X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alternatywa wrote:
    trzymam kciuki za was kobietki :)
    kaarolaa, przykro mi, chwila odpoczynku i zbieraj siły na nowy cykl :)
    ale ja nie sobie go wpisalam tylko polkosi :) ja jeszcze walcze w tym cyklu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Kaarolaa tylko mnie nie kłuje tak jak na owulkę, tylko boli jakby ktoś mi wkopał porządnie :( No nie wiem sama co o tym myśleć. Przestraszyłam się jakiegoś zapalenia czy coś, ale miałam monitoringi, to chyba byłoby widać na usg, że coś z jajcorami nie tak?
    zapalenie to napewno nie jest...spokojnie :) jesli bedzie sie to ciagneło kilka dni to wtedy mozna cos podejrzewac....

    polkosia lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się przestraszyłam tych bóli, że polazłam dziś zrobić wymaz kontrolny po zakończeniu leczenia ureaplasmy... Miałam iść zaraz po @, ale udało mi się tak zagadać moją gin, że zapomniała o tym i na ten cykl przepisała mi CLO. Może to i nieodpowiedzialne, powinnam najpierw zbadać czy wszystko ok, ale założyłam, że w pierwszym cyklu z CLO i tak nie zajdę w ciążę, więc chciałam przetestować czy CLO w ogóle na mnie podziała... Teraz już wiem, że działa, tylko oby wszystko okazało się w porządku, bo jak nie to będę zmuszona zawiesić staranka :( a bardzo tego nie chcę :(

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa bedzie dobrze :) nie denerwuj sie na zapas... :) pamietaj pozytywne nastawienie

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mozesz sobie sama zaznaczyc owulke na wykresie tak jak ty uwazasz....
    A jak sie samemu zaznacza??

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ok, pamiętam, pamiętam :) ale jakoś taki dziwny ten ból i cycuchy jakieś takie większe, trochę takie... hmm, no inne, po prostu. Dziwne to dla mnie wszystko, uczę się tego jak zachowuje się moje ciało po owulacji, której nie miałam odkąd zaczęłam staranka. Wszystko jest dla mnie nowe i może za bardzo panikuję. W kolejnym cyklu będę mądrzejsza o tą wiedzę :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola25 wrote:
    A jak sie samemu zaznacza??

    Musisz wejść w ten dzień co myślisz, że była owulka, klikasz wyłączenie zaawansowanego wykrywania owulacji i już :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Musisz wejść w ten dzień co myślisz, że była owulka, klikasz wyłączenie zaawansowanego wykrywania owulacji i już :)
    wykrywanie zaawansowane jest na dole jak sie otworzy okno obserwacji....

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczka, z mojej paniki odnośnie bólu jajników i przekonania o zapaleniu przydatków wynikła owulacja, może z Twoich bóli wyniknie fasol? ;)

    kaarolaa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    chmureczka, z mojej paniki odnośnie bólu jajników i przekonania o zapaleniu przydatków wynikła owulacja, może z Twoich bóli wyniknie fasol? ;)
    cuda sie zdarzaja, dlatego warto obserwowac swoj organizm :) ja zawsze wiedziałam, ze owulke mam w połowie cyklu a te wykresy i mierzenie tempki tylko mnie w tym utrwaliło :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze wiem kiedy jest owulacja, bo boli mnie w boku, ale nie zawsze tak było, kiedyś przed ciążą pozamaciczną nie miałam żadnych bóli

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    chmureczka, z mojej paniki odnośnie bólu jajników i przekonania o zapaleniu przydatków wynikła owulacja, może z Twoich bóli wyniknie fasol? ;)

    Tamka, to pierwszy cykl, w którym była owulka odkąd się tylko staram. Do tej pory albo jakieś leczenie, albo cykle bezowulacyjne. Koszmar, który ciągnie się ponad rok. Pierwsza owulacja to dla mnie i tak wielki sukces, nie wierzę, że miałabym aż takie szczęście, by od razu skończyło się to fasolką. Nie żebym się obraziła za taki obrót sprawy :), ale po prostu uważam, że limit szczęścia na ten cykl już wyczerpałam. Mała iskierka nadziei gdzieś tam we mnie jest, jak zawsze, ale naprawdę malutka. Wolę nie pokładać zbyt dużych nadziei, bo rozczarowania strasznie bolą. Wiem, że zrobiłam w tym cyklu co tylko mogłam, reszta w rękach natury.

    kaarolaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurreczkaa, ja też kilka miesięcy miałam bezowulacyjne, dopiero teraz drugi cykl z owulacją i dlatego tak się nakręcałam.

    Napisałam do mojej gin-endo, że odstawiam dziś Luteinę, bo HCG negatywne, a ona odpisała, żebym dokończyła opakowanie, bo 11 dpo to za wcześnie na betę i mam iść w poniedziałek znów, jeśli @ nie przyjdzie. Twierdzi, że przy mojej dawce jak ma przyjść jutro @, to i tak przyjdzie, pomimo brania Luteiny. Napisała, że test robi się jak się okres spóźnia, a nie przed okresem (z wykrzyknikami) :P Nie wiem jaki w tym wszystkim sens, ale skoro tak mówi? A z drugiej strony to dobrze, bo może przesunie mi się ze 2 dni cykl i załapię się na seks w dni płodne jak mąż będzie już w domu :D

    chmurreczkaa, kaarolaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Chmurreczkaa, ja też kilka miesięcy miałam bezowulacyjne, dopiero teraz drugi cykl z owulacją i dlatego tak się nakręcałam.

    Napisałam do mojej gin-endo, że odstawiam dziś Luteinę, bo HCG negatywne, a ona odpisała, żebym dokończyła opakowanie, bo 11 dpo to za wcześnie na betę i mam iść w poniedziałek znów, jeśli @ nie przyjdzie. Twierdzi, że przy mojej dawce jak ma przyjść jutro @, to i tak przyjdzie, pomimo brania Luteiny. Napisała, że test robi się jak się okres spóźnia, a nie przed okresem (z wykrzyknikami) :P Nie wiem jaki w tym wszystkim sens, ale skoro tak mówi? A z drugiej strony to dobrze, bo może przesunie mi się ze 2 dni cykl i załapię się na seks w dni płodne jak mąż będzie już w domu :D


    To też Ci kilka razy próbowałam delikatnie przekazać - WYLUZUJ SIĘ I NIE SPIESZ Z TYMI TESTAMI :) Ja mam wręcz odwrotną taktykę - nie wkręcam sobie, tylko cierpliwie czekam. Co ma być to będzie i niczego nie przyspieszę :) Polkosia, wyluzuj troszkę, a może jeszcze nic straconego :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziś już się wyluzowałam trochę... Wczoraj miałam gorszy dzień, a dziś jest całkiem OK. Do poniedziałku czekam! I nie robię żadnych testów, obiecuję ;)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, to mi się podoba :) oby cierpliwość została Ci wynagrodzona :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to skoro tak ginka napisała to tak zrob :) trzymam dalej kciuki...a co z Twoim (-) zmienic narazie????

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienic, zmienic, a polkosi zakazac robienia testów i siania defetyzmu :) ja dziś od poludnia mam straszne mdlości i wpadam w lekką panikę :) jesli kazde drugie fazy moich owulacyjnych cyklów mają tak wyglądać to ja chyba bede musiala brac bezpatne urlopy w pracy i zamykac sie w izolatce, zeby rozwodu nie bylo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 17:27

    kaarolaa, chmurreczkaa, Tamka, Wiola25 lubią tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.04. livia30 (-), macadamia <3, Ita <3, sara_nar <3
    02.04. BATTINKA (-), Ewelcia <3,dynamiczna <3, karolcia22 <3
    03.04. Alfetka <3
    04.04. anna83_83 <3,
    05.04. Iwka (-), Tosia 1981 (-)
    06.04. Maleczka <3
    07.04. Vaniliaa(-)
    08.04. zielarka(-), malufka(-), Elfik(-), Kosmitka <3, Picia <3,
    09.04. Welonisia(-), Katha81 (-), zAgatka (-) , Lila84 (-), Nenaaa (-) ,gosia_9020 <3
    10.04. Lillith(-), Tygrysek86,
    11.04. Pinia108, Ewa99
    12.04. Gajka
    13.04. polkosia, paaulla84, waszka88
    14.04. isabelle,
    15.04. slodka100,AnBe
    16.04. Brawurka84, M4DZI4
    17.04. Lenka123321, kaarolaa
    18.04. Miśkaa, Qrczak
    19.04. Anutka, alternatywa, Kkarolinaaaa
    20.04. Ania1986(-), munirka, kkisia, simcat86, Monifah
    21.04. kasiuleks, Ida
    22.04. Tynka1990, Daisy, chmurreczkaa, olencja
    23.04. Kierzynka, XxMoniaXx, Klif
    24.04. aniulkab86
    25.04. Rubi, karola_aa
    26.04. madzianka, kejti91, Andziorr
    27.04. Wiola25
    28.04.
    29.04. tomiika
    30.04. justysss, Tamka, Rybeńka, justta, misia79


    ok poprawione :) nie testowac przed terminem @, zrozumiano :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obiad pozarty, a nie zjedzony...takze teraz mozna polezakowac :) mniam dobre brokuły :)

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ