X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam jeszcze do jutra i wtedy pomysle co dalej, nie chce znow sie rozczarowac kolejnym testem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a testujacym juz niedlugo zycze II mocnych kreseczech:)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa jak mieszkasz w Polsce to może zrób betę, ona da Ci 100% pewność

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    madzianka a ty jak sie sie czujesz?:)jeszcze zostalo nam 9dlugich dnido testowanka:)
    karolaa jak nie masz okresu to pewnie rob:)):czekamy na wiesci:*

    Oliwka czuje sie dobrze ale boje sie ze znowu sie nie udalo staram sie wierzyc ze moze tym razem @ nie przyjdzie i nasze marzenie sie spelni. Na razie temperatura utrzymuje mi sie powyzej 37 stopni ale jeszcze 9 dlugich dni masakra. A Ty jak sie czujesz?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wierze ze moze teraz sie udalo ale boje sie rozczarowania jak ty:(zla jestem potem i nerwowa:(
    a to ladnie ci sie utrzymuje u mnie rosnie narazie mam 36.9.ale ostatnio tez tak mialam i potem spadek nagle i przyszla w tym samym dniu;/

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja wielkie gratulacje!!!Super wiadomosci!!!
    U mnie lipa- choróbsko rozlozylo mnie na dobre :/ mierzenie tempki poszlo w las bo oczywiscie mam wysoka goraczke wiec nadal nie wiem czy byl skok czy nie. Watpie ze sie udalo w tym miesiacu...
    Ponawiam pytanie Klif do zafasolowanych? - mialyscie objawy jak przed @ czy nie??
    Az glupio sie przyznac ja juz mam jedno dziecko ale nie pamietam jak to bylo... :/

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    ja tez wierze ze moze teraz sie udalo ale boje sie rozczarowania jak ty:(zla jestem potem i nerwowa:(
    a to ladnie ci sie utrzymuje u mnie rosnie narazie mam 36.9.ale ostatnio tez tak mialam i potem spadek nagle i przyszla w tym samym dniu;/

    No wlasnie z ta temperatura tak jest a u mnie ostatnio cykle trwaja 25-26 dni zamiast 28 dni i nie wiem dlaczego tak jest moze za duzo stresu. Trzymam mocno kciuki zebysmy zobaczyly te dwie wspaniale kreski :-)chociaz dzis mam jakiegos dolka z tego wszystkiego.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszkam tylko ze pracuje a jak koncze to laboratorium juz jest zamkniete i nie mam jak. taz myslałam o becie, chyba ze jutro szybciej sie zwolnie z pracy. albo poczekam bo w piatek jade na tydzien do rodzicow to i tak wyniku nie zdaze odebrac.

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Chciałam zapytać zafasolkowanych, czy w cyklu w którym zaszłyście w ciążę miałyście objawy typowo na @, czy właśnie zupełnie przeciwnie?

    Dziewczyny... jeszcze nie czuję się w pełni upoważniona do odpowiedzi na to pytanie, ale... opowiem o mojej sytuacji:

    - zmęczenie (tłumaczyłam sobie przesileniem wiosennym.. a teraz lekkim przeziębieniem)
    - ból brzucha (taki jak na @, tylko zdziwiło mnie, że kilka dni wcześniej niż zazwyczaj)
    - burczenie w brzuchu (takie uczucie jakby coś jeździło w środku, ale bez gazów)
    - metaliczny smak w ustach mam od kilku dni (ale też łatwo sobie tłumaczyłam - miałam usuwanego zęba przed Wielkanocą, pewnie ranka się goi i mikro krwawienie tak smakuje)
    - piersi minimalnie większe.. ale dokładnie tak samo jak przed @, trochę bardziej wrażliwe
    - wczoraj rano trochę mnie mdliło.. ale też sobie jakoś to wytłumaczyłam...

    Czytałam też na jakimś forum, dziewczyny wspominały, że podczas ciąży (już od początku) miały więcej śluzu.. białawego... i to też zaobserwowałam u siebie; szczególnie podczas badania szyjki... zaobserwowałam zdecydowanie więcej białego, wodnistego śluzu.

    Kochane.. test jest pozytywny... ale nadal nie mam 100% pewności... Strasznie się boję.. ale radość jest silniejsza!

    aaa! i jeszcze sikanie! Znacznie częściej biegam... ale to wytłumaczyłam sobie, ze więcej pije wody ostatnio :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 15:16

    aniczka, aisa, Konwalia, ;oniqa lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To objawy masz typowo ciazowe teraz tylko sie cieszyc :-) mam nadzieje ze wszystkie bedziemy takie szczesliwe jak teraz Ty jestes szczesliwa :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    To objawy masz typowo ciazowe teraz tylko sie cieszyc :-) mam nadzieje ze wszystkie bedziemy takie szczesliwe jak teraz Ty jestes szczesliwa :-)

    Madzianka... objawy typowo ciążowe.. oraz typowe dla nadchodzącej @ :)
    Ale... życzę WAM wszystkim takich objawów.. i zielonej kropki! Jeśli jutro i pojutrze testy wyjdą znów pozytywne... to będę wysyłać wszystkim ciążowe fluidy... i wszystkie Was pozarażam! :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt ja mam podobne objawy przed @ chociaz wolalabym zeby to byly te drugie objawy niz zblizajacej sie @ :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, u mnie zaczyna się plamienie - jutro pewnie @ przyjdzie. Dzięki za wsparcie. Przepisuje się na maj! Oczywiście żadnej tam nie zapraszam :D Będę Was poczytywać i mam nadzieję, że nasza lista w pełni się zafasolkuje :)

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja zarażaj, zarażaj ;-D Moje gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 16:45

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam coś ciekawego :) Na owu prowadziłam już 3 cykle i w każdym cyklu jedna z moich przyjaciółek zafasolkowała. Tak więc zapraszam do przyjaźni :D Gwarantuje to - prędzej, czy później dzidzie :D Pozdrawiam serdeczenie Amicizie, Sama_ja i Ma ja :) Może 13 cykl okaże się dla mnie szczęśliwym.

    madzianka, Ma ja lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi jak to jest z tym częstym oddawaniem moczu w ciąży, bo ja jeszcze nic nie wiem testu ciążowego jeszcze nie robiłam ale co chwilę chce mi się siusiu jak nigdy!
    czy to normalne, że mimo, że chcę mi się ciągle siusiu to sikam w bardzo małych ilościach, że tak powiem... czy to mógłby być waszym zdaniem Kochane jeden z objawów ciąży, bo wczoraj np. to bardzo mocno przez cały dzień odczuwałam kłucie jajników a szczególnie lewego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Libra wrote:
    Ma ja wrote:
    Kochane! NIGDY, NIGDY NIE TRAĆMY NADZIEI!
    Po poniedziałkowej nieudanej próbie testu (negatywny) kolejny miałam zrobić najwcześniej jutro... hmmm... oczywiście nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj! ...iii.... są dwie kreski! Pojawiły się po 4 minutach... ale są.. i wcale nie takie mega bladziochy!
    BOŻE! Wariuje dzisiaj z radości i niepewności! Tak bardzo wierzyłam, że się uda... tak bardzo marzyłam... i pomimo negatywu nie traciłam nadziei!
    Dziś.. jeszcze bardziej wierzę.. i czekam... Trzymajcie kciuki... żeby wszystko było ok!
    A ja trzymam kciuki za Was wszystkie za zielone kropki na wykresikach... (Ja jeszcze nie zaznaczyłam na moim wykresie... bo się boję... może jutro..:) )

    trzymam kciuki!!!

    brawwwwo!!! trzymam kciuki,musi być dobrze

    maja a powiedz w którym dniu cyklu wykonałaś test? bo ja jestem dopiero tydzień po owu i mam dostac @ 24... czyli za tydzień

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia, ja biegam często i sikam dużo :) a jajniki bolały przy owulacji... i w sumie od kilku dni znów kłują.
    Trzymam kciuki!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia... w 28 dniu cyklu (12 dni po owulacji) - test negatywny!
    Dzisiaj czyli 30 dzień cyklu (14 dni po owulacji) - DWIE KRESECZKI!!!!

    mikusia lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalijko! Pozdrawiam gorrrrąco! i czekam na kiełkujący mały kwiatuszek! Nadal trzymam kciuki... i mam nadzieję że to już! ...ale jeżeli nie tym razem... to konwalie na 100% kwitną w maju! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 17:08

    Konwalia lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ