzia wrote:
    Konwalia powodzenia!!!Trzymam kciuki!!!

    adzia jak tak patrzę to wykres idzie Ci pięknie w górę :) trzymam kciuki kochana :)

    Dziękuje Ci kochana za słowa otuchy!!!Wiem idzie pięknie w górę ale poprzedni cykl był bardzo podobny i co?Przylazła ta cholera jeszcze dwa dni czekania czy się pojawi czy nie!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra, no wiem że przydałby się porządny termometr, bo ten którym mierzę to taki rtęciowy. Dziś temperatura skoczyła, ale ja mam odczucie że owulacja była 17-18 dc.

    Libra lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • klaudia123 Koleżanka
    Postów: 31 29

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mam problem, zrobiłam dzisiaj z rana test ( to jest mój 29 dzień cyklu, zwykle @ mam właśnie co 29, ale z tym tez róznie bywa, w zeszłym miesiącu miałam 28, we wczesniejszym 30 )no i wyszła mi jedna kreska, a ta upragniona 2 .... hm ...pod światło coś widać, ale nie jest ona słano widoczna ani lekko różowa, po prostu jak przechylam test w prawo lewo, góra dół to widac tą kreskę- bardziej sie świeci niż pozostała cześć testu ( nie wiem czy opisałam to w miarę klarownie ;) I moje pytanie, czy któraś z Was miała podobnie? czy poziom hormonu jest zbyt niski, czy tez zaszła w tym teście jakas reakcja chemiczna ( test odczytywałam po ok 4 minutach) proszę o odpowiedz, Pozdrawiam

    klaudia
  • Hrabina Koleżanka
    Postów: 45 46

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po teście. Niestety negatywny, chociaż temperatura nie spadła... Cóż teraz po prostu trzeba poczekać i tyle. Nadzieja umiera ostatnia :-(

  • malami Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane doradzcie ostatnia miesiaczke miałam 12marca, 15 kwietnia i dziś zrobiłam test ciazowy wyszedł pozytywny :)kiedy mam się wybrać na wizytę usg żeby można było potwierdzić fasolke

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • malami Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    kochane doradzcie ostatnia miesiaczke miałam 12marca, 15 kwietnia i
    dziś zrobiłam test ciazowy wyszedł pozytywny :)kiedy mam się wybrać na
    wizytę usg żeby można było potwierdzić fasolke

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami, gratuluję :) Myślę, że najlepiej poczekać jeszcze 2tygodnie, a w międzyczasie zrobić z dwa razy betę i zobaczyć jak rośnie.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kochana,dbaj o siebie i maleństwo... Mam nadzieje że niebawem dołączę do Ciebie

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • malami Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje trzymajcie się i powodzenia!

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami trzymamy kciuki :) Gratuluję ;))

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety test negatywny :( :( :( :( :(

    mam przerąbane urodziny ,po prostu super ,ręczę ,i mam dość ..to wszystko nie ma sensu

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira po pierwsze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, szczególnie tego jednego o dzidziusiu pod sercem:) Po drugie może za wcześnie zrobiłaś test, myślę że dopóki nie ma @ to jest nadzieja:)

    samira lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! NIGDY, NIGDY NIE TRAĆMY NADZIEI!
    Po poniedziałkowej nieudanej próbie testu (negatywny) kolejny miałam zrobić najwcześniej jutro... hmmm... oczywiście nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj! ...iii.... są dwie kreski! Pojawiły się po 4 minutach... ale są.. i wcale nie takie mega bladziochy!
    BOŻE! Wariuje dzisiaj z radości i niepewności! Tak bardzo wierzyłam, że się uda... tak bardzo marzyłam... i pomimo negatywu nie traciłam nadziei!
    Dziś.. jeszcze bardziej wierzę.. i czekam... Trzymajcie kciuki... żeby wszystko było ok!
    A ja trzymam kciuki za Was wszystkie za zielone kropki na wykresikach... (Ja jeszcze nie zaznaczyłam na moim wykresie... bo się boję... może jutro..:) )

    kaarolaa, Libra, ash, Konwalia, samira, aisa, ;oniqa, Flava lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Kochane! NIGDY, NIGDY NIE TRAĆMY NADZIEI!
    Po poniedziałkowej nieudanej próbie testu (negatywny) kolejny miałam zrobić najwcześniej jutro... hmmm... oczywiście nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj! ...iii.... są dwie kreski! Pojawiły się po 4 minutach... ale są.. i wcale nie takie mega bladziochy!
    BOŻE! Wariuje dzisiaj z radości i niepewności! Tak bardzo wierzyłam, że się uda... tak bardzo marzyłam... i pomimo negatywu nie traciłam nadziei!
    Dziś.. jeszcze bardziej wierzę.. i czekam... Trzymajcie kciuki... żeby wszystko było ok!
    A ja trzymam kciuki za Was wszystkie za zielone kropki na wykresikach... (Ja jeszcze nie zaznaczyłam na moim wykresie... bo się boję... może jutro..:) )

    ja robiłam wczoraj test i wydzedł nagatywny, ale @ nadal nie mam tylko keciutko plamie. moze ja tez mam jakies szanse? kurcze chce w to wierzyc.
    a tobie Ma ja gratuluje mocno, niech sie fasolka rozwija i rosnie zdrowo :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja gratuluję :) Jednak kwiecień powoli się odczarowuje :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ