X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa... miej nadzieje! To naprawdę ważne! Trzymam kciuki!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif, dziękuję! Póki co... trzymajcie kciuki... jeszcze nie nie wiadomo, ale NADZIEJE mam ogromne!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja, co nie wiadomo II krechy na teście coś znaczą:) Ja tam swoje już wiem :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki małpa nie przyjdzie na dobre, to cały czas bede miała nadzieje :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa i tak trzymaj:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Kochane! NIGDY, NIGDY NIE TRAĆMY NADZIEI!
    Po poniedziałkowej nieudanej próbie testu (negatywny) kolejny miałam zrobić najwcześniej jutro... hmmm... oczywiście nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj! ...iii.... są dwie kreski! Pojawiły się po 4 minutach... ale są.. i wcale nie takie mega bladziochy!
    BOŻE! Wariuje dzisiaj z radości i niepewności! Tak bardzo wierzyłam, że się uda... tak bardzo marzyłam... i pomimo negatywu nie traciłam nadziei!
    Dziś.. jeszcze bardziej wierzę.. i czekam... Trzymajcie kciuki... żeby wszystko było ok!
    A ja trzymam kciuki za Was wszystkie za zielone kropki na wykresikach... (Ja jeszcze nie zaznaczyłam na moim wykresie... bo się boję... może jutro..:) )

    trzymam kciuki!!!

    H30, KlaraM lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Ma ja wrote:
    Kochane! NIGDY, NIGDY NIE TRAĆMY NADZIEI!
    Po poniedziałkowej nieudanej próbie testu (negatywny) kolejny miałam zrobić najwcześniej jutro... hmmm... oczywiście nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj! ...iii.... są dwie kreski! Pojawiły się po 4 minutach... ale są.. i wcale nie takie mega bladziochy!
    BOŻE! Wariuje dzisiaj z radości i niepewności! Tak bardzo wierzyłam, że się uda... tak bardzo marzyłam... i pomimo negatywu nie traciłam nadziei!
    Dziś.. jeszcze bardziej wierzę.. i czekam... Trzymajcie kciuki... żeby wszystko było ok!
    A ja trzymam kciuki za Was wszystkie za zielone kropki na wykresikach... (Ja jeszcze nie zaznaczyłam na moim wykresie... bo się boję... może jutro..:) )

    trzymam kciuki!!!

    brawwwwo!!! trzymam kciuki,musi być dobrze

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już gratuluję Libra, ja też niedawno pisałam że ujrzałam dwie kreski, dziś poszłam na bete, wyniki jutro a tymczasem zrobiłam kolejny test (po dwóch dniach od pierwszego) i jest druga kreska mocniejsza niż za pierwszym razem, także wierzę że będzie dobrze

    kaarolaa, Libra lubią tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam zapytać zafasolkowanych, czy w cyklu w którym zaszłyście w ciążę miałyście objawy typowo na @, czy właśnie zupełnie przeciwnie?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja gratuluje! Też trzymalam kciuki i wierzyłam! Bardzo się cieszę. Ja też nadal mam nadzieję mimo wczorajszego negatywnego. Póki co @ nie ma...

    Ma ja lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane, ovu wyznaczyła mi owulację w 58 dniu cyklu-to dobre hahah, wbrew jakimkolwiek zasadom ... no jeszcze jakby się udało to dopiero byłby wybryk natury hahaha, ale chyba czuję że może nareszcie @ będzie po długim wyczekiwaniu

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Bardzo dziękuję za życzenia :* <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    już gratuluję Libra, ja też niedawno pisałam że ujrzałam dwie kreski, dziś poszłam na bete, wyniki jutro a tymczasem zrobiłam kolejny test (po dwóch dniach od pierwszego) i jest druga kreska mocniejsza niż za pierwszym razem, także wierzę że będzie dobrze

    ale ja testu nie robiłam;) Tylko Ma ja:)

  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy mogę do Was dołączyć? Zaczęłam się starać już w styczniu ale niestety dwie próby skończyły się niepowodzeniem.... z kolei w marcu starań nie było no i w kwietniu działamy od nowa. Oby do trzech razy sztuka ;) Obecnie czekam na ovu, która ma być za ok 9 dni. Tym którym się już udało - serdecznie gratuluje, a za nas pozostałe starające się i oczekujące na testowanie trzymam kciuki! &&&&

    aisa, Ma ja, ;oniqa lubią tę wiadomość

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mitaka! Zapraszamy do nas :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja wielkie Gratulacje dbaj teraz siebie i malenstwo :-) wysylaj nam fluidki fasolkowe zeby bylo nas wiecej w kwietniu.

    Ma ja lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja gratulacje super zaskoczyla cie fasolka:)a my dalej liczymy dni do testowanka:)

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    06.04.2013 Meginka(zafasolkowana)
    12.04.2013 Gunia
    16.04.2013 kaarolaa, aisa
    16.04.2013 Konwalia
    18.04.2013 Hrabina, Maja/zafasolkowana:)
    20.04.2013 Adzia
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam dalej @ nadal nie ma, juz nie wiem co mam o tym myslec? moze zrobic jeszcze jeden test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka a ty jak sie sie czujesz?:)jeszcze zostalo nam 9dlugich dnido testowanka:)
    karolaa jak nie masz okresu to pewnie rob:)):czekamy na wiesci:*

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ