X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka91 wrote:
    Dziewczyny. Od kilku miesięcy przed finalnym okresem mam 2dni plamienia. Czy któraś z was tak ma? Liczycie to jako okres?

    zależy jakie to plamienie, ale raczej bym nie liczyła.
    A badania sa w normie? bo czasami plamienie przed okresem to jak się nie myle z progesteronem problem może być

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu kicha:(wczoraj mialam monitoring(9dc)owszem ladny pecherzykdominujacy jest(owu raczej w ciagu 3-4 dni).
    Sluz jest itp ale oczywiscie n lewym jajniku,a ja tam nie mam jajowodu:(((
    I tak jest od 4 cykli....ciagle lewy...
    No nic nie przestajemy dzialac,ale w cuda w tym miesiacu nie wierze:(

    Odnosnie plamien to ja tez miewam dwa dni przed-nie zawsze oznacza to cos zlego-jesli badania hormonow wychodza ok.

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Słuchajcie dziewczyny w tym cyklu planuje się przebadac na własne a rękę. Czy jeszcze coś oprócz tych badań powinnam zrobić? Taka rozpiskę dostałam od jednej z dziewczyn


    3 dc- LH, FSH, testosteron
    11-12 dc- prolaktyna i estradiol ( na czczo)
    21-22 dc (7-8 dpo)- progesteron

    Oprócz tego w 3dc przy okazji będę robiła tsh, ft3, ft4, antyTpo, antyTg które mam zlecone przez lekarza z powodu tarczycy.
    U mnie gin zlecił w 3 dc badanie witaminy D i wbrew pozorom to ważne. I wyszło że mam niedobór ale uzupełniam ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w tym jakże pięknym słonecznym dniu :) dziś z Tymonem spędzimy cały dzień na działce :)
    Zadzwoniłam dziś do pracy i zgłosiłam że chcę urlop wychowawczy. Mam nadzieję że szybko nam się uda zajść w ciąże bo długo tak nie pociągniemy z jedną wypłatą :( Niestety przekraczamy budżet by dostać jakąkolwiek pomoc od państwa.

  • Asieńka91 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wszystkie badania robiłam i wszystko w normie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 09:34

    3cs
  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie: czy któraś z Was piła/ pije Inofolic i w jakiś sposób pomógł on w owulacji?

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    A u mnie władca przypada na niedzielę. To nic jak zrobię to w 4dc w poniedziałek?
    Ja miałam iść w 21 dniu ale wypada jutro czyli sobota więc postanowiłam isc dzisiaj. Wydaje mi się ze jak pojdziesz w poniedziałek będzie ok.

    Gigi lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamini wrote:
    A ja mam pytanie: czy któraś z Was piła/ pije Inofolic i w jakiś sposób pomógł on w owulacji?

    Ja pije Inofem ciężko stwierdzić czy skuteczny bo w ciąży jeszcze nie jestem :)
    Ale ładnie wyregulował cykle, od tego pije dwie saszetki i dużo mocniej czułam jajniki i wykres ładniejszy, wyraźniejszy skok. Więc mam nadzieje ze coś tam jednak działa :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ja pije Inofem ciężko stwierdzić czy skuteczny bo w ciąży jeszcze nie jestem :)
    Ale ładnie wyregulował cykle, od tego pije dwie saszetki i dużo mocniej czułam jajniki i wykres ładniejszy, wyraźniejszy skok. Więc mam nadzieje ze coś tam jednak działa :)

    Dwie saszetki pijesz zgodnie z zaleceniem lekarza? Bo moj mówił o jednej, ale właśnie gdzieś czytalam, ze można pić dwie, z tymże nie jest to wskazane i nie zaryzykowalam. A poważnie się nad tym zastanawiam, bo skoro nie widać rezultatów, to może podkrecic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 10:08

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamini wrote:
    Dwie saszetki pijesz zgodnie z zaleceniem lekarza? Bo moj mówił o jednej, ale właśnie gdzieś czytalam, ze można pić dwie, z tymże nie jest to wskazane i nie zaryzykowalam. A poważnie się nad tym zastanawiam, bo skoro nie widać rezultatów, to może podkrecic?

    Mi inofem polecil lekarz przy 1 ciąży-jedną saszetke. Teraz 2 pije na "własną odpowiedzialność":) nie mam stwierdzonych żadnych problemow, ale wplywa ogólnie na jakość komorki jajowej :) stwierdziłam, że nie może zaszkodzić :P

    Meśka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie jest czasami dzień/kilka godzin przed @.to już taki zwiastun, że niedługo się rozkreci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 13:23

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka to zaczynamy razem. Będziemy cyklo siostrami :D będziesz prowadziła wykres?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 13:27

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też chętnie do was dołączę, będę testować 28.04. ;)

    Paula. lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwa dni plamień przed okresem i rodziłam dwa razy bez problemów. Licze okres od dnia jak się rozkręci tak mówił mi ginekolog. Plamień nie liczymy.

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi mam zamiar prowadzić wykres, ale tempke zaczynam mierzyć dopiero po okresie :) nie wiem tylko jak się ten wykres udostępnia :)
    ja też od ostatnich dwóch cykli mam plamienia dzień wcześniej, w tym cyklu zaczęłam plamić dwa dni wcześniej, wcześniej plamiłam rano a po południu była już @, nowy cykl też zaczynam liczyć od dnia w którym się okres rozkręcił


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamini wrote:
    Dwie saszetki pijesz zgodnie z zaleceniem lekarza? Bo moj mówił o jednej, ale właśnie gdzieś czytalam, ze można pić dwie, z tymże nie jest to wskazane i nie zaryzykowalam. A poważnie się nad tym zastanawiam, bo skoro nie widać rezultatów, to może podkrecic?
    Mi właśnie gin zalecił pić 2 saszetki i tak piłam cały poprzedni cykl. Ale działy się takie jaja z moim cyklem że postanowiłam pić raz dziennie. Za tydzień wizyta i zapytam o to.
    Piję Miovarian ale to praktycznie to samo ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mi właśnie gin zalecił pić 2 saszetki i tak piłam cały poprzedni cykl. Ale działy się takie jaja z moim cyklem że postanowiłam pić raz dziennie. Za tydzień wizyta i zapytam o to.
    Piję Miovarian ale to praktycznie to samo ;)

    Meginka, a jakie cyrki jesli można zapytac :)? U mnie opłukać ovu o czasie była więc mam nadzieję, że nic sie nie popierniczy

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze wydłużył mi cykl, niby niewiele bo 3 dni ale zawsze mam jak w zegarku a poza tym kurde już się zaczynałam cieszyć jak @ się spóźniala. Po drugie miałam dużo bardziej obfitą @ do tego stopnia że zużyłam 2 razy więcej podpasek niż zwykle. I po trzecie-dla mnie najgorsze- już tydzień po owu zaczęły ni się bóle miesiączkowe i to wcale nie takie lekkie i trwały do 4 dc więc około 2 tygodnie.
    Wszystko zwalam na tem miovarian ale w sumie nie wiem czy ty jego wina. No ale nic nowego poza nim nie brałam więc to chyba on. Ale przynajmniej owu była o czasie ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nieśmiało jeszcze ale zostawiam wam wiruski :) ***********************

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 19:58

    Meginka, Nadia83, Paula., Sept lubią tę wiadomość

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 25 marca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w kwietniu po wczorajszej becie 0,100.

    Paula zapisz mnie proszę na 24.04, jakbym się znacznie pomyliła to poproszę o przepisanie. Tylko jak znów mnie nawiedzi @ to namaluj mi tam butelkę tego winka, nie lampkę ;-)

    Ja też piłam inofolic, po miesiącu przeszłam na tabletki ovarin. U mnie spowodował owulację, której miało nie być, bo nie był na usg pęcherzyka dominującego, więc coś tam pomaga w owulacji. Ale w ciąży nie jestem, na to jakoś lekarstwa jeszcze nie znalazłam ;-)

    Powodzenia dziewczyny :-)

    Zuza_22, Paula. lubią tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ