X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANika, na moje oko miałaś owulację 11 dc

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mogłybyście zerknąć na mój wykres? W ogóle nie wiem jak go odczytać, temperatura jest cały czas niska, śluzu prawie brak a niby mam dni płodne... Hmmm...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    karolaa a jak tam u ciebie okres zawital na dobre?

    no własnie dalej tylko brudze, plamie. a okresu takiego prawdziwego brak. pierwszy raz mam cos takiego...
    mam dosc takiego cyklu:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2013, 19:58

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    ANika, na moje oko miałaś owulację 11 dc

    też mi sie tak wydaje..ale ta temperatura jakaś niska dzisiaj. ovu nic nie zakreslil. :( ehh

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    oliwia wrote:
    karolaa a jak tam u ciebie okres zawital na dobre?

    no własnie dalej tylko brudze, plamie. a okresu takiego prawdziwego brak. pierwszy raz mam cos takiego...
    mam dosc takiego cyklu:(

    karolaa czasami w ciąży zamiast @ jest plamienie. Może zrób test jeżeli jest już po terminie @.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    oliwia wrote:
    karolaa a jak tam u ciebie okres zawital na dobre?

    no własnie dalej tylko brudze, plamie. a okresu takiego prawdziwego brak. pierwszy raz mam cos takiego...
    mam dosc takiego cyklu:(

    moja kolezanka wlasnie miala takie plamienie tylko brac normalnego okresu a nie wiedziala ze jest w ciazy zrobila test i wyszedl negatywny ale czula przez ten okres ze jest cos nie tak,nastepny test zrobila po 2nastepnym tygodniach i dopiero wyszedl pozytywny.wiec jest nadzieja:_)a zrobilas jeszcze raz test?

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Klif wrote:
    ANika, na moje oko miałaś owulację 11 dc

    też mi sie tak wydaje..ale ta temperatura jakaś niska dzisiaj. ovu nic nie zakreslil. :( ehh

    anika moim zdaniem tez wychodzi owulacja na 11dnien moze owu pokaze ci pozniej owulacje albo jeszcze ci podskoczy a ilu dniowe masz cykle?

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha trudno na razie coś powiedzieć, bo masz tylko 4 pomiary na swoim wykresie, musisz mierzyć dalej i staraj się mierzyć cały cykl, bądź zaraz po największym krwawieniu.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dopiero jutro rano zamierzam zrobic. trudno jak wyjdzie negatywny to wyjdzie. wizyte u lekarza mam dopiero na 29 to musze jeszcze poczekac. tylko ze mnie nic nie boli, piersi tez mi juz przeszły. czy to normalne w ciazy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy testy owu moga wykryc ciaze? bo dzsiaj zrobiłam taki test bo jeden został i wyszły dwie kreski...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie przy pierwszej ciazy tez piersi nie bolaly temperatura wachala sie miedzy 36,8 a 36,9 tylko brzuch mnie bolal jak na okres a tak to zadnych oznak i w suie cala ciaze mialam rewelacyjna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a czy testy owu moga wykryc ciaze? bo dzsiaj zrobiłam taki test bo jeden został i wyszły dwie kreski...

    ja mikusia niewiem slyszalam ze niby moga wykryc wczesna ciaze ale niewiem nigdy nie pytalam lekarza o to;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif widze ze u ciebie temperaturka tez ladnie rosnie:):)a ty czujesz jakies oznaki zblizajacego sie okresu bo testujemy chyba prawie tak samo):

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif teraz już nie odpuszczę żadnego dnia mierzenia temperatury ;-)

    oliwia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby temperatura utrzymuje sie w granicach 37. brzuch w czasie okresu mnie nie boli, tak juz mam, bol piersi tez juz minał. zrobie test jutro i bede wiedziała co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam owu z moich obliczen i wykryc testow 10 kwietnia, i dzsiaj powtórzyłam taki test i sa dwie kreski... kurde ta ciekawosc...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia to moze spobuj zrobic test ciazowy:)bo pisalam ze ci wykryl pierwsza ciaze juz po 6dniach od owulacji wiec moze u ciebie szybciej wykaze zycze ci tego:*

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    niby temperatura utrzymuje sie w granicach 37. brzuch w czasie okresu mnie nie boli, tak juz mam, bol piersi tez juz minał. zrobie test jutro i bede wiedziała co dalej.

    to trzymam kciuki:* a ja jeszcze od jutra jeszcze tydzien nie pewnosci::(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    ja miałam owu z moich obliczen i wykryc testow 10 kwietnia, i dzsiaj powtórzyłam taki test i sa dwie kreski... kurde ta ciekawosc...

    to juz troche temu.mnie tez by zjadla ta ciekawosc znajac mnie to juz bym test robila:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2013, 20:15

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam znac co mi wyszło z tego całego testowania, ahhh...
    ja trzymam kciuki za ciebie oliwia zeby wyszły te dwie krechy :)

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ