X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 22 marca 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 ja bym chciała dwa na raz :) przyjemniej temat staran zakonczony byłby for ever ;)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie z Wami dziewczyny w kwietniu, może jeszcze ktoś jest z lutego, marca..

    moje testowanie wypada koło 15 kwietnia czyli na święta. Narazie jestem pesymistycznie nastawiona na wszystko.
    Trzymam kciuki za wszystkich

    Paula. lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • mania_ Koleżanka
    Postów: 74 16

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srebrzysta, chyba nas sporo jest poprzednich miesięcy. Powodzenia Kochana :)

    Niedoczynność tarczycy. Starania od 4.2014.
    Prolaktyna 35 ng/ml
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    witam was dziewczyny
    Niektore z Was kojarze z innych watkow. ostatnio mnie malo bylo na ovu. praktycznie sie nie udzielalam. w tym miesiącu podchodzimu do IUI. i postanowilam worcic na liste testujacych. nie wiem czy bede sie codziennie udzielac zeby nie myslec za wiele. ale wszystkim szczerze kibicuje

    Paula :* kochana Ty wiesz nie?? :<3

    Wpisz mnie wstepnie na 17 kwietnia.
    Kochana <3 <3 <3
    tak się cieszę, że to już :* a tak się dłużyło do tego czasu :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 22 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    witam sie z Wami dziewczyny w kwietniu, może jeszcze ktoś jest z lutego, marca..

    moje testowanie wypada koło 15 kwietnia czyli na święta. Narazie jestem pesymistycznie nastawiona na wszystko.
    Trzymam kciuki za wszystkich

    To tak jak ja, jakoś dzisiaj mnie dopadło zwątpienie i widzę same najczarniejsze scenariusze. Staram się myśleć pozytywnie, ale to czasami wkurzające.

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Kochana <3 <3 <3
    tak się cieszę, że to już :* a tak się dłużyło do tego czasu :)

    Trzymam kciuki za Ciebie :*

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 22 marca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    A teraz który jesteś dzień cyklu? Pewnie że testuj będziesz wiedziała na czym stoisz.
    A Madziula ma rację te cykle koniecznie trzeba wyregulować bo to nie może tak być.
    Dziewczyny może zajączek nam prezent wielkanocny przyniesie <3 w końcu zobaczymy te 2 kreski :)

    Jestem 29dc wiec TEORETYCZNIE dzis powinna być @, ale z tymi cyklami nic nie wiadomo wiec pewnie nici z tego miesiaca :(
    Ja mam 7 kwietnia urodziny wiec liczę na najwiekszy prezent na 27 uro! (ogólnie "7" to moja szczesliwa liczba- poznalam meza gdy miałam 17 lat,czyli w roku 2007, wzielismy slub 27 wrzesnia, gdy on miał 27 lat, a dodanie wszystkich cyfer z daty slubu rowna sie 7, przypadkowo okazalo się, ze mieszkanie, ktore kupilismy, ma numer 37 i jeszcze wiele by takich przykladow wymieniac, a rok mamy jakby nie bylo 2017 ;))

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    witam sie z Wami dziewczyny w kwietniu, może jeszcze ktoś jest z lutego, marca..

    moje testowanie wypada koło 15 kwietnia czyli na święta. Narazie jestem pesymistycznie nastawiona na wszystko.
    Trzymam kciuki za wszystkich
    No to testujemy razem :) jest tu sporo dziewczyn z poprzednich wątków, razem zawsze raźniej ;)
    Ja jak byłam w pierwszej ciąży to zobaczyłam 2 kreski właśnie w kwietniu więc może teraz też się uda <3

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 22 marca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ja tez jestem z poprzednich watkow:)
    Prosze o wpisanie na 9.04.
    Wielkimi krokami zbliza sie owulacja wiec szanse sa.
    Jutro monitoring oraz kolejne podejscie do wymazu-jak wyniki beda dobre to 18.04 podchodze do hsg.
    Rowno rok temu zaszlam w ciaze pozamaciczna.
    Minal rok a ja jestem tam gdzie bylam:(
    Ech powoli trace nadzieje....dajemy sobie czas do konca tego roku a potem odpuszczamy.
    Oby kwiecien dla wielu z nas okazal sie szczesliwy:)

    Paula. lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 23 marca 2017, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ewka no niestety wykres na ovu nie wskazuje, ale nie trać jeszcze nadzieii i nie odpuszczaj <3, może się troszkę spóźni :)

    Chyba jednak nie ma szans, dziś spadek temperatury, brak śluzu i zamknięta szyjka. Pierwszy raz taka sytuacja. Zastanawiam się czy okres dostanę w terminie bo słyszałam że mogą być problemy przy cyklu bezowulacyjnym :(

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 23 marca 2017, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jednak zostaje w tym watku, bo dzis znowu negatyw :( chociaz mysle, ze bede przepisywala sie na maj, czerwiec, grudzien... Itd :'(

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 marca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Chyba jednak nie ma szans, dziś spadek temperatury, brak śluzu i zamknięta szyjka. Pierwszy raz taka sytuacja. Zastanawiam się czy okres dostanę w terminie bo słyszałam że mogą być problemy przy cyklu bezowulacyjnym :(

    Przykro mi bardzo :( w takim razie życzę @ w terminie i powodzenia w kolejnym cyklu :) chyba jeszcze kwietniowym?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 marca 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gorąca prośba o pomoc. Czy spadek temp w 3 dpo tak jak u mnie może świadczyć o czymś złym? Po ovu jest napewno od 2 dni szyjka zamknieta i brak innych objawów

    Z gory dziekuje :*

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Dziewczyny gorąca prośba o pomoc. Czy spadek temp w 3 dpo tak jak u mnie może świadczyć o czymś złym? Po ovu jest napewno od 2 dni szyjka zamknieta i brak innych objawów

    Z gory dziekuje :*

    Do 14 dpo temperatura ma prawo się wahac. Mogą być wzrosty jak i spadki. To nie świadczy o niczym.. dopiero wysoka temp 14-15 dpi powinna Ci powiedzieć że jest ciąża. Dlatego ja się cieszę że nie mierze już. Zeswirowalabym....Za dużo o tym myślałam.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 marca 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Do 14 dpo temperatura ma prawo się wahac. Mogą być wzrosty jak i spadki. To nie świadczy o niczym.. dopiero wysoka temp 14-15 dpi powinna Ci powiedzieć że jest ciąża. Dlatego ja się cieszę że nie mierze już. Zeswirowalabym....Za dużo o tym myślałam.

    Dziękuję :) masz 100% racji mierzenie doprowadza do szewskiej pasji :(
    Przychodzą jakieś myśli o problemach itp

    Meginka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 23 marca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) dziś taki piękny słoneczny dzień, że aż chce się żyć :) moglaby już ta pogoda się poprawiać, bo i humor ma się wtedy lepszy :)
    Co do cykli bezowulacyjnych ja już jak takie mam to cykl jest bardzo wydłużony. Chociaż z mierzenia temp kiedyś mi wyszło że miałam cykl 69 dni i owulacja wyskoczyla na wykresie i faktycznie po 14 dniach od teoretycznej owu przyszedł okres ..

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mam 3 dc i zaczelam stymulacje CLO. w poniedzialek idziemy z mezem na badania i pora nastawiac sie psychicznie na IUI :) jak dobrze pojdzie to juz w przyszla sobote! :)

    Paula., Zuza_22, kaka470, Meginka, kate88:) lubią tę wiadomość

  • Asieńka91 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)
    obserwuję was od jakiegos czasu i postanowiłam się dołączyć do kwietniowego testowania, bo marcowe dzisiaj przepadło.. także czekam na 24.04..

    Paula. lubi tę wiadomość

    3cs
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja dzis mam 3 dc i zaczelam stymulacje CLO. w poniedzialek idziemy z mezem na badania i pora nastawiac sie psychicznie na IUI :) jak dobrze pojdzie to juz w przyszla sobote! :)

    Super!trzymam kciuki za piękne pęcherzyki i przede wszystkim za szczęśliwy finał :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc ;) prosze mnie dopisac na 3ego kwietnia, musialam sie przeniesc z watku marcowego, bo owulka postanowila sie opoznic i testowanie w marcu nie bedzie mialo sensu... ale najwazniejsze, ze owulacja byla (potwierdzona monitoringiem), wiec teraz najgorszy czas czyli czekanie...

    Paula. lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ