X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ale ja tęskniłam za ovu! od kiedy zepsuł mi się komputer rok temu zaraz po narodzinach synka pojawiałam się sporadycznie, wczoraj z nerwów poszłam kupić nowy komputer i wróciłam do Was wszystkich :)
    Marcowo/kwietniowy cykl jest moim szóstym cyklem starań o rodzeństwo dla Tymcia.
    Z Tymkiem zaszłam w 4cs teraz trochę się pokręciło moje cykle robią co chcą mimo ze przed staranami miałam bardzo ładne cykle :)
    Wspomagam się tabletkami dong quai od 3miesiecy, kwas foliowy, olej z wiesiołka 2cs no i 1cs castagnus od tych starań jeszcze wkracza żel conceive plus :)
    Zapiszcie mnie proszę na 9.04 i trzymajcie kciuki bo za tydzień przypuszczalne ovu :)

    Paula. lubi tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Hej,
    Ale ja tęskniłam za ovu! od kiedy zepsuł mi się komputer rok temu zaraz po narodzinach synka pojawiałam się sporadycznie, wczoraj z nerwów poszłam kupić nowy komputer i wróciłam do Was wszystkich :)
    Marcowo/kwietniowy cykl jest moim szóstym cyklem starań o rodzeństwo dla Tymcia.
    Z Tymkiem zaszłam w 4cs teraz trochę się pokręciło moje cykle robią co chcą mimo ze przed staranami miałam bardzo ładne cykle :)
    Wspomagam się tabletkami dong quai od 3miesiecy, kwas foliowy, olej z wiesiołka 2cs no i 1cs castagnus od tych starań jeszcze wkracza żel conceive plus :)
    Zapiszcie mnie proszę na 9.04 i trzymajcie kciuki bo za tydzień przypuszczalne ovu :)

    Tymek ma 2 miesiace a Ty sie starasz o rodzeństwo dla niego 6 miesiecy???????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Tymek ma 2 miesiace a Ty sie starasz o rodzeństwo dla niego 6 miesiecy???????

    Jakiś błąd mi się wkradł w suwak! zaraz naprawie :P Tymek ma 13mc

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się już wiosennie :)
    Lista zaktualizowana.

    Ja dziś wolne, ale za chwilę zbieram się na cmentarz, bo dziadka urodziny/imieniny.

    Pierwszego dnia cyklu leżałam na łóżku i rozmyślałam, że to jest ten cykl który przenosi mnie na możliwość mama2018 a nie mama 2017.. Policzyłam sobie z grubsza 9-mscy no i styczeń. Weszłam z ciekawości w kalkulator terminu porodu a tam termin na 31.12.2017r aż na głos zaczęłam się śmiać do siebie :) no cóż chociaż pomarzyć sobie można :)

    Miłego dnia wszystkim życzę :*

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Witam się już wiosennie :)
    Lista zaktualizowana.

    Ja dziś wolne, ale za chwilę zbieram się na cmentarz, bo dziadka urodziny/imieniny.

    Pierwszego dnia cyklu leżałam na łóżku i rozmyślałam, że to jest ten cykl który przenosi mnie na możliwość mama2018 a nie mama 2017.. Policzyłam sobie z grubsza 9-mscy no i styczeń. Weszłam z ciekawości w kalkulator terminu porodu a tam termin na 31.12.2017r aż na głos zaczęłam się śmiać do siebie :) no cóż chociaż pomarzyć sobie można :)

    Miłego dnia wszystkim życzę :*

    Ja co miesiąc sprawdzam na kalkulatorze :D teraz tp wychodzi 19.12.2017 więc jest szansa na święta we czworo <3

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja co miesiąc sprawdzam na kalkulatorze :D teraz tp wychodzi 19.12.2017 więc jest szansa na święta we czworo <3
    Myślałam, że tylko ja tak fiksuje hehe :D
    "Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.."

    Jakoś mi się ten cytat skojarzył idealnie o nas :)

    Agnesia lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak, zapas testów owu, zapas ciążowych taki że od owu mogę codziennie jeden robić. No i moje testowanie :o lepiej tego nie komentować bo doskonale wiem ze najlepiej testować przynajmniej 10dpo a ja potrafię zacząć 5dpo :D z Tymonem wyszedł test 9dpo <3

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo zawsze jest nadzieja i człowiek najchętniej już by chciał wiedzieć zaraz po przytulanku czy się udało czy nie :)
    mi w drugiej ciąży też jakoś test wyszedł w 9 albo 10dpo już nie pamiętam :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Wiadomo zawsze jest nadzieja i człowiek najchętniej już by chciał wiedzieć zaraz po przytulanku czy się udało czy nie :)
    mi w drugiej ciąży też jakoś test wyszedł w 9 albo 10dpo już nie pamiętam :)

    Ja miałam już dwukrotnie cienie podczas starań ale beta zerowa tak wiec niefart w testach.

    Zapomniałam dodac ze po swietach wielkanocnych musze wracac do pracy :(

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Myślałam, że tylko ja tak fiksuje hehe :D
    "Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci.."

    Jakoś mi się ten cytat skojarzył idealnie o nas :)
    Nie tylko Ty ;) ja też sprawdzam co miesiąc. Nawet nie muszę korzystać z kalkulatora. Wystarczy do terminu ostatniej @ dodać 7 dni i 9 miesięcy i wychodzi ;) teraz oczywiście też sobie wyliczyłam i wychodzi na święta <3 dokładnie 26.12 a Kacperka urodziłam 20.12 ale będzie fajnie jak się uda :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna nie wiem jak u was, ale u mnie wiosna pełną parą!
    Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkaja aż chcę sie żyć :)
    Ja jestem w trakcie, albo już po ovu i zaczyna się najgorszy etap - odliczania.
    Poproszę o recepte na dobry humor i cierpliwość

    Kwiecień będzie nasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 11:35

    Paula. lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia widze nasze łobuzy sa w podobnym wieku, mój ma prawie 13m
    W kwietniu zając przyniesie im rodzeństwo, a co!
    Trzymam kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 11:33

    Agnesia lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Wiadomo zawsze jest nadzieja i człowiek najchętniej już by chciał wiedzieć zaraz po przytulanku czy się udało czy nie :)
    mi w drugiej ciąży też jakoś test wyszedł w 9 albo 10dpo już nie pamiętam :)
    Dokładnie! Niby nauka do przodu idzie, a i tak tyle trzeba czekac :/

    Paula. lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Agnesia widze nasze łobuzy sa w podobnym wieku, mój ma prawie 13m
    W kwietniu zając przyniesie im rodzeństwo, a co!
    Trzymam kciuki <3

    No oby!:D i niech na święta kolejne wyjdą❤

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też sprawdzam kiedy ewentualny termin porodu wypadnie :) a testuje od 8-9 dnia po ovu (chociaż od grudnia wypadłam z wprawy ;))
    wczoraj zakończyłam przyjmowanie globulek i mam nadzieję, że po zapaleniu szyjki i bakteriach nie ma już śladu, teraz planuje kilka dni uzupełnić pałeczki kwasu mlekowego :)
    nowy cykl najpóźniej w sobotę, na razie żadnych objawów zapowiadających
    a może los mi będzie sprzyjać i @ przyjdzie 24 marca - dokładnie wtedy pięć lat temu rozpoczął się pierwszy dzień mojej ciąży z synem - a zakończył 28 grudnia :) więc może powtórka z rozrywki :)
    u mnie pogoda też już co raz lepsza :) więcej słońca :) moja depresja sezonowa może się wreszcie skończy :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczyny
    Niektore z Was kojarze z innych watkow. ostatnio mnie malo bylo na ovu. praktycznie sie nie udzielalam. w tym miesiącu podchodzimu do IUI. i postanowilam worcic na liste testujacych. nie wiem czy bede sie codziennie udzielac zeby nie myslec za wiele. ale wszystkim szczerze kibicuje

    Paula :* kochana Ty wiesz nie?? :<3

    Wpisz mnie wstepnie na 17 kwietnia.

    kate88:), kaka470, sloneczkowa mama, Paula. lubią tę wiadomość

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:20

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Ja już po wizycie kontrolnej, ale jakoś nie jestem usatysfakcjonowana. Niby wszystko jest ok, gin powiedziała że macica nie ciążowa, endometrium się odbudowuje, owulacja będzie z prawego jajnika. Można się starać.
    No ale dostałam wydruk - dziś jest 8dc pęcherzyk ma 20 mm a endometrium 7.0 mm - w nawiasie jest II faza cyklu. Ile musi mieć pęcherzyk żeby pękł? Zawsze owulację miałam w 13-14 dc a tu endo z II fazy?? o co tu chodzi?? Nie zadawałam pytań bo gin uśpiła moją czujnośc jak powiedziała że jest wszystko ok

    Zanim zajdę to chyba oszaleję ;-)


    hej. Napiszecie mi o co chodzi z tym endomedrium. Żaden lekarz mi na to nie zwrócił uwagi. Jakie powinno to endromedium, gdy pęka pęcherzyk a jakie w 7 dniu po ovu? co do pęcherzyka to wiem, że ma mieć 19-21 mm, najwyz ej mnie poprawcie. :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 21 marca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie zaczynam pierwszy cykl po poronieniu i mam nadzieję że będzie szczęśliwy proszę o wpisanie mnie na 14 kwietnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 09:39

    kate88:), Paula. lubią tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 22 marca 2017, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie chyba kolejny cykl na straty :( testy owu wyznaczyły mi owulację ale skoku temp brak a wręcz jest jej spadek... czyżby cykl bezowulacyjny...? w poprzednim cyklu miałam przyspieszoną owu i @ też przyszła wcześniej o 3 dni - myślicie że ma to znaczenie? dopóki nie zaczęłam się starać cykle były idealne a teraz głupieje z tym wszystkim :(

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ