X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki moje drogie!! ja czekam na owulacje.. Ale nie jestem nastawiona na + w tym miesiącu. Trzymam za was kciuki:-)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj bardzo placze od rana tak sie nastawilam ze jak sie okaze ze nie jestem w ciazy to popadne na prawde w jakas mega depresje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia- jeszcze nie wszystko stracone :* główka do góry :*

    mikusia lubi tę wiadomość

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    mikusia- jeszcze nie wszystko stracone :* główka do góry :*

    wiem ale caly czas nie moge wyjsc z podziwu ze kolezanka spala ze swoim mezem ostatnio tylko raz na dwa miesiace i jeszcze jej sie udalo zajsc w ciaze i tez sie bardzo nakrecala i tez bardzo chciala dodam ze pierwszy test zrobila po 10 dniach od wspolzycia i byl negatywny a drugi zrobila 3 dni po spodziewanej @ ktora nie nadeszla i miala dwie grube krechy!!!!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    hej kochane.
    A ja juz trace nadzieje na ten cykl :( jest mi smutno..

    mi tez jest smutno:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w dodatku jestem bardzo glodna i nie moge nic przelknac

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego może nie ma sie czym przejmować. Poki @ nie przyszła jest nadzieja.
    Ja sie zastanawiam czy u mnie przypadniem nie ma bezowulacyjnego teraz :(

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie ktore dziewczyny to maja szczescie ze zachodza w ciaze kiedy chca:(
    mikusia jak massz tyle obajwow to pewnie sie nie mylisz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika a testow owulacyjnych nie robisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie to nie sprawiedliwe a jak sobie dzieci robia dzieci a potem usuwaja to takie to problemu z zajsciem w ciaze to nie maja
    moj gin powiedzial mi ze dla mnie jest jak najbardziej zielone swiatlo okaze sie czy mial racje...............

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia ja tez juz nie pykam a dopiero w piatek moge test robic:(

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam sie udało za pierwszym razem i co? ciąża biochemiczna i poszło.. :( teraz 2 cykl i jakis beznadzieny.a lekarka powiedziala ze spokojnie mozna sie starac dalej

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez ginekolog tak powiedzial ze tylko dzieci robic no ale zobaczymy ci mial racje;/

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia- to dopiero nasz 2 cykl. wiec z testami i starankami na maksa sie wstrzymałam.ufałam śluzowi który w zeszłym cyklu nie zawiodł.

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    nam sie udało za pierwszym razem i co? ciąża biochemiczna i poszło.. :( teraz 2 cykl i jakis beznadzieny.a lekarka powiedziala ze spokojnie mozna sie starac dalej

    przykro mi anika:(mam nadzieje ze teraz ci sie uda.moze owulacja ci sie przesunie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    niestety nie ktore dziewczyny to maja szczescie ze zachodza w ciaze kiedy chca:(
    mikusia jak massz tyle obajwow to pewnie sie nie mylisz:)

    kochana- ja przy pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow oprocz tego ze okres mi sie spoznial cala ciaze czulam sie idealnie przytylam tyko 9 kg mala sie urodzila w 38 tyg zdrowa dostala 10 punktow i wazyla 2.530 kg jedyne co to pod koniec pierwszego trymestru nie wiadomo z kad dostalam pulpasiec na polowie lewej strony twarzy i meczylam sie 6 tyg. bez lekow to bylo straszne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa u mnie to gorzej bo ja mam strasznie malo sluzu i bez testow nie dalabym rady;/patrzalam dopiero masz 16dzien jest napewno ci skoczy temperatuta.najgorsze te czekania ci skoczy czy nie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mialam to samo bez objawow i ciaza idealna ale druga ciaza moze byc inna i mozesz wlasnie juz miec objawy bo takie jak piszesz te twoja sa typowo ciazowe,nie korci cie zeby testu nie zrobic?

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje. wszystko wskazywało na wczesniejszą owulacje..ale teraz juz sama nie wiem. niech @ przycjpdzi. moze nastepny bedzie szcesliwy.

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu forum zamula:(

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ