X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam sie do ciebie z ta depresja a Jaka masz temperaturę mikusia?

    mikusia lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz o depresje bardzo latwo niestety chyba nie zniose kolejnej @ psychicznie.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    06.04.2013 Meginka(zafasolkowana)

    12.04.2013 Gunia
    16.04.2013 kaarolaa/zafasolkowana, aisa
    16.04.2013 Konwalia
    18.04.2013 Hrabina, Maja/zafasolkowana:)
    20.04.2013 Adzia
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif

    Tak sobie pomyślałam, że jak nie zaczną mnie boleć piersi aż do 26 kwietnia to wtedy zrobię test razem z Wami, ponieważ zazwyczaj mam plamienie przed @ i jak zaczyna się plamienie to wiem, że okres nadejdzie i nie ma sensu robić testu, a tez chciałabym poczuć tą niepewność oczekując na wynik testu. I tak sobie wymyśliłam. Chyba, że zaczną boleć albo plamienie zacznie się wcześniej to wtedy nie będzie sensu.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co napisałam wyszło masło maślane. Chodziło o to, że zawsze moimi typowymi objawami nadchodzącej @ był silny ból piersi i plamienie. Jak się te objawy pojawiały to nie robiłam testu bo byłam w 100% pewna, że cykl jest stracony. I w sumie test ciążowy robiłam tylko 2 razy w życiu, a też chciałabym przeżyć oczekiwanie na wynik testu dlatego jak piersi nie zaczną boleć, to zrobię test dzień przed planowaną @ :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż ma dzisiaj urodziny więc pomyślałam, że zrobię test by wiedzieć czy mogę sobie pozwolić na lampkę wina. Oczywiście wynik negatywny. Głupio się czuję, że mogłam pomyśleć, że zobaczę dwie kreski... :-/ Jedakże na teście jest informacja, że wykrywa ciąże 6 dni od zapłodnienia. Ach jaka ja naiwna.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie zniose tego czekania na 26 kwietnia nie wiem co mam ze soba zrobic :-( jak tu myslec optymistycznie i jednoczesnie sie nie nakrecac.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze duzo nas czeka na testowanie obysmy wszystkie zobaczyly dwie wymarzone kreseczki :-)Wam tez dzis tak kiepsko dziala forum? ja mam problem z dodawaniem postow.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też dziś forum szwankuje. Mycha, który masz dzień cyklu i ilu dniowe masz cykle? Myślę, że test zrobiłaś za wcześnie.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Klif no własnie mnie tez nie bolały to juz mi dało cos do myslenia. a zawsze zaczynały tak 10-7 dni przed @. dopiero tak 3 dni przed spodziewana zaczeły bolec ale troche inaczej. pozniej te plamienia mnie zmyliły, ale cały czas miałam nadzieje ze moze jednak sie udało. temperatura skakała mi od 37,20 do 36,80. a teraz widac sie udało. tobie tez tego zycze, tylko nie mysl tak duzo o tym :)

    Kaarolaa a jednak wiec gratuluję kochana no i szcześliwych 9 miesiecy

    mikusia, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie :) nazywam się Iwa i chciałam do Was dołączyć:) i jak to było....nie czekam na 30 kwietnia:)

    Trzymam kciuki za Was wszystkie i wierzę że każda z nas będzie miała swój mały cud :)

    b89d96075f0b3c85d038d6604f99b9d1.png
    Zosia [*] 17.07.2011

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2013, 17:57

    Miriam lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Iwka :) Spojrzałam na Twój wykres i wygląda ładnie. Pracujesz na noc, że mierzysz temperaturę wieczorem? Staraj się mierzyć zawsze o tej samej godzinie i zawsze po co najmniej 3 godzinach snu:) Trzymam kciuki

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa moje gratulacje :-) spokojnych 9 miesiecy :-)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro rano testuje! jak bede miala jedna kreske to bez kija nie podchodz !!!!!!!!!!!!!ale sie wku....!!!!!!!!! obym była..... dzsiaj znowu kuje mnie cały dzien brzuch

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki :)
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki. Mój wykres wariuje :D a ja wariuje wraz z nim :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzsiaj jest moj 24 dzien cyklu moze sie jeszcze wstrzymam z tym testem bo cykle mam zawsze po 28 dni moze poczekam do srody, kurcze boje sie zrobic test boje sie ze bedzie negatywny.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Dołączam sie do ciebie z ta depresja a Jaka masz temperaturę mikusia?

    ja temperatury nie mierze bo zawsze zapominam !!!
    mam termometr pod poduszka a drugi na szafce nocnej i wyobraz sobie ze pierwsze co to od razu po przebudzeniu biegne zrobic siusiu potem budze dziecko do przedszkola biore lek na tarczyce i potem kolo pory obiadowej przypominam sobie ze znowu nie zmierzylam temp. ale jutro postaram sie to zrobic zaraz po przebudzeniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia to trzymamy kciuki za 2 kreseczki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia trzymamy kciuki za 2 kreseczki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Z tego co napisałam wyszło masło maślane. Chodziło o to, że zawsze moimi typowymi objawami nadchodzącej @ był silny ból piersi i plamienie. Jak się te objawy pojawiały to nie robiłam testu bo byłam w 100% pewna, że cykl jest stracony. I w sumie test ciążowy robiłam tylko 2 razy w życiu, a też chciałabym przeżyć oczekiwanie na wynik testu dlatego jak piersi nie zaczną boleć, to zrobię test dzień przed planowaną @ :)

    kochana ja tak samo mam, zawsze jak mnie piersi zaczynały bolec tak nawet 10 dni przed to wiedziałam ze juz nici z cyklu.
    tym razem zaczeły bolec 3 dni przed spodziewanym okresem
    to zrobiło mi sie podejrzane, do tego doszła zgaga ktora trwała 5 dni, gdzie ja normalnie nie mam zgagi, zawroty głowy i bol glowy, ale zwaliłam to na pogode. a tu zobacz udało sie :)
    takze nie ma co za wczasu watpic bo moze byc niespodzianka :)

  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dizewczyny , dolaczam do kwietniowych starczek :)

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ