X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu cos szfankuje formu :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Klif wrote:
    Z tego co napisałam wyszło masło maślane. Chodziło o to, że zawsze moimi typowymi objawami nadchodzącej @ był silny ból piersi i plamienie. Jak się te objawy pojawiały to nie robiłam testu bo byłam w 100% pewna, że cykl jest stracony. I w sumie test ciążowy robiłam tylko 2 razy w życiu, a też chciałabym przeżyć oczekiwanie na wynik testu dlatego jak piersi nie zaczną boleć, to zrobię test dzień przed planowaną @ :)

    kochana ja tak samo mam, zawsze jak mnie piersi zaczynały bolec tak nawet 10 dni przed to wiedziałam ze juz nici z cyklu.
    tym razem zaczeły bolec 3 dni przed spodziewanym okresem
    to zrobiło mi sie podejrzane, do tego doszła zgaga ktora trwała 5 dni, gdzie ja normalnie nie mam zgagi, zawroty głowy i bol glowy, ale zwaliłam to na pogode. a tu zobacz udało sie :)
    takze nie ma co za wczasu watpic bo moze byc niespodzianka :)

    mnie juz bola plecy jak zawsze przed @ a wiec chyba znowu nici z Fasolki :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robie testu poczekam bo zawsze przed @ nawet juz 8-9 dni polą mnie piersi a tu dzsiaj jeszcze nic nie bolą więc poczekam z testem do środy! czy ma ktoś przyspieszacz czasowy:)??????????? chetnie wypożyczę albo odkupię:)))

    Eavonne, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wykres do dupy wyglada jak narazie :(Ja mikusia tez muszę czekać do pt:(i pewnie na tym sie skończy ze od pt zacznę nowy cykl zwariuje:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz warjuje nie wiem czy te objawy sobie wkrecam czy tak jest ale nigy mnie nie bolaly jajniki a teraz od kilku dni czuje wyraźne kłucie od wczoraj mam lekkie mdłości i te ataki dusznosci tez daja sie niexle we znaki no i te piersi nic nie bola...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesli chodzi o moja temperature to od przed wczoraj temp w pochwie mierzona nawet z ciekawosci 3-4 razy w ciagu dnia ma 37,1 hmmmm.... nie zaznaczam na wykresie bo mierze bardzo nieregularnie bo zapominalska jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia ja o 6 30mialam 36,8 a zmierzylam o godzinie 8 i mialam 37,2.temperatura w ciagu dnia sie nieliczy tylko rano o tej samej porze zeby mogla sprawdzic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niemam co sobie wkrecac bo nic mnie nieboli:(

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia czasami pierwsze dni ciazy sa bezobjawowe :) Czego Ci serdecznie zycze! Twoj wykres jest Ok.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ze tak jest ale ten wykres nic ku gorze nicidzie:(a wczoraj spotkalam kolezanke ktora jest w ciazy i mowi dobrze ze niewiedziala ze zajscie w ciaze jesr takie latwe;/
    fajnie to nie ktore maja:(

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak to juz jest... Tez tego nie rozumiem, ale tlumacze sobie, ze to Pan Bog wie kiedy mi dac bejbusia. Jak cos trudniej przychodzi, to bardziej to doceniamy! Tempka jeszcze ma czas zeby gwaltownie wzrosnac. Czasami wykresy ciazowe sa bez wzrostu tempki...

    aisa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czemu akurat my musimy przez to przechodzic:(dobrze ze jestes pozytywnie nastawiona bo inaczej latwo w depresje mozna wpasc.najgorsze jest to ze jak sie ne uda to znowu caly na miesiac nastepny trzeba czekac:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze bierzesz bromergoon?ja bralam przy pierwszej ciazy bardzo mi pomogl w pierszym cyklu juz zaszlam w ciaze.a ty ile juz bierzesz?ja teraz norpolac biore

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MomToBe wrote:
    hej dizewczyny , dolaczam do kwietniowych starczek :)

    witam zapraszamy:)sliczne zdjecie masz w nicku:)
    kiedy testujesz?

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia, nie zwracaj dużej uwagi na objawy. Ja się bardzo wkręciłam w poprzednim cyklu, właśnie przez objawy. Byłam praktycznie pewna, że jestem w ciąży, bo nigdy nie miałam objawów, jakich doświadczyłam ostatnio, przed @, jednak 2 testy wyszły negatywne no i w końcu @ przyszła. Myślę, ze mózg splatał mi figla. teraz już nie będę się tak nakręcać. lepiej miło się zaskoczyć, niż rozczarować.
    Oczywiście trzymam kciuki za twój pozytywny test :)

    Ja wciąż przed owulacją. Staram się pozytywnie nastawiać. Mąż powtarza jak mantrę: "uda się w tym cyklu".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2013, 06:44

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się z Wami i idę spać zaraz, bo byłam na noc w pracy. Także temperaturę zmierzę dopiero po spanku:) Piersi nadal nie bolą, za to sutki pierwszy raz w życiu mnie bolą. Miłego dnia Wam życzę, zajrzę później do Was :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif to dobranoc:):)niech bola bola oby miala to isc za 2kreskami:)ja tez uciekam milego dnia:*

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez jedna wielka beznadzieja :( sutki czerwone od dłuzszego czasu. owu nic nie wyznaczyło. 8 dzien pod rząd płodne :/ no szlak człowieka moze trafic

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos forum dziwnie chodzi wiadomoci nie dochodza:(

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane.
    A ja juz trace nadzieje na ten cykl :( jest mi smutno..

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ