Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼
Odpowiedz

Latawce, dmuchawce, wiatr 🪁 pod mym sercem cały mój świat 👶🏼

Oceń ten wątek:
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, samej słodyczy i pięknego wyjazdu 🤗

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia!! Wszystkiego dobrego z okazji zamążpójscia 🥳🥳🥳🥳🥳 jak masz ochotę i czas to z checią przeczytamy szczególową relację ❤️owocnego miesiąca miodowego 🍓🍓🍓🍓🍓

    ***************

    U mnie niestety 🐒🐒🐒🐒 😞 🩸🩸🩸🩸

    Czyli odpalam mój 1szy cykl z Clostibegyt. Jak macie jakieś rady to z chęcią wysłucham.
    Grzebałam trochę po forum ale nie znalazłam póki co info jak z przyjmowaniem suplementów przy Clo? Np. Inozytol?

    nick nieaktualny, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia dużo szczęścia i miłości ❤️❤️❤️ niech każdy dzień będzie piękniejszy od poprzedniego ❤️❤️🩵🩷

    nick nieaktualny, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia! Udanej podróży i wszystkiego, co najlepsze! 😍

    U mnie dziś test biały. Ale byłam na ten scenariusz nastawiona, więc cóż. Życie. 🤷‍♀️

    Niemniej powiem Wam, że wczoraj w rodzinie mojej przyjaciółki zdiagnozowano ciężką chorobę u miesięcznego maluszka . I wtedy dopadła mnie myśl, że trzeba doceniać to, co już mam.
    I wiadomo, nie chodzi o to, by budować swoje szczęście na cudzym nieszczęściu, ale no po prostu - poczułam, że jak jesteśmy zdrowi, to mamy naprawdę wiele .

    Kociara - trzymam za Ciebie kciuki.
    🤞🏻

    nick nieaktualny, Dżozu, S_va_88, Marzycielka94, Morgo, Bajka92 lubią tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ten cykl jest moim drugim cyklem stymulowanym. W zeszłym miesiącu były dwa pęcherzyki, po jednym na jajniku i oba pękły. Niestety bez powodzenia.
    Ten cykl ponownie na clostilbegyt od 3 do 7 dc. W piątek 9dc miałam monitoring. Znów po jednym pęcherzyku na jajnikach. Nie pamiętam ich rozmiaru ale coś koło 17mm miały.
    Ginek powiedział abym w niedzielę rano (czyli dziś 11dc) zrobiła zastrzyk z ovitrelle. Myślicie, że pęcherzyki od piątku mogły na tyle urosnąć/dojrzeć aby podać zastrzyk?
    W zeszłym cyklu zastrzyk miałam w 10dc przy pecherzykach 20mm i 21mm. I niestety cykl zakończył się @.
    We wtorek a będzie to 13dc mam kolejny monitoring sprawdzający czy doszło do owulacji.

    Podczas piątkowej wizyty również wykonano mi badanie na drożność jajowodów (z soli fizjologicznej). Oba jajowody drożne.
    Odczuwam dość silny ból jak na @. Potem plamilam i na wkładce widziałam takie białe drobinki. Ciężko mi to opisać. I tak myślę czy to czasem nie zalegało w jajowodach.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Sylwia! Udanej podróży i wszystkiego, co najlepsze! 😍

    U mnie dziś test biały. Ale byłam na ten scenariusz nastawiona, więc cóż. Życie. 🤷‍♀️

    Niemniej powiem Wam, że wczoraj w rodzinie mojej przyjaciółki zdiagnozowano ciężką chorobę u miesięcznego maluszka . I wtedy dopadła mnie myśl, że trzeba doceniać to, co już mam.
    I wiadomo, nie chodzi o to, by budować swoje szczęście na cudzym nieszczęściu, ale no po prostu - poczułam, że jak jesteśmy zdrowi, to mamy naprawdę wiele .

    Kociara - trzymam za Ciebie kciuki.
    🤞🏻

    U mnie nadal cień cienia i nie wiem czy czasem to nie testowa idę na betę dla świętego spokoju żeby wiedzieć na co mam czekać


    Sylwia dużo szczęścia i miłości ❤️🥰 na nowej drodze życia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2025, 07:39

    Idawoll, assialbnn, nick nieaktualny, Sagi, Belia, S_va_88, Marzycielka94, Morgo, Ilaria lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • MroziaMM Autorytet
    Postów: 488 792

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaaa wielkie gratulacje. Wszystkiego najlepszego dla Was !!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MroziaMM Autorytet
    Postów: 488 792

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara to mój pierwszy test na którym widzialam cien. Jak teraz patrzę to nic nie widzę. 😅 a okazało się, że jednak to początek 🥰
    20250601-182443.jpg

    S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Zniknęłam ostatnio, bo ślubny szał nie pozwolił na siedzenie z telefonem w ręku 🙈

    Pozdrawiam jako żona! 😱😍

    To był absolutnie przepiękny dzień! 🤩 Nie przeszkodziła nam nawet ulewa stulecia na samym wyjściu z kościoła - możecie sprawdzić jak wyglądało piątkowe popołudnie we Włocławku, cały internet o tym pisze 😂 uznajmy, że to była ulewa zwiastująca samą obfitość. 😂

    Gratuluję wszystkich sukcesów, przytulam dziewczyny które dalej walczą ❤️

    U mnie póki co ani 🩸, ani żadnych dziwnych objawów - chyba skupiłam się na ślubie i nie zwracam na to zupełnie uwagi. Zobaczymy co przyniesie czas. ☺️

    Tymczasem pozdrawiam z drogi na lotnisko, prześlę później buziaki ze słonecznej Majorki. 😍

    Dobrego dnia ❤️
    Gratulacje dla świeżo upieczonej żony! Nawałnica faktycznie szalona😂🙈 a teraz pokazuj sukienkę!! 🥹

    nick nieaktualny, S_va_88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Gratulacje dla świeżo upieczonej żony! Nawałnica faktycznie szalona😂🙈 a teraz pokazuj sukienkę!! 🥹

    IMG-7067.jpg

    Póki co mamy mało zdjęć, dopiero zdobywamy od przyjaciół i rodziny to, co udało im się uchwycić 🙈

    Paulina66, MroziaMM, Dżozu, S_va_88, Mimi7, Kokosik, Pacynka, nick nieaktualny, Piret, Idawoll, Marzycielka94, Olisska, Meggi_**, Morgo, Świeżynka97, Gnom, cukrzyk1991, mmonika_, Alaria, Sagi, Bajka92, nick nieaktualny, kasialinkaa, AnMiPe, Belia, Ilaria, Deyansu, Karola1995, ater, Marty.Na, NinaB, Pyz_a, Mardotka, Wianek, malrzrz, Daisy1, Malineczka, ferrytynka25, cysterka95 lubią tę wiadomość

  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Jechałam na tę imprezę, w gnieździe bocian po drodze widziany. Impreza była super, choć czasem zapatrywałam się w te dzieciaczki o minute za długo, marzę o takim choćby jednym. Są cudne, piękne, mają małe stópki, a jak się przytulają do mnie jako do super cioci z daleka, to się rozpływam. Jest mi smutno i cudnie jednocześnie. 🤷🏼‍♀️
    Bolą mnie ręce od noszenia i podrzucania 😅
    Ale po imprezie znowu plamienie, odrobinkę, więc zbliża się pełnia a z nią pewnie mój okres, mam dziwną zależność jak na typową wiedźmę przystało.

    Tak chciałam Wam dać znać, że mam rozdwojenie jaźni uczuciowe, dobrej nocy moja grupo wsparcia 🩷
    Mam dosłownie identycznie, jak widzę czwóreczkę dzieciaczków ode mnie z rodziny.
    Wiesz a one chcą dostać "wścieku" które np na rękach u mnie będzie pierwsze. A ostatnio od jednej z nich usłyszałam: ciocia ty fajna jesteś 💚😅
    Team#rozdwojenie jaźni uczuciowe

    Morgo, AnMiPe lubią tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Zniknęłam ostatnio, bo ślubny szał nie pozwolił na siedzenie z telefonem w ręku 🙈

    Pozdrawiam jako żona! 😱😍

    To był absolutnie przepiękny dzień! 🤩 Nie przeszkodziła nam nawet ulewa stulecia na samym wyjściu z kościoła - możecie sprawdzić jak wyglądało piątkowe popołudnie we Włocławku, cały internet o tym pisze 😂 uznajmy, że to była ulewa zwiastująca samą obfitość. 😂

    Gratuluję wszystkich sukcesów, przytulam dziewczyny które dalej walczą ❤️

    U mnie póki co ani 🩸, ani żadnych dziwnych objawów - chyba skupiłam się na ślubie i nie zwracam na to zupełnie uwagi. Zobaczymy co przyniesie czas. ☺️

    Tymczasem pozdrawiam z drogi na lotnisko, prześlę później buziaki ze słonecznej Majorki. 😍

    Dobrego dnia ❤️
    Gratulacje Pani Żono💚bawcie się na Majorce

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    U mnie nadal cień cienia i nie wiem czy czasem to nie testowa idę na betę dla świętego spokoju żeby wiedzieć na co mam czekać
    Trzymam kciuki za betę🍓🥰

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • kolorlila Przyjaciółka
    Postów: 109 240

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje! 🥳❤️bądźcie szczęśliwi! Pięknie wyglądałaś ☺️. Udanej podróży poślubnej!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2022👧🏼

    💔 styczeń 2025
    💔 lipiec 2025
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    IMG-7067.jpg

    Póki co mamy mało zdjęć, dopiero zdobywamy od przyjaciół i rodziny to, co udało im się uchwycić 🙈

    Przepiękna 😍 Gratulacje! ❤️❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu, Idawoll 🫂🫂🫂

    Idawoll, Dżozu, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Zniknęłam ostatnio, bo ślubny szał nie pozwolił na siedzenie z telefonem w ręku 🙈

    Pozdrawiam jako żona! 😱😍

    To był absolutnie przepiękny dzień! 🤩 Nie przeszkodziła nam nawet ulewa stulecia na samym wyjściu z kościoła - możecie sprawdzić jak wyglądało piątkowe popołudnie we Włocławku, cały internet o tym pisze 😂 uznajmy, że to była ulewa zwiastująca samą obfitość. 😂

    Gratuluję wszystkich sukcesów, przytulam dziewczyny które dalej walczą ❤️

    U mnie póki co ani 🩸, ani żadnych dziwnych objawów - chyba skupiłam się na ślubie i nie zwracam na to zupełnie uwagi. Zobaczymy co przyniesie czas. ☺️

    Tymczasem pozdrawiam z drogi na lotnisko, prześlę później buziaki ze słonecznej Majorki. 😍

    Dobrego dnia ❤️

    Sylwia wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia ! 💝 i upragnionego bobo w najbliższym czasie 👶🏼 a kto wie, skoro 🐒 ani śladu … 🤭

    Edit. Przepiękna suknia ślubna i przepiękna Panna Młoda ! Delikatna, subtelna, no księżniczka 🤩

    Dzień dobry dziewczyny, pięknej niedzieli pomimo że pogoda kapryśna no i kciuki za testujące 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2025, 09:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, piękna z Ciebie dziewczyna i pięknie wyglądałaś, bawcie się dobrze, jakby jutra miało nie być! Jeszcze raz serdeczne gratulacje ❤️❤️❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll przykro mi, trzymam kciuki, żeby kolejny cykl przyniósł dwie kreseczki - już na stałe 🤞🏻❤️

    Dżozu za Ciebie również trzymam kciuki, niech 🐒 szybko się skończy, a kolejna owulka będzie tą szczęśliwą 🤞🏻❤️

    Dżozu lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 czerwca 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara, czekamy na wieści jak beta! Każda kreska była kiedyś cieniem, a ta beta musi z jakiegoś pułapu wystartować ❤️

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ