X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane gdzie najlepiej miezyc tempke??? ja jak mieze w ustach pod jezykiem to mam 37,00 pod pacha 35,8 a w pochwie mieze osobnym termometrem i mam 36,8 i co ja mam sobie mysleć????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle ze najlepiej w pochwie jest najabrdziej wiarygodne a pod pacha sie nie mierzy na dni plodne chyba nieslyszalam jeszcze

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana H30, baaaaaaardzo bym chciała, żebyś mogła mnie wyściskać.. Byłoby cudownie! .. Nie chcę mieszać Ci w głowie.. nie chcę żebyś w razie niepowodzenia cierpiała... ale według mnie nadzieja naprawdę jest ważna.
    Niestety nie moge Ci powiedzieć, że moje wiadomości są pewne, że jestem lekarzem... to tylko moje przypuszczenia, obserwacje... Ale są realne!
    Naprawdę wieżę, ze możę Ci się udać! Musi! ... no i pamiętaj, że obiecałać przy świadkach, że mnie wyściskasz :)
    Trzymam kciuki!!!!!

    H30 lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Ma ja może tak być :) a Ty jak się czujesz :)

    Dziękuję ;oniqa ... Póki co.. nadal drżę z niepewności... boję się bardzo... żeby wszystko było ok...
    W grudniu zeszłego roku... straciliśmy nasze maleństwo... (w 4 miesiącu) ... Nasza córeczka była bardzo chora... nie mogła się urodzić...
    Teraz... tak bardzo martwię się.. czy wszystko bedzie ok... Boże.. tak bardzo pragniemy dzieciątka...
    Ogromne szczęście, nadzieja i wiara nie opuszczają mnie... ale strach prawdopodobnie będzie mi jeszcze długo towarzyszł...

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia, Jeśli owulacja zaznaczona jest na wykresie linią ciągłą oznacza to, że nie ma żadnych wątpliwości co do terminu wystąpienia owulacji, gdyż została ona potwierdzona przez dostateczną ilość wskaźników płodności. Na przykład oprócz skoku temperatury w dniach okołoowulacyjnych wystąpił dodatkowo śluz płodny.

    Może się zdarzyć, że OvuFriend zaznaczy na Twoim wykresie owulację linią przerywaną (owulacja niepotwierdzona) co oznacza, że niedostateczna ilość wskaźników potwierdziła jej wystąpienie lub wystąpił czynnik który zakłócił tę interpretację.
    U mnie takim czynnikiem zakłócającym były testy owulacyjne

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki klif teraz rozumiem:)
    ale dzisiaj pusto na forum cos?:(
    magdanlenka zyjesz?:)

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po jakim czasie od planowanego dnia pojawienia się @ powinnam zrobić test?
    Brzuch boli mnie jak na @ od kilku dni, a okresu jak nie było tak nie ma.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Dziewczyny, po jakim czasie od planowanego dnia pojawienia się @ powinnam zrobić test?
    Brzuch boli mnie jak na @ od kilku dni, a okresu jak nie było tak nie ma.

    Ash... właściwie już od pierwszego dnia po terminie @ ... może wyjść test pozytywny. Jeżeli nie wyjdzie... spróbuj za dwa dni. Poziom hormonu wykrywanego przez testy podwaja swoją ilość co 48 godzin... :)
    POWODZENIA!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja, dziękuję za odpowiedź. W takim razie chyba dziś polecę do apteki.
    No i nie dziękuję :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tam ktos na pogaduchy?:)

  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia chciałam Ci powiedzieć że moje przeczucia się sprawdziły. Dziś rano zrobiłam test i wyszedł pozytywny, więc Twoje przeczucia też napewno się potwierdzą. Tego życzę Tobie i wszystkim innym, obyście jak najszybciej doczekały się upragnionych dwóch kreseczek na teście

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinka85 gratulacje :)
    w koncu cos sie zaczyna dziac tu dzisiaj, bo jakos tu pusto jest...

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez gratuluje i mam pytanie czy podczas badania usg dopochwowego mozna wykryc problemy np z jajnikami czy macica jezeli takowe sa

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zalezy jakie bo mi np lekarz wykrył wodniaka na jajowodzie, a pozniej podczas HSG wyszlo ze mam na obu jajowodach. jesli dobry lekarz to znajdzie cos.

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robil mi ostatnio i mowil ze wszysttko ok

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to skoro wszystko ok to tak musi byc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło czytać, że coraz więcej z nas widzi upragnione dwie kreseczki :-) Dziewczyny mam pytanie: może to głupie ale kilka koleżanek z pracy powiedziało mi, że po stosunku najlepiej poleżeć kilka minut z nogami uniesionymi do góry gdyż to może pomóć w zapłodnieniu. Co Wy o tym sądzicie? Czy faktycznie tak jest czy wystarczy po prostu poleżeć ale nie trzeba unosić nóg? I jaki czas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze mam pod tylkiem poduszke zeby miec biodra wyzej, nogi czasem opieram o sciane, pozniej jak najdluzej probuje wytrzymac zeby nie wstac z lozka, np do lazienki. po prostu nie chce zeby TO ze mnie wyleciało.

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. U nas straszne zamieszanie bo mój mąż szuka pracy :/ debil go zwolnił chociąz był jednym z najlepszych w firmie :/
    Nie obczajam mojego wykresu :/ chyba sie poddam w tym mies.

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa a jak tam u ciebie okres zawital na dobre?

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ