Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)
Odpowiedz

Lipcowe testowanie, czyli pamiątki z wakacji :)

Oceń ten wątek:
  • Ag91 Przyjaciółka
    Postów: 94 218

    Wysłany: 18 lipca 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 Gratulacje!! 🤗😍♥️

    Hania007 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏼
    Ja: 29 lat
    Biore: Pregnacare max
    Starania od pazdziernika 2019 roku
    ⏸ - 16.07.2020!
    🔮24.07. 2020 pęcherzyk 8,8 mm
    ♥️ 31.07 jest serduszko
    🤱🏻- marzec 2021!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania!! Nawet nie wiesz jak się cieszę!:)
    A jeszcze kilka dni temu była torbiel i miała być masakra w tym cyklu! A tu największe szczescie:)
    Bardzo Ci gratuluje!!!

  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 gratulacje!! 🍀

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, super!

    Ogromne gratulacje!! ❤

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, przecież byłam u tej ginekolog, wykryła torbiel i ta woda w zatoce Douglasa. Nie myślałam, że może się udać chociaż miałam cichą nadzieje. Ten cykl był inny, nie miałam wogóle objawów po owulacji, bolał mnie tylko jajnik, ten z tą torbielą. Piersi zawsze mnie napierdzielaja a teraz zrobiły się tylko wrażliwe i pełniejsze. Miałam dziwny śluz pare dni temu, pisałam o tym, taki jak mleko rzadki, o też mnie zastanowił bo zazwyczaj miałam gęsty kremowy lub lepki. Wczoraj miałam pierwszy raz w życiu zgagę, bolalo mnie przy tym gardło taka jakby gula [?]
    Nie wiem totalnie co robić dalej, miałam wszystko obcykane apropo starań a teraz nie wiem nic, czy brać nadal witaminy? Łykać jeszcze ten Acard? Piłam Inofem - kontynuować? Co ja mam robić ??

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama 8latka, tak to facelle Romana o czułości 10, jak zrobiłam test to po kilkunastu minutach poleciałam grzebać w śmieciach za pudełkiem bo mysłałam, że sie walnełam i kupiłam owulacyjny...
    PS wczoraj robiłam wieczorem owulaka i wyszedł pozytywny jak nigdy nawet przy owulce !

    Glendolinaa, torbiel uśpiła moją czujność bo ona miała się zrobić z przerośniętego ciałka żółtego,

    Ag1, Oliwia Natka, i wszystkie moje drogie koleżanki dziękuje Wam za gratulacje i za to że trzymałyście za mnie kciuki.

    Wogóle dzieczywny jesteście ogromnym wsparciem i ciesze się że trafiłam na forum !! Będę Wam wszystkim mocno kibicować i trzymać kciuki! i oczywiście służę pomocą przy wykresach :D:D :P

    Dzisiaj mąż rano mówi do mnie żebym się nikomu nie chwaliła bo już miałam biochemiczne ale ja mówie że musze napisać swoim koleżanką z forum na co on że koleżankom z forum to MOGE!!! :D:D

    Ag91, Achna, nick nieaktualny, Mama8latka lubią tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 18 lipca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania 😍 Co za krecha! Ale Ci wczoraj wykrakałam, ja to jestem czarownica, zawsze przyjaciółka mi tak mówi 😅 Tak się cieszę!
    Mama8latka jeszcze na Ciebie czekam i trzymam kciuki 😍
    U mnie niestety dzisiaj ból gardła niewiadomego pochodzenia i temperatura spadła o 0.2 - 2 dni szybciej niż ostatnio, a wczoraj była taka ładna wysoka 😔 Nie mam żadnych objawów, ani na 🙈 ani tym bardziej na ⏸️ także czekam cierpliwie do wtorku, ale odkąd łykam niepokalanek to nie mam żadnych dolegliwości przedokresowych. Chociaż drożność zrobię i kupiłam Miovelia + Miovelia NAC i będę łykać zanim zacznę przygodę z Aromkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 10:04

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Angelinaaa Autorytet
    Postów: 277 157

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Ja stosuje glucophage 500 ale to chyba to samo?
    Żeby tu nie spamować wysłałam Ci zaproszenie 😊

    22 lata
    08.2018 - początek starań
    27.09.2019 - ⏸️
    Poronienie w 5 tygodniu..
    05.10.2019 - zabieg łyżeczkowania 😞
    01.2020 - wznowienie starań ❤️
    06.2020 - HSG
    Prawy jajowód niedrożny.
    Lewy jajowód znacznie zwężony, udało się delikatnie udrożnić.
    07.2020 - Start stymulacją Aromkiem 1x1
    14.08.20 - ⏸️ (24cs)
    14.08.20 - Beta 400
    17.08.20 - Beta 1661
    19.08.20 - Beta 3389
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
    ▪️ Femibion 1

    28.08.20 -?

    ,, Rozgość się kruszynko... 🙏"

    w57v3e3kfxvrg21f.png
  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 36

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... dziewczyny można dołączyć....?
    Czy mogła by któraś mi pomóc z wykresem?
    Mierzę codziennie temp... w 15dc pokazało mi że owulacje miałam w 12dc później w 17 dc zmieniło mi na 14dc a dziś mi znów zmieniło na ze owulacja była w 15 dc... i Teraz to już już nic nie wiem ile dni po jestem czy 6
    dni czy 4 dni czy wkońcu 3 dni po dziś mam 18 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 10:10

    gannlhb8njjxwd33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania tak się cieszę!!! Rośnijcie zdrowo 💗💗💗

    Angell pokaż wykres

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angell wrote:
    Hej... dziewczyny można dołączyć....?
    Czy mogła by któraś mi pomóc z wykresem?
    Mierzę codziennie temp... w 15dc pokazało mi że owulacje miałam w 12dc później w 17 dc zmieniło mi na 14dc a dziś mi znów zmieniło na ze owulacja była w 15 dc... i Teraz to już już nic nie wiem ile dni po jestem czy 6
    dni czy 4 dni czy wkońcu 3 dni po dziś mam 18 dc

    Udostępnij wykres to dziewczyny na pewno co podpowiedzą 😉

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 36

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba udało mi się go udostępnić

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ciekawości zmierzyłam dziś temperaturę jak zwykle w ustach, a potem w pochwie - różnica 3 kresek 😮 i jednak w pochwie łatwiej 😜 chyba kupię owulacyjny termometr na kolejny cykl, możecie jakiś polecić?

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę, bo trochę mnie wczoraj gin zmartwił.
    Jeśli w 10dc nie widział żadnych pęcherzyków na jajnikach, a owulację powinnam mieć niby za 2-4 dni to mam się spodziewać, że testy owulacyjne nie wyjdą pozytywne i nie będzie skoku temperatury?
    Gin mówił, że cykl bezowulacyjny :( Oczywiście pocieszył, że to normalne i czasem się zdarza. Z wiekiem niestety częściej. Rozumiem, ale mimo wszystko trochę mnie to zasmuciło.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angell nie wiem co na to Hania bo ona jest guru wykresowym ale jak dla mnie to była 6 dni temu Clausix kup sobie microlife

    Clausix lubi tę wiadomość

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania zostałaś wywołana do tablicy 😜 popatrz na nasze wykresy proooszę 😉
    I gratulacje ogrooomne! 😁

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • luśka18 Autorytet
    Postów: 358 212

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Dziewczynki!!!!!
    Proszę uszczypnijcie mnie

    922827851635.jpg

    Gratulacje Kochana 🥰

    02.04 Nasza Królewna 🍼👸
  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 36

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego już jak jakaś psychiczna się poczułam i sobie myśle zapytam...
    Wiem ze w 8dc miałam pęcherzyk 13 mm w prawym jajniku.... Bo lewy jajnik mam chory... wiec jak lekarz powiedział ze w prawym mam pecherzyki to się ucieszyłam.

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 18 lipca 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, przecież byłam u tej ginekolog, wykryła torbiel i ta woda w zatoce Douglasa. Nie myślałam, że może się udać chociaż miałam cichą nadzieje. Ten cykl był inny, nie miałam wogóle objawów po owulacji, bolał mnie tylko jajnik, ten z tą torbielą. Piersi zawsze mnie napierdzielaja a teraz zrobiły się tylko wrażliwe i pełniejsze. Miałam dziwny śluz pare dni temu, pisałam o tym, taki jak mleko rzadki, o też mnie zastanowił bo zazwyczaj miałam gęsty kremowy lub lepki. Wczoraj miałam pierwszy raz w życiu zgagę, bolalo mnie przy tym gardło taka jakby gula [?]
    Nie wiem totalnie co robić dalej, miałam wszystko obcykane apropo starań a teraz nie wiem nic, czy brać nadal witaminy? Łykać jeszcze ten Acard? Piłam Inofem - kontynuować? Co ja mam robić ??

    Ja po 2 kreskach odstawiłam w ten sam dzień Castagnusa i Inofem tez :) i też 2 msc temu miałam wykrytą torbiel 😂

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania! Ogrom gratulacji!
    Po takim czasie starań już należały Ci się te porządne dwie kreski! ❤️❤️🥰

    20s640t.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ