X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka to fajnie ze juz jesteś z nami:)ja ci powiem ze czasem bym chciała żeby sue laptop mi zepsuł na chwile moze bym przestała sie nakręcac ciąża:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym bliżej terminu to cos czuje ze znowu sie nie udało :(

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, nie chcesz udostępnić wykresu? Chciałabym zobaczyć, jak mówisz że mamy bardzo podobny:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    A czym bliżej terminu to cos czuje ze znowu sie nie udało :(

    Ja tez tak mam i jeszcze ten bol plecow cos czuje ze znowu sie nie udalo:-(a tak bardzo bym chciala zeby ta @ nie przyszla.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorszej jest sie z tym pogodzić ze znowu sie nie udało i zebrać siły na następny cykl:(

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak Oliwia to jest najgorsze ale miejmy jeszcze nadzieje zostalo nam jeszcze 7 dlugich dni oczekiwania az sie boje.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nAdzieje ze nasza intuicja myli i będziemy miały
    Fasolki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka a ty robiłas wszystkie hormony ?ja ciagle biorę norpolac na prolaktyne ale juz jest w normie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka ale ty masz wysoka temperaturę ja nigdy takiej nie miałam jest duża nadzieja:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam nadzieje ze sie mylimy i bedziemy mialy Fasolki :-) a badan nie robilam bo jestem terz w angli a tu ciezko o opieke ginekologiczna i czekam na to ze jak przylece do polski to wtedy zrobimy wszystkie potrzebne badania a na razie zyjemy nadzieja ze w koncu nam sie uda.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jest i cos lewy jajnik mnie kluje dzis. a temperatura mam nadzieje ze sie taka utrzyma i nie spadnie.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ja tez w Polsce robiłam a potem tutaj kontrolne.wiedziałam ze jest cis nie tak bo nie miałam skoków temperatur ani testy mi nie wychodziły ale teraz juz wszystko dobrze tylko rodzeństwa dla mojej Kruszynki brakuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak narazie nic nie czuje ale mnie dopiero brzuch pobolewa dzień przed więc jeszcze mam czas:/

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak, że co miesiąc doszukuję się objawów a później jest mi przykro. Teraz doszukuję się objawu w braku objawów. Jakie to wszystko jest skomplikowane.

    Konwalia lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od wczoraj mam delikatna zgagę... jak się okaże że nie jestem w Ciązy to popadnę w skrają depresję....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    od wczoraj mam delikatna zgagę... jak się okaże że nie jestem w Ciązy to popadnę w skrają depresję....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    i o dziwo nie mam ochoty na słodkie a tak to mogłam jesc kilogramami dziennie....!!!!!!!!!

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia a kiedy testujesz?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Ja mam tak, że co miesiąc doszukuję się objawów a później jest mi przykro. Teraz doszukuję się objawu w braku objawów. Jakie to wszystko jest skomplikowane.

    oj tak to wszystko jest okropnie skaplikowane. Ja tez zawsze za bardzo sie nakrecam mimo ze zawsze powtarzam sobie ze teraz juz nie bede sie nakrecac to jest okropnie trudne :-( nie umiem o tym nie myslec.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak to wszystko jest okropnie skaplikowane. Ja tez zawsze za bardzo sie nakrecam mimo ze zawsze powtarzam sobie ze teraz juz nie bede sie nakrecac to jest okropnie trudne :-( nie umiem o tym nie myslec.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam sie do ciebie z ta depresja:(a temperaturę jaka masz?

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ