X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Mikusia... w 28 dniu cyklu (12 dni po owulacji) - test negatywny!
    Dzisiaj czyli 30 dzień cyklu (14 dni po owulacji) - DWIE KRESECZKI!!!!

    a widzisz jak to nigdy nic nie wiadomo mi przy pierwszej ciazy test pokazal 2 kreski po 6 dniach od współżycia.. ale teraz wolę się wstrzymać

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt chyba najlepiej test robic dopiero jak @ sie spoznia zeby oszczedzic sobie wielkiego rozczarowania i bolu z tym zwiazanego. Ja kazde pojawienie sie @ bardzo kiepsko znosze psycicznie. Na razie jeszcze mam nadzieje czekam na 26 kwietnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 17:24

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja a mialas jakies przeczucia ze akurat teraz sie udalo?jeszcze zanim zrobilas test ciazowy?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianko, hmmm... niestety przeczucie miałam tez w zeszłym miesiącu... i nic z tego nie wyszło... Tym razem starałam się myśleć pozytywnie, mieć nadzieje i czekać... bez żadnych przeczuć :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja gratulacje :)mam nadzieje ze reszta z nas do
    Ciebie nie długo dołączy:)Z tym przeczuciem to tsk jest każda z nas ma takie co miesiąc :)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Madzianko, hmmm... niestety przeczucie miałam tez w zeszłym miesiącu... i nic z tego nie wyszło... Tym razem starałam się myśleć pozytywnie, mieć nadzieje i czekać... bez żadnych przeczuć :)

    Rozumiem. Przepraszam nie radze sobie jakos ze stresem zwiazanym z czekaniem do terminu @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 18:30

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzianka witaj w klubie:)czuje już mega stresik:(

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka po to tutaj jesteśmy, żeby się wspierać nawzajem. Rozumiemy Ciebie... Ja też sobie nie radze, staram się myśleć pozytywnie, ale jak przychodzi @ to się zastanawiam co robie źle. Aktualnie myślę jak powiedzieć mojemu M że znów się nie udało. On jeszcze ma nadzieję.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz nie będzie Fasolki to zrobię jeszcze jeden cykl z ovu i odpuszczam bo mnie zabardzo stresuje to wszystko ciagle tylko myśle o wykresów testach jakaś paranoja mnie złapała:(

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje ze znowu sie nakrecam i znowu przezyje rozczarowanie nie mam juz chyba sily i nie wiem co robic :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Madzianka po to tutaj jesteśmy, żeby się wspierać nawzajem. Rozumiemy Ciebie... Ja też sobie nie radze, staram się myśleć pozytywnie, ale jak przychodzi @ to się zastanawiam co robie źle. Aktualnie myślę jak powiedzieć mojemu M że znów się nie udało. On jeszcze ma nadzieję.

    Wiem o czym mowisz ja mam ten sam problem co miesiac jak powiedziec mojemu ze znowu sie nie udalo i czuje ze Go zawodze bo On tak samo pragnie tego dziecka jak ja.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    Ma ja wrote:
    Mikusia... w 28 dniu cyklu (12 dni po owulacji) - test negatywny!
    Dzisiaj czyli 30 dzień cyklu (14 dni po owulacji) - DWIE KRESECZKI!!!!

    a widzisz jak to nigdy nic nie wiadomo mi przy pierwszej ciazy test pokazal 2 kreski po 6 dniach od współżycia.. ale teraz wolę się wstrzymać

    Maja super! Cieszymy się razem z Tobą ;-)
    Mikusia to bardzo szybko wtedy test pokazał Ci ciążę, a pamiętasz może jaki konkretnie to był test? Myślicie, że mogło to zależeć od rodzaju testu czy to raczej indywidualna sprawa każdej kobiety?
    My z mężem cały czas pracujemy na fasolkę, w maju będę testować, jeżeli w kwietniu nie dostanę @...

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Libra ;-) oczywiście gratuluję Mai a ta pomyłka może jest znakiem na przyszłość :-)
    Padło pytanie o objawy... Ja zdecydowanie miałam objawy na @ takie jak zwykle, czyli ból brzucha kilka dni wcześniej, brałam nawet nospę bo skurcze bywały bolesne, zresztą nadal pobolewa ale już mniej, no i trochę wrażliwe piersi, czyli u mnie jak zawsze przed @ i dlatego już chciałam się przenosić na majowe strania
    Pierwszy test pozytywny wyszedł mi już w 26 dc, dziś przyszła beta i wychodzi 2-3 tydzień

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje KlaraM szczesliwych i spokojnych 9 miesiecy :-)

    KlaraM lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    Przepraszam Libra ;-) oczywiście gratuluję Mai a ta pomyłka może jest znakiem na przyszłość :-)
    Padło pytanie o objawy... Ja zdecydowanie miałam objawy na @ takie jak zwykle, czyli ból brzucha kilka dni wcześniej, brałam nawet nospę bo skurcze bywały bolesne, zresztą nadal pobolewa ale już mniej, no i trochę wrażliwe piersi, czyli u mnie jak zawsze przed @ i dlatego już chciałam się przenosić na majowe strania
    Pierwszy test pozytywny wyszedł mi już w 26 dc, dziś przyszła beta i wychodzi 2-3 tydzień

    heheh... może ta pomyłka dobrze dla mnie wróży?;P

  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Może krótko o mnie mam (miałam) synka Kacperka miał prawie 7 lat ale okropna choroba mi go zabrała w wigilię (masakra). Staramy się z mężem o kolejnego dzidziusia niby wszystko ok ale... jakby było mało okazało się, że byłam w styczniu w ciąży ale poroniłam zanim się zorientowałam (beta na to wskazywała). Zważywszy na zaistniałe sytuacje mam dużo stresu, z który nie jest łatwo. Koniecznie muszę mieć dzidziusia bo po prostu zwariuję. Z poprzednią ciążą też nie było łatwo starania ok 2 lat, jedno poronienie (przedtem) potem problemy ledwo donosiłam (35 tydzień ciąży). A potem też nie łatwo. Więc narazie tyle o mnie wiem, że smutno ale prawdziwie (do końca i tak nie wierzę, że to się stało). Przepraszam jak nie ma składu ale odważyłam się napisać.

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami wrote:
    hej
    kochane doradzcie ostatnia miesiaczke miałam 12marca, 15 kwietnia i
    dziś zrobiłam test ciazowy wyszedł pozytywny :)kiedy mam się wybrać na
    wizytę usg żeby można było potwierdzić fasolke

    Gratulacje :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati22 witamy sredecznie i cieplutko:-) po to tu jestesmy zeby sie wspierac nawzajem w staraniach o dzidziusia.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patii22 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Może krótko o mnie mam (miałam) synka Kacperka miał prawie 7 lat ale okropna choroba mi go zabrała w wigilię (masakra). Staramy się z mężem o kolejnego dzidziusia niby wszystko ok ale... jakby było mało okazało się, że byłam w styczniu w ciąży ale poroniłam zanim się zorientowałam (beta na to wskazywała). Zważywszy na zaistniałe sytuacje mam dużo stresu, z który nie jest łatwo. Koniecznie muszę mieć dzidziusia bo po prostu zwariuję. Z poprzednią ciążą też nie było łatwo starania ok 2 lat, jedno poronienie (przedtem) potem problemy ledwo donosiłam (35 tydzień ciąży). A potem też nie łatwo. Więc narazie tyle o mnie wiem, że smutno ale prawdziwie (do końca i tak nie wierzę, że to się stało). Przepraszam jak nie ma składu ale odważyłam się napisać.

    dobrze ze napisałas kochana warto sie wygadac, troche lepiej sie zrobi na duchu. ja jak zaczełam tu pisac to tez czuje sie inaczej. kazdy nas tu rozumie, pomoze, wesprze, poradzi, pocieszy. bedzie dobrze, tylko nie
    mozna sie poddawac...

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Kochane! NIGDY, NIGDY NIE TRAĆMY NADZIEI!
    Po poniedziałkowej nieudanej próbie testu (negatywny) kolejny miałam zrobić najwcześniej jutro... hmmm... oczywiście nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj! ...iii.... są dwie kreski! Pojawiły się po 4 minutach... ale są.. i wcale nie takie mega bladziochy!
    BOŻE! Wariuje dzisiaj z radości i niepewności! Tak bardzo wierzyłam, że się uda... tak bardzo marzyłam... i pomimo negatywu nie traciłam nadziei!
    Dziś.. jeszcze bardziej wierzę.. i czekam... Trzymajcie kciuki... żeby wszystko było ok!
    A ja trzymam kciuki za Was wszystkie za zielone kropki na wykresikach... (Ja jeszcze nie zaznaczyłam na moim wykresie... bo się boję... może jutro..:) )

    H30 Moja gratulacje widzisz wiara czyni cuda :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ