X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove przykro mi.
    Carper tak czekamy na zielone światło...W połowie cyklu lipcowo sierpniowego mam przyjść w 13 dc i jak wszystko ok będzie to mamy wtedy IUI.

    Paula kochana wypisz mi z testowania A za wszystkie trzymam mocno kciuki!!

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej same smutne wieści na początku kwietnia. Wchodzę zobaczyć czy są jakieś nowe fasolki a tu nic :(
    Madzia a to lekarz wcześniej nic nie mówił żebyś się zaszczepiła? Ja nawet nie wiedziałam że trzeba no ale chyba powinien Cię poinformować bo tak to znowu kilka miesięcy w plecy. Czyli naturalnie też nie możecie się starać do lipca?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ojej same smutne wieści na początku kwietnia. Wchodzę zobaczyć czy są jakieś nowe fasolki a tu nic :(
    Madzia a to lekarz wcześniej nic nie mówił żebyś się zaszczepiła? Ja nawet nie wiedziałam że trzeba no ale chyba powinien Cię poinformować bo tak to znowu kilka miesięcy w plecy. Czyli naturalnie też nie możecie się starać do lipca?

    niestety nie mozemy bo jest to niebezpieczne dla plodu bo nede miala w sobie tego uspionego wirusa. lekarzowi przez mysl nie przeszlo ze ja nie jestem zaszczepiona bo to sa szczepienia obowiazkowe za dzieciaka

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    U mnie negatyw :(
    :(

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy w końcu pojawi się jakaś kwietniowa fasolka? ;)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie :) a mianowicie - jutro zaczynam robić testy owulacyjne, mam ich 9 więc chyba w któryś dzień trafię ale..test pozytywny przyjmuje się tylko wtedy, gdy kreski są takiego samego odcienia co kreska kontrolna? czy ogólnie jak coś się pojawia to pozytywny?

    W lutym na próbę zrobiłam kilka ale chyba nie trafiłam z dniami. Chcieliśmy się starać już w lutym ale niestety szczepiłam się na żółtą febrę bo lecieliśmy do Afryki i musieliśmy przełożyć starania na teraz - należy odczekać miesiąc od szczepienia, ja dla pewności odczekałam 2 mce ;)

    Także staranka wczoraj rozpoczęliśmy :)

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba też cykl na straty testy owu jak zawsze mi wychodziły tak w tym cyklu nie, okazały się ładne kreseczki ale to nie pozytyw :-( temperatura też nie wskazuje na owu pewnie bezowulacyjny a szkoda tak pokładałam w nim nadzieję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:45

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie :) a mianowicie - jutro zaczynam robić testy owulacyjne, mam ich 9 więc chyba w któryś dzień trafię ale..test pozytywny przyjmuje się tylko wtedy, gdy kreski są takiego samego odcienia co kreska kontrolna? czy ogólnie jak coś się pojawia to pozytywny?

    W lutym na próbę zrobiłam kilka ale chyba nie trafiłam z dniami. Chcieliśmy się starać już w lutym ale niestety szczepiłam się na żółtą febrę bo lecieliśmy do Afryki i musieliśmy przełożyć starania na teraz - należy odczekać miesiąc od szczepienia, ja dla pewności odczekałam 2 mce ;)

    Także staranka wczoraj rozpoczęliśmy :)
    Musi być kreska taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu chyba była wczoraj, oczywiście wykorzystałam małża mojego ;) dziś dla pewności też go wykorzystam, a co! ;) no i za 2 tygodnie zobaczymy jakie efekty ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie żadnych dobrych wieści ; ( kiedy w koncu befzie jakis zielony kroprk!? u mnie tempa wzrosła wiec juz chyba po ovu , zaczyna się odliczanie

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wracając do tematu wzrost tempki i ból piersi przychodzą razem. Dziś się obudziłam z bólem

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meginka pójdę w twoje ślady i tez mojego dziś wykorzystam jeszcze hahaa:) bo jutro to już będzie za późno

    AJA_S lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane tulę Was mocno <3
    dziewczynki z 1-go wpisałam Wam lampeczki wina, ale jeśli jeszcze uda Wam się załapać na test w kwietniu to napiszcie czy np ostatniego czy tam któregoś tam to Was wpisze w jakimś kolorku tak dla odmiany .

    No i czekam na jakąś śliczną Fasolinkę <3 mam nadzieję, że jak już pierwsza się pokaże to już będzie piękny wysyp :)

    a muszę Wam się przyznać, że liczba win jest ograniczona i nie starczy dla Was wszystkich, że tak bardzo je chcecie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:48

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i sprawdźcie czy dobrze uzupełniłam Wam listę czy kogoś nie brakuje. Teraz weekend to nie miałam czasu, ale już od jutra wszystko na bieżąco.

    Madzix88 bardzo mnie zasmuciły Twoje wiadomości :( tulę Cię mocno i nie wiem co Ci powiedzieć na pocieszenie, ale jestem cały czas z Tobą i zawsze jeszcze możemy testować w lipcowym wątku ;)

    Madzix88 lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Kochane tulę Was mocno <3
    dziewczynki z 1-go wpisałam Wam lampeczki wina, ale jeśli jeszcze uda Wam się załapać na test w kwietniu to napiszcie czy np ostatniego czy tam któregoś tam to Was wpisze w jakimś kolorku tak dla odmiany .

    No i czekam na jakąś śliczną Fasolinkę <3 mam nadzieję, że jak już pierwsza się pokaże to już będzie piękny wysyp :)

    a muszę Wam się przyznać, że liczba win jest ograniczona i nie starczy dla Was wszystkich, że tak bardzo je chcecie :D


    Hej, za dużo tych lampek wina! Już wystarczy - reszta nie dostanie :)

    Jeśli można to poproszę o dopisanie na 30 kwietnia.

    Paula. lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) U mnie dzis rano bobo test i czulosci 25 pokazal rozowiutki cien, pozniej 2 testy o czulosci 10 innych firm w tym pink super czuly tez. Jutro beta. Denerwuje sie troche ale czuje ze bedzie dobrze :)

    Paula., Morwa, kaka470, Nadia83, AJA_S, kate88:), CarPer, Meginka, aria40 lubią tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunna wrote:
    Czesc dziewczyny :) U mnie dzis rano bobo test i czulosci 25 pokazal rozowiutki cien, pozniej 2 testy o czulosci 10 innych firm w tym pink super czuly tez. Jutro beta. Denerwuje sie troche ale czuje ze bedzie dobrze :)
    aaaa!!!!! jaram się tym :D możesz zdjęcie podesłać :) :) :)
    już gratuluję i już wstawiam Fasoleczkę <3



    Jeeeeestttttt !!!! Mamy pierwszą FASOLKĘ <3

    Lunna, Meginka, słońca łan lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunna wrote:
    Czesc dziewczyny :) U mnie dzis rano bobo test i czulosci 25 pokazal rozowiutki cien, pozniej 2 testy o czulosci 10 innych firm w tym pink super czuly tez. Jutro beta. Denerwuje sie troche ale czuje ze bedzie dobrze :)
    Super wiadomość :) trzymam kciuki za betę :* :*

    Lunna, Meginka lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Hej, za dużo tych lampek wina! Już wystarczy - reszta nie dostanie :)

    Jeśli można to poproszę o dopisanie na 30 kwietnia.
    Oczywiście, że można i już to zrobiłam :)
    w kolorze zieleni, bo są zielone fasolki i zielony to kolor nadziei <3

    bazylkove, słońca łan lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nosa. Rzadko zaglądam, a dziś proszę jakie info :-)

    Luna gratulacje :-) pięknie zapoczątkowałaś nasze fasoleczki. Spokojnej ciąży.

    Mam nadzieję, że jak znów zajrzę będzie więcej grzecznych dzidziusiów na pierwszej stronie ;-). Trzymam kciuki dziewczyny za dwie kreski na wszystkich ciążowych testach.

    Lunna lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ