X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro będę mieć 5 albo 7dpo, zależy czy bardziej brać pod uwagę wyliczenia programu czy moje odczucia. Jak to będzie jednak 5dpo to można zrobić już progesteron żeby wynik coś powiedział, czy to za wcześnie? Bo w niedzielę ani w przyszłym tyg nie bardzo będę miała jak pojechać

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja test robiłam dla pewności 15,16 i 17 kwietnia. Wszystkie negatywne. Zrobiłam też wczoraj tuż po odbiorze progesteronu który wyszedł mi ponad 16,20 przy fazie lutealnej do 15,90. Ale znów negatyw. Albo ciało płata mi figle albo już nie wiem :( a progesteron najlepiej robić kilka dni po owu, więc chyba już czas :D

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa piękna beta :)

    Matgarettad no ciekawe cp tam u ciebie sie kroi ....

    AJA S nieźle historia the best ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 23:16

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margarettad wrote:
    ja test robiłam dla pewności 15,16 i 17 kwietnia. Wszystkie negatywne. Zrobiłam też wczoraj tuż po odbiorze progesteronu który wyszedł mi ponad 16,20 przy fazie lutealnej do 15,90. Ale znów negatyw. Albo ciało płata mi figle albo już nie wiem :( a progesteron najlepiej robić kilka dni po owu, więc chyba już czas :D
    Czasem dwie kreseczki wychodza pozno

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam wiruski .... apsik :)
    tumblr_mbjmcyllOC1ri3h96o1_500.gif

    wszamanka, AJA_S, Melodia__84, Agnesia, Paula., Zuza_22, Emiilka, Dag_Mara, Agness12, aria40 lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To z kim pije w tym miesiącu winko ? Temp tak jak myślałam na łeb, na szyję...
    Wk$%#^#am się! Oczywiście najpierw załamałam i wyłam, nawet buziaka B nie dałam jak szedł do pracy :/

    Nie ma tego złego, chociaż się napiję na imprezie integracyjnej ;D

    Idę piec biszkopta zanim @ przyjdzie ... W pon, ale to zawsze ryzyko ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa !!!! Morwa jaram sie Twoja beta ze szok <3 zaimponowalas mi :D hehe jeszcze raz gratuluje :*

    Aja pijesz ze mna kochana i nie martw sie bedzie dobrze kiedys sie uda <3 im dluzej poczekamy tym nasze dzieci bede grzeczniejsze madrzejsze i bedziemy je kochac jak nikt inny na swiecie :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja, ja się z Tobą winka napiję, tylko że ja jeszcze muszę poczekać parę dni. Takiej pewności że się nie udało to już dawno nie miałam.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny obudziłam się o 2.30 z wielkim przerażeniem że dostałam okres i ze całe łóżko wybrudziłam lece na łeb na szyje do łazienki a tam czysto. Później nie mogłam zasnąć i tłumaczyłam sobie ze pewnie dlatego ze zaraz dostane.
    Jak to psychika potrafi sie zryć haha :D

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, wstałam sobie dzisiaj rano i nadgoniłam czytanie wpisów na forum - zafasolkowanym szczęściarom serdecznie gratuluję ;) Piękne przyrosty bety :)

    Ja się cieszę, bo OF wyznaczył mi dzisiaj owulację, a już się bałam, ze cykl bezowulacyjny... Temperaturę od trzech dni mierzę prawidłowo - wcześniej niczego nieświadoma przykładałam termometr do czoła ;) Mam nadzieję, że za tydzień będę miała pozytywne wieści :)

    Tymczasem, miłego weekendu!

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny obudziłam się o 2.30 z wielkim przerażeniem że dostałam okres i ze całe łóżko wybrudziłam lece na łeb na szyje do łazienki a tam czysto. Później nie mogłam zasnąć i tłumaczyłam sobie ze pewnie dlatego ze zaraz dostane.
    Jak to psychika potrafi sie zryć haha :D

    Ja też tak czasami miewam przez @ - budzenie się w nocy, żeby sprawdzić czy @ nie przyszła ;) Ale i tak psychika mnie zrobiła najbardziej w konia w przy ostatnim cyklu, kiedy "wmówiłam" sobie chyba wszelkie możliwe objawy ciążowe, łącznie z tym, że mnie "mdliło" ;) Także ten cykl, próbuję przejść bez spiny, że muszę być w ciąży... chociaż pewnie ostatnie dni w oczekiwaniu na testowanko będą trudne ;)

    MamaNl, Paula. lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mam potrafię się nakręcić teraz wracam do siebie do Holandii i co ma być to będzie.
    Mam jakieś dziwne przeczucia ze cykle są bezowulacyjne wkoncu tamten miesiąc szaleliśmy w sumie prawie cały, objawy ciążowe tez miałam chyba wszystkie a @ w 35 dniu i tak przyszła ...
    Mierzenie temp staram się pilnować zakupiłam ovarin i dla wygody mikroskop ovu i co ma być to będzie nie będę ciska o to dziś musimy ❤️...
    Może właśnie za często i za dużo tych ❤️ Hehe

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na czym polega ten mikroskop? I jaki to koszt jesli wolno spytac ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw ale @ jeszcze nie ma .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/42b21fcf363d.jpg

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie pisałam do emerald i uświadomiłam sobie, że dobrze się stało.
    Pomyślcie moimi kategoriami.
    Staramy się prawie 4lata, jesteśmy młodzi, a B teraz otwiera firmę. Nie zwalnia się że swojej pracy więc będzie poza domem 16h... fakt na firmę mogę wejść (w sumie i tak ode mnie wynajmuje hale) ale jednak to nie to samo. Zbieranie na wesele, firma jeszcze nasze raty... to pochłania nasze wydatki.
    Sam B napisał, że "weźmiemy się za to porządnie po ślubie" ...
    Suma sumarum będziemy się starać bez przerwy, spróbuję 2 cykle z Dong quai i zobaczymy...

    Trzymam za was laski kciuki i mam nadzieję, że jeszcze w kwietniu zostanę wirtualną ciocią <3

    17.11.17-poronienie całkowite
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mikroskop kosztował 90zl ja mam donna looknij w sieci będzie wszystko pokazane
    Robisz badania owulacji jak testami ja robię teraz testy wieczór o 22 a tym mikro kiedy mam ochotę przestrzegając zasad nie picia itp
    Zobaczymy czy jedno pokryje się z drugim u mnie jak wyjdą wyniki badań bo robiłam i wkoncu co powie mój lekarz w NL a dodam ze mam fajna doktor w szpitalu ;)

    Paula. lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Dziewczyny właśnie pisałam do emerald i uświadomiłam sobie, że dobrze się stało.
    Pomyślcie moimi kategoriami.
    Staramy się prawie 4lata, jesteśmy młodzi, a B teraz otwiera firmę. Nie zwalnia się że swojej pracy więc będzie poza domem 16h... fakt na firmę mogę wejść (w sumie i tak ode mnie wynajmuje hale) ale jednak to nie to samo. Zbieranie na wesele, firma jeszcze nasze raty... to pochłania nasze wydatki.
    Sam B napisał, że "weźmiemy się za to porządnie po ślubie" ...
    Suma sumarum będziemy się starać bez przerwy, spróbuję 2 cykle z Dong quai i zobaczymy...

    Trzymam za was laski kciuki i mam nadzieję, że jeszcze w kwietniu zostanę wirtualną ciocią <3
    Masz racje! Kochanie Bog wie co robi! Skup sie na firimie, przygotowaniach do slubu, cieszcie sie serduszkowaniem.
    Po slubie zrobicie wszystko co w waszej mocy! A fasolka przyjdzie. Jesli nie naturalnie to sa tez inne opcje. Mam nadzieje Ze firma Wam sie rozkreci a Ty bedziesz milionerka aaa I kupisz sobie cale stado pieskow, a jak moj bedzie niesforny to sie do Ciebie odezwe ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2017, 11:37

    AJA_S lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz sie pojawiła @ wiec lece na maj :) Miłego dnia :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S grunt to pozytywne myślenie tu moi znajomi tez już wariowali 4 lata nic wszystkie badania jej i jego
    I powiedziałam żeby wrzucili na luz pojechali na wakacje i nie nakręcali się na dziecko i wiesz co właśnie zostali rodzicami ślicznego chłopca -pamiątki z wakacji ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wrzuciłam na luz nie lecę na maj ale uczę się nadal obserwować siebie tez tak zaleciła mi lekarka w Holandii jak robiła mi histeroskopie w grudniu

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ