X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    No ja mam nadzieję urodzinki mam w kwietniu może sprawie sobie prezent urodzinowy!!!!Jesli by się udało byłby to najlepszy prezent w moim życiu!!!

    ja tez mam w kwietniu urodzinki :) to musi byc ten miesiac w koncu w nim urodzily sie same fajne kobitki :)

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 25 marca 2013, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulkaa masz rację same fajne kobitki.Więc kwiecień musi być nasz, cholerna @ zmykaj bo my z laseczkami chcemy sobie zrobić prezenty urodzinowe i imieninowe !!!!

    Libra lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam urodziny w maju, ale się nie pogniewam jak prezent dostanę miesiąc wcześniej ;-).

    Effcia28, basiulkaa_89, Libra lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to i ja dołączam...
    owulacja przewidywana 6-8.04...a 7ego mam urodzinki :))

    Witam Wszystkie! :)

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest nas coraz więcej dziewczyny ja także mam owulacje miedzy 6-9 a 9 urodzinki!!!Powodzenia!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już przesądzone :) Ovu już była, teraz czekam do 4.04 na @, chyba, że dostanę ten wyczekiwany prezent :).

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Jeju jak ja dobrze znam takich lekarzy. Pierwszy rok starań - lekarka do której chodziłam w kółko mi mówiła, że mam przyjść dopiero po roku, bo tyle trwa staranie i jeśli się nie uda, to wtedy będziemy myśleć. Przychodzę po roku a ona mówi: "Nie zaszła Pani jeszcze w ciążę? W takim razie ja już nic nie mogę dla Pani zrobić ale podam Pani adres świetnej kliniki in vitro" :)

    Hej! Ja za to usłyszałam od pani gin że rok starań to mało, dopiero po dwóch latach można uznać że jest problem. @ regularna, po usg narządów-wszystko ok, więc czekam, jak tak dalej będzie to zostało jeszcze parę badań kontrolnych ale może obejdzie się już bez nich
    Dołączam do kwietniowych starań, to będzie 9 cykl

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaraM wrote:
    Ola_czeka wrote:
    Jeju jak ja dobrze znam takich lekarzy. Pierwszy rok starań - lekarka do której chodziłam w kółko mi mówiła, że mam przyjść dopiero po roku, bo tyle trwa staranie i jeśli się nie uda, to wtedy będziemy myśleć. Przychodzę po roku a ona mówi: "Nie zaszła Pani jeszcze w ciążę? W takim razie ja już nic nie mogę dla Pani zrobić ale podam Pani adres świetnej kliniki in vitro" :)

    Hej! Ja za to usłyszałam od pani gin że rok starań to mało, dopiero po dwóch latach można uznać że jest problem. @ regularna, po usg narządów-wszystko ok, więc czekam, jak tak dalej będzie to zostało jeszcze parę badań kontrolnych ale może obejdzie się już bez nich
    Dołączam do kwietniowych starań, to będzie 9 cykl

    Klara ja zaczęłam więcej rozumieć dopiero tutaj, nigdy nie zagłębiałam się w temperaturę, bóle, samopoczucie itd. Już teraz wiedzę, że wiem więcej. Te pół roku niby starań, właściwe miały średni sens - mogło się udać, ale niekoniecznie, choć medycznie niby jest ok :). Teraz jestem bardziej świadoma, a to jest super. I liczę cichutko, że może się niedługo uda :)
    Życzę powodzenia i 3mam kciuki, żeby 9 była dla Ciebie szczęśliwa :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • motyla noga:) Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)okres mi sie spoznia:D jutro robie test.chociaż nie nastawiam sie za bardzo.oby tylko dzisiaj nie przyszła @.

    Gunia, basiulkaa_89, Kfjatus lubią tę wiadomość

    28df381155355487e6d6b46efa91079b.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczyny ja tez czekam i czekam ten cykl bardzo dziwny jest .. nie chce zapeszać ... pewnie znowu moje przeczucia to tylko pobożne życzenie ale i tak wierze w cud !!!

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyla noga:) wrote:
    hej dziewczyny:)okres mi sie spoznia:D jutro robie test.chociaż nie nastawiam sie za bardzo.oby tylko dzisiaj nie przyszła @.

    :) piekny wykres ... może może może ...
    trzymam kciukasy :D

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 25 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do kwietniowych staraczek z optymizmem i wiarą, że w kwietniu przyjdzie wiosna a @ nie przyjdzie :)
    Trzymam za wszystkie nas kciuki :)

    aisa, Libra lubią tę wiadomość

    relgh371zv6v421k.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 25 marca 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja, owulacja na dniach, no, najpóźniej w niedzielę, hehe. Trzymam kciuki motyla noga, H30, Dziewczynki, tak bardzo czekam, aż któraś znów zieloną kropką się pochwali!

    H30 lubi tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 25 marca 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie w kwietniowych starankach 11 cykl staran

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 22 cykl staran rozpoczety.

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 25 marca 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus, dzięki, wszystkim nam życzę powodzenia :-)
    Ja jeszcze przed podjęciem "prób" naczytałam się mnóstwa informacji żeby bardziej świadomie starać się o dziecko, podczytywałam też jakieś fora ale to pierwsze, w którym sama uczestniczę. Zgadzam się że wiedza plus doświadczenia innych osób pomagają, no i poza tym, jak to się mówi "w kupie raźniej" :-)

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 25 marca 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, wróciłam niedawno z pracy, mam tam taką dziewczynę w wyraźnej już ciąży która często koło mnie przechodzi więc chcąc czy nie dosłowinie codziennie widzę jak brzuszek rośnie,do tego dowiedziałam się że kolejna dziewczyna z mojego zespołu poszła na dłuższe L4-oczywiście ciąża, a ponieważ pracuję z ludźmi młodymi to tematy dzieci są tam wszechobecne

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 25 marca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszła. Mój pierwszy cykl starankowy oficjalnie rozpoczęty. Chyba nie powinnam tak celebrować...

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 25 marca 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    @ przyszła. Mój pierwszy cykl starankowy oficjalnie rozpoczęty. Chyba nie powinnam tak celebrować...

    witam w kwietniowych starankach

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja @ ma byc 14.04. mam nadzieje, ze teraz jej nie zobacze i przez kolejne 9 miesiecy conajmniej tez jej nie bedzie:)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ